امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی

دانشمندان به مدت طولانی هشدار داد که ثابت رای گیری بد است برای دموکراسی است. در یک بیماری همه گیر آن را نیز بد برای سلامت عمومی است.

امریکا در انتخابات سال اما افکار عمومی در نظرسنجی این هفته به نظر می رسد تمرکز بر Covid-19 به عنوان کسی که باید رئیس جمهور بعدی. نظرسنجی استفاده از داده های نظر سنجی به عنوان یک فازی شکل ویروسی ردیابی—اشاره کرد به عنوان مثال در ماه مارس فقط 4 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها می دانستند که کسی که تا به حال آزمایش مثبت در مقابل 36 درصد در ماه ژوئن. و یا آنها ریدل ما با یافته مانند کسی که می گوید 65 درصد از بزرگسالان پوشیدن ماسک در فروشگاه اما تنها 44 درصد گزارش دیدن دیگران انجام همان. حتی mashup سنجی است که تجزیه و تحلیل همه گیر تعصب: یکی از مارس اعلام کرد که 74 درصد از جمهوری خواهان حدس زده آنها می خواهم به زودی به یک مو یا ناخن سالن به عنوان مخالف به 43 درصد از دموکرات ها و 55 درصد از مستقل. در کوتاه مدت در حالی که همه از خرید صترلزرس این نظرسنجی مشغول گرفتن ملت پالس در همیشه در حال تغییر اضطراری برای بهداشت عمومی.

این بی پایان بررسی دهکدهای از دست رفت و آن نیاز به reined در.

این Covid نظرسنجی نیست به سادگی قسمت برای اخبار و گزارش آنها به نظر می رسد به عنوان یک منبع عمومی سلامت نسخه در بالاترین سطوح دولت. فقط در هفته گذشته, New York City, شهردار, بیل د Blasio راننده سرشونو تکون دادن به این نظر سنجی زمانی که او توضیح داد که چرا این شهر مدارس را بازگشایی شده است. یک نظرسنجی از بیش از 300,000 عمومی مدرسه پدر و مادر توسط شهر پیدا کرده بود که حدود سه چهارم می خواستم بچه های خود را پشت در کلاس درس این سقوط. “آنها احساس می کنید در حال حاضر آماده” de Blasio گفت. “آنها می دانند که آنچه آنها می خواهند به انجام است. بنابراین ما در حال full steam ahead برای ماه سپتامبر است.”

آن را به عنوان اگر ما در حال زندگی در یک بازی نشان می دهد که بهداشت عمومی گزینه ای است که می شود بیشترین تشویق برنده است. اما این همه گیر نیست و ما نیاز به تخصص علمی و نه vox populi به راهنمای ما است. آن را در واقع ممکن است عاقلانه و بهتر برای شهر نیویورک بهداشت عمومی—اگر بازگشایی مدارس در پاییز. به این تصمیم بر اساس یک پدر و مادر بررسی هر چند به عنوان مخالف به مطالعات جزئیات چگونه ویروسی انتقال می تواند پیشتر در کلاس درس تنظیمات نشان می دهد که این کشور “رهبران” به سادگی پیروان خود به شمار می رود.

ایالت سیاست در پوشیدن ماسک به نظر می رسد به طور مشابه و catastrophically در بنده به رای گیری عمومی. فرمانداران جمهوریخواه مانند گرجستان برایان کمپ و فلوریدا ران DeSantis ممکن است می دانم که از نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان خود را بیشتر تمایلی به ماسک ، گالوپ نظرسنجی در حال حاضر پیدا کردن یک 32-نقطه شکاف بزرگترین است که آن را تا به حال بوده است, بین, بالاتر استفاده از نرخ برای دموکرات ها و آنهایی که پایین تر برای جمهوری خواهان. در اواخر ماه ژوئن کمپ توضیح داد که چرا او نمی خواهد از صدور حکم: که “یک پل است بیش از حد برای من در حال حاضر. ما باید به عمومی خرید.” در حدود همان زمان فرماندار فلوریدا ران DeSantis گفت که حتی اگر یک دستور “می تواند یک تاثیر” اجرای مجازات “خواهد نافرجام است.” با پوشیدن ماسک هیچ نوش دارو اما پس از DeSantis’ نظرات خود را در دولت ثبت شده 10,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز—مارک مهم ترین پرش در موارد وجود دارد از همه گیری آغاز شد.

وجود دارد بحث شود که نظرسنجی ها از افکار عمومی بر سلامت اقدامات می تواند کمک به سیاستگذاران مدیریت شیوع و پیام های خود را بیشتر موثر است. نظر سنجی از نگرش بالقوه Covid-19 واکسن برای مثال می توان به برنامه گسترده ایمن سازی مبارزات انتخاباتی. با توجه به داده های اخیر از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش تنها 49 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها را واکسن جدید coronavirus بودند یکی برای تبدیل شدن به در دسترس و یک چهارم از مطالعه سیاه آمریکایی ها گفت: آنها خواهد بود. مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر می تواند باز کردن چرا که تفاوت نژادی ممکن است وجود داشته باشد و سعی کنید به آدرس آن در پایین جاده.

اما تفاوت های کوچک در این نوع نظر سنجی ها می تواند یک تفاوت بزرگ در سرفصل آنها را تولید و تصمیم گیری آنها اطلاع. در حالی که آسوشیتد پرس-NORC مرکز نظرسنجی به پاسخ دهندگان گزینه های پاسخ “بله” “مطمئن نیستم” و یا “هیچ” برای دریافت فرضی Covid-19 واکسن یک مرکز تحقیقات پیو مطالعه پرسید اگر آنها را “قطعا” و یا “احتمالا” یکی یا نه. به عنوان یک نتیجه, پوشش سابق نظرسنجی—”تنها نیمی از آمریکایی ها …”—ضمنی که ما یک ملت از خود مخرب antivaxxers. اما پوشش دوم”72 درصد از آمریکایی ها می گویند …”—فشرده با هم برخی با این تا حدودی trepidatious و آمد صدایی خیلی بیشتر خوش بینانه است.

امریکا است که جوانان کشور با یک غول Covid-19 مشکل است. خود را به مدت طولانی, “مجنون اعتیاد” به پای صندوق های رای بسیار ناسالم است که آن را به پایان می رسد تا به عنوان یک عامل خطر برای فقرا تصمیم گیری. برای یک چیز, نظر سنجی فقط به ما یک تصویر لحظهای در زمان. آنها رنج می برند از “کوتاه termism” را به عنوان افکار عمومی تحلیلگر Karlyn بومن که در امور ملی. “نظرسنجی سوال در مورد یک بحث برانگیز اخبار رویداد برای تضمین پوشش تنها به حرکت بر روی موضوع بعدی ساختن آن دشوار برای تعیین نحوه نگرش عمومی در حال تغییر در طول زمان است.”

نظرسنجی همچنین ممکن است نادرست است. همان اشتباهات است که بوجود می آیند در رای گیری سیاسی از پایین نرخ پاسخ برای مثال ممکن است همچنین طاعون تحقیقات بهداشت عمومی. “کسانی که نه شرکت در نظرسنجی انتخابات نیز ممکن است تمایل به شرکت در بهداشت عمومی نظرسنجی” نوشت هلندی اجتماعی اپیدمیولوژی فرانک ون Lenthe. “کسانی که تجربه مشکلات مالی ضعیف مسکن شرایط مربوط به کار استرس ممکن است به مشارکت در تحقیق و یا مداخلات بسیار پایین تر اولویت نسبت به کسانی که نمی کنند.” اگر درست است که پس از آن وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم که مردم چه کسی خواهد بود به احتمال زیاد حداقل برای پاسخ به یک Covid مربوط به نظرسنجی خواهد بود در میان بیشتر در معرض این بیماری همه گیر را نابسامانی.

یکی دیگر از خطر ناشی از به اصطلاح اثر ارابه موسیقی موجب آن نظر سنجی عمومی در نهایت تغییر بسیار اعتقادات آنها به معنای اندازه گیری است. این نگرانی که عمل صرف گزارش یک نظر اکثریت مردم را تشویق به مطابقت آن می رود تا آنجا که 1930s و 1940s به عنوان مورخ جیل Lepore اشاره کرد در سال 2015 برای این نیویورکر. قانونگذاران و سپس به طور منظم به معرفی حرکات در کنگره “خواستار رسیدگی به تاثیر افکار عمومی رای گیری در روند سیاسی است.” آن را فقط باعث می شود این مشکل را بدتر Lepore می نویسد که “تعداد قابل ملاحظه ای از مردم نظرسنجی هم می دانیم که هیچ چیزی در مورد این مسائل از کسانی که نظر سنجی ادعا برای اندازه گیری و یا نگه داشتن بدون نظر در مورد آنها.” Covid رای گیری می تواند در نهایت گسترش این نظر است که آن را امن برای باز کردن میله به عنوان مثال با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت عمومی.

افراد حساس به نشانه های اجتماعی در مورد ظهور رفتارهای بهداشتی می گوید: دامون آزاد استاد در مدرسه برای ارتباطات آننبرگ در دانشگاه پنسیلوانیا است. او را به پوشیدن ماسک به عنوان یک نمونه از این در ایالات متحده است. “آن چنان آشکار دارد و آن را تغییر زیر پای ما,” او می گوید. مردم باید نگاه به همسالان خود را به تصمیم می گیرید که آیا به پوشیدن یک ماسک و عمل تبدیل به سمبل جامعه محلی ارزش و حتی سیاسی تعصب. آن را بیش از حد سخت به تصور کنید که چگونه آن همه گیر-سیاست mashup سنجی را تشویق این نوع تقسیم به طور مستمر تاکید بر نگرش های مختلف در میان گروه های مختلف.

ما در حال حاضر شده است از طریق بسیاری از اخبار در مورد چرخه ماسک برای مثال بسیاری از رای گیری داده های افسردگی در همین موضوع که اساسی بهداشت عمومی اقدامات می توان به راحتی توزیع مجدد و تحریف شده از طریق سیاسی لنز. “ماسک-پوشیدن تبدیل به یک توتم سکولار مذهبی نماد” یکی از استراتژیست جمهوری خواه گفت: واشنگتن پست. “مسیحیان فصل عبور مسلمانان از پوشیدن حجاب و اعضای کلیسای سکولار علم تعظیم به خدایان داده ها با پوشیدن یک ماسک خود را به عنوان نماد نشان دهنده این است که آنها نخبگان; دقیق تر و منطقی و اخلاقی نسبت به هر کس دیگری.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

Ohid یعقوب سلامت-سیاست محقق در دانشگاه ساسکس در برایتون انگلستان می گوید که ما نیاز به بالا بردن صدا از کارشناسان بهداشت عمومی با “سازگار پیام” نه نظرسنجی نتایج. از آن خواهد شد یک نبرد دشوار است ، هفته گذشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد به 83 میلیون پیروان یک نظرسنجی آنلاین که توسط ضد اسلام عمل سازمان برای امریکا که پرسید که آیا آنها تا به حال بیشتر اعتماد رئیس جمهور و یا Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. بیش از 90 درصد از پاسخ دهندگان به نظرسنجی انتخاب کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن. با توجه به این که این یک توییتر نظرسنجی بسیاری از پاسخ دهندگان به احتمال زیاد پیروان عمل برای امریکا اما رئیس جمهور به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد چیزهایی مانند نمونه تعصب. این زباله داده اما آن را نیز داده است که رهبر ایالات متحده استفاده می شود برای سلب مشروعیت یک دانشمند پیشرو در بدترین بیماری همه گیر بشر است دیده می شود در یک قرن. اگر ما پایان دادن به این نظرسنجی جنون ما را در مسیر شتاب به Idiocracy.

که از تدوین کنندگان قانون اساسی ایالات متحده با هدف برای یک سیستم دولتی است که نمی خواهد در ثابت رحمت کوته بینانه هوی و هوس مردم است. اما رشد تسلط رای گیری تضعیف این هدف است. شما فقط نیاز به دنبال تا آنجا که ماه فوریه برای دیدن که دو بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها نگران بودند مورد ابتلا به آنفلوآنزا در مقابل coronavirus حتی اگر وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به ترس دومی و این ثابت می شود بدتر است. در حال حاضر زمان برای نگه داشتن مصرف متوسط این کشور با پی در پی نظر سنجی; ما در حال حاضر به اندازه کافی سوال برانگیز متوسط مصرف در این بیماری همه گیر.

عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ; Samuel کروم/گتی ایماژ; جان Lamparski/گتی ایماژ


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • واکسن سازان به نوبه خود به ریزتراشه تکنولوژی به ضرب و شتم شیشه کمبود
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این مسخره برای درمان مدارس مانند Covid داغ مناطق
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de