زندگی در کابوس ناکجاآباد نیست همه بد است. برای وینستون اسمیت غم انگیز everyman جورج اورول 1984به “بزرگترین لذت در زندگی” کار خود را در وزارت حقیقت, که در آن نهفته است تولید می شوند و حقایق پرتاب کردن حافظه ، برای کمک به “درست” سابقه تاریخی وینستون طول می کشد افتخار در اختراع جعلی آمار جعلی رویدادهای جعلی مردم و حتی روزنامه های اصلاح شامل فانتوم مانند رفیق Ogilvy ساخته شده تا قهرمان جنگ. در اصل MoT یک خبر جعلی کارخانه.

در دنیای واقعی از سال 2020 ما شاهد وارون از بالا به پایین fakery از سال 1984. با کیفیت بالا تقلبی هستند متلاطم به عنوان هوش مصنوعی است که به طور فزاینده ای دموکراتیک. در همین حال اعضای “دولت” به دور از انجام کارآمد ماشینی تصور اورول خود flummoxed و اغلب اهداف مخرب تقلبی (مانند “مست پلوسی” تصویری). در اخیر مقاله در مورد پایدار ارتباط 1984جورج پاکر می نویسد: “وزارت حقیقت Facebook, Google, و کابل خبر داد. ما ملاقات برادر بزرگ و او با ما است.” هر یک از ما می تواند یک مبلغ. چه چیزی بیشتر قدرت می شود که عدم موثر مکانیزم نظارتی برای برخورد با مرحله بعدی از دروغ سنی که غیر قابل تشخیص تقلبی را سیل اینترنت. در حالی که تعداد بی شماری از مفسران را مشاهده 1984 به عنوان یک سیاه دیگ نهفته با وحشت برای جلوگیری از, ما ممکن است نیاز به نجات این ایده از یک وزارت حقیقت به منظور حفظ از آنچه در سمت چپ ما مشترک واقعیت است.

در نظر بگیرید که ما جعلی در حال حاضر بسیار بهتر و به مراتب غریبه از کسانی که از برادر بزرگ. در حال حاضر شما می توانید لذت بردن از خوبی انجام جعلی تنها با یک کلیک و یا یک شیر هیچ وینستون اسمیت مورد نیاز است. بازدید از وب سایت این فرد وجود ندارد و تازه کردن به عنوان بسیاری از رفقای خیالی به عنوان خواسته های قلبی خود را. زمانی که دیجیتال ارواح دریافت بیش از حد عجیب و غریب شما می توانید مارول در یک deepfake face swap: ببین اگر شما جرات استیو بوشمی که جنیفر لارنس. و یا شما می توانید خودتان را جعلی با FaceApp.

Fakery نیست همیشه بی ضرر است. بیش از 90 درصد از deepfakes هستند مستهجن بسیاری از آن “انجمن انتقام.” مجرمان را مستقر deepfaked صوتی به رابجای دیگری جا زدن مدیران اجرائی. مصنوعی محتوای کارشناسان هشدار می دهند استفاده می شود برای نفوذ در انتخابات نوسان بازارهای مالی و یا ماشه جنگ. در ماه ژوئن 2019, خانه, دموکرات, Adam Schiff, یک مرد به طور دائم در آستانه اجازه طولانی خسته آه رهبری کنگره شنوایی deepfakes. تمام گفته ها این یک امر غم انگیز.

در آن روز نمایندگان متوجه شدند که یک “بچه دبیرستانی با یک کارت گرافیک خوب می تواند این مسائل است.” که سازندگان مخرب deepfakes (بچه های بد) و کسانی که مشغول به کار برای شناسایی و رهگیری جعلی محتوا (بچه های خوب) قفل شده در یک مسابقه تسلیحاتی بی پایان. Hany فرید متخصص در پزشکی قانونی دیجیتال در دانشگاه برکلی گفت: “ما outgunned … تعداد افراد مشغول به کار در این ویدئو-سنتز سمت به عنوان آشکارساز طرف 100 به 1.” در نهایت نمایندگان آموخته از نقطه اوج indistinguishability: در چند سال, از آن خواهد شد غیر ممکن است برای چشم غیر مسلح به تشخیص واقعی تصویری از یک deepfake. چشم انداز در حال دلخراش: کامل تقلبی creatable توسط هر کسی به هر طریقی در مقیاس و دشوار است برای تشخیص. این هیچ جای تعجب است که در طول دادرسی واشنگتن نماینده دنی هک بارها و بارها به نقل از dante’s Inferno: “رها امیدوارم که همه شما که در اینجا وارد کنید.”

کنار گذاشتن چنین عجول و بی پروا بدبینی چه می توان کرد ؟ این سیستم عامل که در آن محتوای جعلی به نظر می رسد (Facebook, Instagram, YouTube, Twitter) گرفته اند برخی از مراحل برای مبارزه با دروغ. در تازه ترین پست وبلاگ Facebook متعهد به “حذف گمراه کننده دستکاری رسانه ها” اگر “این محصول از هوش مصنوعی و یا یادگیری ماشین است که ادغام جایگزین و یا superimposes محتوا بر روی یک تصویری ساخت آن ظاهر معتبر باشد.” این مهم است اما تشخیص یک چالش جدی و چند اعتماد بزرگ فناوری به طور کامل خود را تنظیم. مطمئن شوید که وجود دارد فراوانی از قوانین در اطراف سرقت هویت و افترا که ممکن است منصرف سازندگان مضر تقلبی, اما معلوم نیست که اجرای آنها و یا چگونه.

به عنوان استادان حقوق دانیل بالنگ و رابرت Chesney توصیف در مقاله خود “Deepfakes: بلندی چالش برای حفظ حریم خصوصی و دموکراسی و امنیت ملی” به سه آژانس های فدرال (FCC را FEC و FTC) می تواند در تئوری تنظیم انتشار جعلی محتوا اما “در نزدیک بازرسی بالقوه خود نقش ظاهر می شود بسیار محدود است.” FCC را صلاحیت محدود به رادیو و تلویزیون است. FEC نگران است تنها با روند انتخابات. FTC نظارت “جعلی و تبلیغات” اما deepfakes نیست به طور معمول هاوکینگ محصولات و یا خدمات است.

بنابراین آنچه در مورد جدید آژانس فدرال? مرکزی بدن وظیفه مبارزه با دروغ, تجزیه واقعیت از داستان و در نتیجه حصول اطمینان از آمریکایی ها جمعی عاقلی وقتی سیل تقلبی واقعا می رسد: یک دفتر اطلاعات اداره آمار وزارت … حقیقت!

دایره کامل و ما در ناکجاآباد. این ایده ممکن است صدا پوچ غیر قابل تصور حتی: واشنگتن بوروکرات تنظیم واقعیت خود را دیکته به آمریکایی ها چه چیزی درست و چه چیزی نیست.

آیا این واقعا دیوانه است ؟ سازمان حفاظت محیط زیست محافظت از محیط زیست ما FDA محافظت بدن ما DHS محافظت از مرزهای ما. در دوران indistinguishability دشوار انتخاب خواهد شد باید به منظور محافظت از ذهن ما است. زمانی که تقلبی برای شما آمده و شما—به عنوان مثال وقتی نوجوان خود را فرزند deepfaked توسط اینترنت قلدر—شما ممکن است بخواهید یک وزارت حقیقت است که در واقع زندگی می کند تا نام نیست که تحریف اما گواهی این حقیقت است که پافشاریای تمبر آن قدرت بالای جعلی ویدئوها: “این مطالب این است که واقعی نیست.” تاریخ آمریکا شامل هیچ کمبود لازم است (اگر در ابتدا مضطرب) مداخلات که در آن شهروندان تجارت برخی از درجه ای از استقلال فردی جمعی و صلح از ذهن: “FDA تایید شده” غذا و دارو; “MoT-تایید” صوتی و تصویری.

بدیهی است که تغییر نام خواهد بود. اورول “وزارت” چیزی است که به فکر می کنم و فکر می کنم در برابر. دوریان Lynskey, نویسنده , وزارت حقیقت: زندگینامه جورج اورول 1984به من گفت که “برای Orwell, آن را در این واقعیت است که این وزارتخانه متمرکز آژانس که مشکل ساز است. مشکل این است که در آن نهفته است.” با توجه به Lynskey, “کل محوری رمان است و وحشت از چه اتفاقی می افتد اگر هدف حقیقت وجود ندارد.” هنگامی که میلیون ها نفر احساس می کنید که ترسناک به خانه مردم می خواهند نظارتی نیروی—بدون توجه به آنچه در آن نامیده می شود.

در عمل یک نهاد دولتی می تواند به آن برنامه از راه حل های فنی و استانداردهای صنعت ارائه ساختار به آنچه که در حال حاضر آشفته deepfake مقاومت نگران وکلا و قانونگذاران و فعالان و فن. در سمت فن آوری تلاشهایی انجام شده در دو حوزه: احراز هویت در پایان جلو (با استفاده از “تایید شده-در-تسخیر” تکنولوژی است که ثابت می کند “منشأ” و یا منشاء یک قطعه خاص از رسانه ها) و پزشکی قانونی تشخیص در پایان به عقب (با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای شناسایی به جای ایجاد deepfakes). Darpa در حال حاضر ریختن منابع به تشخیص تلاش هستند Facebook و Google, اما بسیاری از ناظران معتقدند که خیلی بیشتر هماهنگی بین نهادهای مورد نیاز است. شاهد یک سازمان غیر انتفاعی کار در تقاطع حقوق بشر و رسانه ها به تازگی منتشر شده یک گزارش در رسانه های احراز هویت تحت عنوان “کنه یا این اتفاق نمی افتد.” این گزارش تصور جهانی که در آن “هر قطعه از رسانه ها انتظار می رود که یک تیک” مثل یک علامت “سیگنالینگ صحت.” شاهد افزایش بیش از یک دوجین معضلات با چنین سناریویی در حالی که شناخت پتانسیل آن احتمال است. خوب دولت می تواند سازماندهی اجرا و استانداردسازی شیوه های احراز هویت.

وقتی که می آید به راه حل های تکنولوژیکی برای این مشکل از فایل های تقلبی “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای می گوید:” رابرت Chesney. از من خواسته Chesney چه دولتی پاسخ ممکن است مانند نگاه کنید و او پیش بینی یک “منطقی پرقدرت درون سازمان نیروی کار و یا شورای اسلامی یا نهاد که در آن تمام سهام مربوطه-برگزاری فدرال اشخاص—و امیدوارم دولت محلی و نمایندگی در بعضی از مد—سعی کنید برای هماهنگ آگاهی از مشکلات آنها گشوده است.” ذینفعان مربوطه ممکن است شامل وزارت امنیت داخلی که قبلا پنجه دیجیتال تهدید با ایجاد امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس و همچنین به عنوان FCC FEC و FTC.

فدرال نظارت نمی خواهد نیاز به معنی اورول وزارت. فرضی ما نهاد می تواند عملکرد بیشتر شبیه بافت همبند نسبت شوم یکپارچه قرار دادن شرکت های خصوصی ادارات دولتی و سازمان های غیر انتفاعی و محققان دانشگاه به نزدیک و به طور منظم تماس بگیرید. در زمانی که دولت اغلب رفتار مانند یک dystopian MoT این امر می تواند مهم به “سازمان دیده بان نگهبانان” و ایجاد محافظت در برابر تعصب سیاسی و یا بندى. اقتدار خود را برای توزیع در میان احزاب مربوطه مبادا هر گروه به دست آوردن انحصار حقیقت است.

به تصور این, تصور کنید یک سناریو است که در آن نامزدهای سیاسی هستند که deepfaked مرتبه در طول انتخابات سال کاملا واقع بینانه صوتی و تصویری کاشت سردرگمی در مورد آنچه که گفت: در شهر سالن تظاهرات بحث مصاحبه. سیستم عامل رسانه های اجتماعی هشدار متمرکز آژانس به تهدید و به اشتراک گذاری داده های مربوطه; محققان به کار بر روی این مشکل کار از تشخیص; تنظیم کننده اطمینان حاصل شود که این فیلم ها به عنوان برچسب جعلی در تمام سیستم عامل های رسانه های و کار برای تشویق گسترده تر تصویب تایید شده-در-جذب تکنولوژی است. در این راه یک موسسه دولتی می تواند در خدمت به عنوان یک داور و یک داور با برخی از حقوقی ستون فقرات و نظارتی دندان. آن اجراء خواهد لزوما محدود به موارد هنگامی که حقیقت نیست برای بحث زمانی که هیچ “جایگزین حقایق” می تواند ادعا. آیا AOC می گویند که او می خواهم معاشرت آمریکایی کشاورزی در ژانویه 24, 2024, در, Des Moines, آیووا, و یا او نمی? وجود دارد تنها یک پاسخ.

در حال حاضر وجود دارد گام های گرفته شده در یک نظارتی جهت. این DEEPFAKES پاسخگویی به قانون معرفی شد و در ماه ژوئن اما به نظر می رسد تا حد زیادی غیرقابل اجرا. Congresswomen آنا G. Eshoo و زو Logfren پیشنهاد ایجاد یک “دیجیتال آژانس” به “اجرای حریم خصوصی حمایت و بررسی موارد نقض حقوق بشر” در آنلاین (persian). در نهایت نوعی از قوانین پرداختن مصنوعی رسانه ها خواهد گذشت: تکنولوژی در حال تبدیل شدن بیش از حد قدرتمند برای واشنگتن به چشم پوشی است.

در این میان آمریکایی ها باید “آماده نیست وحشت” به عنوان شاهد توصیه می کند. بدون شک موج بعدی از تقلبی خواهد بود سرگرم کننده حقیقی و 100 درصد meme-قادر; غیر قابل تشخیص تقلبی نیز ایجاد سردرگمی و تعمیق بیشتر شک و تردید. اقدام قاطع مورد نیاز خواهد بود. فقط به عنوان وینستون اسمیت مشتق لذت بردن از گر چه هنر “قطعات ظریف جعل” آمریکایی ها در 2020s باید در پیدا کردن و ارضاء در شناسایی و stomping از fakeries. در انجام این کار ما به خوبی به یاد داشته باشید که این پیام از سال 1984 نیست “ترس دولت است.” پیام این است برای مقاومت در برابر این تصور که 2+2=5 قبل از آن خیلی دیر است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی