آمریکایی ها در حال تقسیم در آنلاین دوستیابی—اما کش رفتن بیش از همیشه

در سال 1965 دو دانشجویان دانشگاه هاروارد هک هم کامپیوتری خواستگاری برنامه—پانچ-کارت نظر سنجی در مورد یک فرد و ایده آل خود را مطابقت ضبط شده توسط کامپیوتر و سپس crunched برای سازگاری و جهان, اولین سایت دوستیابی متولد شد. بیش از نیم قرن از ایده تکامل را به Match.com و eHarmony OkCupid و Grindr Tinder و سرهم بندی کردن و Facebook دوستیابی. اما حتی پس از آن پایه حقیقت همان بود: هر کس می خواهد برای پیدا کردن عشق با یک کامپیوتر به باریک استخر, آن را می شود کمی ساده تر. پانچ کارت های تبدیل شده به انگشت ابجو بد و کم مایه اما کامپیوتری خواستگاری سحر و جادو همان باقی مانده است.

در چندین دهه است که مردم بوده است پیدا کردن عشق آنلاین شده است وجود دارد کمی جای تعجب انسان شناسی تحقیق در مورد تکنولوژی تغییر کرده است, دوستیابی, چشم انداز است. وجود دارد برخی از استثنا دارد—مانند دن اسلیتر 2013, کتاب عشق در زمان الگوریتم—اما تحقیقاتی که طول می کشد سهام از کشیدن مطابق ملاقات و ازدواج از میلیون ها نفر از نام تجاری آنلاین بوده است نازک که آن را در همه وجود دارد.

یک نظرسنجی جدید از مرکز تحقیقات پیو به روز رسانی پشته. این گروه آخرین نظر سنجی آمریکایی ها در مورد تجارب خود را دوستیابی آنلاین در سال 2015—فقط سه سال پس از آتش زنه راه اندازی شد و در پی آن ایجاد یک موج جزر و مدی از شرکتی. بسیاری تغییر کرده است: سهم آمریکایی ها تلاش کرده اند که آنلاین دوستیابی دو برابر شده است در چهار سال (بررسی های انجام شده در اکتبر 2019) و در حال حاضر در 30 درصد است. نظرسنجی جدید نیز انجام شده آنلاین توسط تلفن “برای اولین بار به ما می دهد توانایی به مقایسه تجربه در آنلاین دوستیابی جمعیت در چنین ابعاد کلیدی به سن و جنسیت و گرایش جنسی گفت:” مونیکا اندرسون پیو مدیر دانشیار از اینترنت و فن آوری تحقیقات در یک Q&A منتشر شده در کنار بررسی.

نظرسنجی جدید است که به دور از جارو اما آن را واجد شرایط با اطلاعات جدید بسیاری از مفروضات در مورد دوستیابی آنلاین. پیو بررسی 4,860 بزرگسالان از سراسر ایالات متحده یک نمونه کوچک اما سراسر کشور نماینده. این خواسته آنها در مورد برداشت خود از آنلاین دوستیابی شخصی خود استفاده تجارب خود را از آزار و اذیت و سوء استفاده است. (اصطلاح “افراد آنلاین dating” اشاره دارد نه فقط برای وب سایت های مانند OkCupid بلکه نرم افزار مانند آتش زنه و پلت فرم مبتنی بر خدمات مانند Facebook, دوستیابی.) نیمی از آمریکایی ها گفت که آنلاین دوستیابی به حال “نه مثبت و نه منفی اثر دوستیابی و روابط” اما نیم دیگر تقسیم شد: یک چهارم گفت: اثر مثبت بود, یک چهارم گفت: آن منفی بود.

“آمریکایی ها که با استفاده از یک سایت دوستیابی و یا برنامه تمایل به فکر می کنم مثبت تر در مورد این سیستم عامل در حالی که کسانی که استفاده می شود هرگز آنها بیشتر شک و تردید” اندرسون یادداشت در Q&A. اما نیز وجود دارد که جمعیتی تفاوت. از داده های نظر سنجی از مردم با درجه بالاتر از آموزش و پرورش بودند بیشتر احتمال دارد به مثبت برداشت از آنلاین دوستیابی. آنها همچنین کمتر احتمال دارد به گزارش دریافت ناخواسته صریح پیام.

بزرگسالان جوان—تا کنون بزرگترین کاربران از این برنامه ها با توجه به بررسی—نیز به احتمال زیاد به دریافت پیام های ناخواسته و تجربه آزار و اذیت. از زنان جوان پیو بررسی 19 درصد گفت که کسی در یک سایت دوستیابی به حال تهدید به خشونت است. این اعداد بودند و حتی بالاتر برای افراد جوان که شناسایی به عنوان یک همجنسگرا و یا دو جنسی هستند که همچنین دو بار به عنوان به احتمال زیاد به استفاده از آنلاین دوستیابی از مستقیم خود را با همسالان. “به طور کامل 56 درصد از LGB کاربران می گویند کسی که در یک سایت دوستیابی و یا برنامه را صریح پیام یا تصویر آنها نمی پرسند در مقایسه با حدود یک سوم از راست کاربران” بررسی گزارشات. (مردان, اما به احتمال زیاد به احساس نادیده گرفته و با 57 درصد گفت: آنها نمی به اندازه کافی دریافت پیام است.)

هیچ یک از این تعجب آور است واقعا. ناخوشایند برخورد در دوستیابی سیستم عامل به خوبی مستند شده است هر دو توسط رسانه ها و عمومی (نگاه کنید به: کابوس آتش زنه) و حتی رد ایجاد دوستیابی جدید سیستم عامل مانند سرهم بندی کردن (اصلی آن شعار: “توپ در دادگاه او”). محققان ساخته اند از این مشاهدات قبل از بیش از حد. در یک سال 2017 بررسی آنلاین آزار و اذیت پیو یافت می شود که زنان جوان بودند بسیار مردها از مردان جوان به دریافت ناخواسته و صریح تصاویر.

برای این نظرسنجی پیو نیز خواسته شد در مورد برداشت از ایمنی در آنلاین دوستیابی. بیش از نیمی از زنان مورد بررسی قرار گفت که آنلاین دوستیابی نا امن راه برای دیدار با مردم که درصد شد, شاید بدیهی است که بیشتر در میان افرادی که هرگز مورد استفاده یک سایت دوستیابی آنلاین است. نیمی از پاسخ دهندگان نیز گفته است که معمول است برای مردم را به راه اندازی حساب های جعلی به منظور کلاهبرداری دیگران در حالی که دیگران به اشتراک گذاشته حکایات از مردم “تلاش برای استفاده از دیگران است.”

به تازگی برخی از نرم افزار دوستیابی ساخته شده اند همان مشاهده و سرمایه گذاری در ساخت سیستم عامل خود را امن تر برای کاربران است. Facebook, دوستیابی, راه اندازی در آمریکا در سپتامبر گذشته با ویژگی های ایمنی مانند یک راه برای به اشتراک گذاشتن مکان خود را با دوستان هنگامی که شما را در یک تاریخ. در این مسابقه که صاحب بازی آتش زنه و OkCupid به تازگی همکاری با Noonlight یک سرویس فراهم می کند که ردیابی محل و خدمات اضطراری هنگامی که مردم رفتن در تاریخ. (این آمد و پس از بررسی از Marketplace و Columbia Journalism تحقیقات نشان داد که این شرکت مجاز شناخته شده شکارچیان جنسی در برنامه های خود را.) الی Seidman مدیر عامل آتش زنه است و در مقایسه با آن به “چمن زن ها” نشانه ای از یک سیستم امنیتی است.” Tinder همچنین اضافه شده یک سری از هوش مصنوعی ویژگی های برای کمک به جلوگیری از آزار و اذیت در آن پیام های خصوصی.

حتی کسانی که تا به حال تجربه بد با دوستیابی آنلاین به نظر می رسد خوش بینانه در مورد پتانسیل خود را حداقل با توجه به پیو داده است. بیشتر مردم در حال تلاش دوستیابی آنلاین در حال حاضر از همیشه قبل از و بیشتر مردم برای پیدا کردن موفقیت است. توسط پیو برآورد 12 درصد از آمریکایی ها در حال آشنایی و یا ازدواج با کسی ملاقات آنها در دوستیابی برنامه و یا وب سایت از 3 درصد در هنگام پیو خواسته در سال 2013.

همه این روابط ممکن است فاش کردن چیزی جدید—و نه فقط چگونه ما زن و شوهر اما چگونه محدودیت های همکاری در حال تغییر است. پیو نشان داد که مردم به نوبه خود به دوستیابی آنلاین خود را گسترش دوستیابی و کسانی که فکر می کنم تاثیر آنلاین دوستیابی مثبت بوده است بر این باورند که آن را متصل افرادی که نمی خواهد در غیر این صورت با یک دیگر. اگر که مورد سپس معاشقه تکامل در عصر اینترنت پیامدهای نه فقط برای خود بلکه برای جوامع اطراف آنها را. به شکل از آنچه آنها هر چند ما در حال رفتن به نیاز به بررسی بیشتر است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر