بزرگ امریکا—اگر کوچک—بازگشت به درایو در تئاتر

داخلی multiplexes هنوز هم تا حد زیادی بسته است. اما اگر شما احساس به دام افتاده و فرهنگ-گرسنگی در نظر بازبینی تكیه اواسط قرن Americana.

Drive-ins معمولا نمی باید مراسم ایدز است. و یا ادارات پست. آنها قطعا باز نمی شود با یک بچه در یک تی شرت خواندن پیام خود تلفن مشاوره هر کس به “پوشیدن ماسک در هنگام ترک خودرو خود را.” این محل هر چند نیست معمولی درایو در. این پارکینگ از Bel ایر, کسی که شام میخورد در آستوریا ملکه تبدیل شده به یک فیلم در محل منافع نگه داشتن رستوران کارکنان شاغل و مشتریان خود را ایمن از Covid-19. مانند هر جای دیگر در مستند آن کار ساخت آن.

در این خصوص خفیف شب در ماه ژوئن که به معنی غربالگری یک فیلم مستند به نام المپیا, در مورد جایزه اسکار برنده Olympia Dukakis. بازیگر یونانی است, بعد از همه, و Astoria خانه را به یک بزرگ یونانی جمعیت. بنابراین هنگامی که آنها باز شب در منهتن در چهار سینما رو nixed توسط coronavirus مستندات این فیلم را تهیه کننده و کارگردان—Anthoula Katsimatides و هری Mavromichalis بود—تصمیم گرفت تا آن را به ادم ایر است که برگزاری آن پارکینگ نمایش پس از آن بنا—و یا نه باد—قابل حمل روی صفحه نمایش و شروع به پخش فیلم مانند گریس و رقص کثیف در اوایل ممکن است. اگر چه المپیا نسبتا ناشناخته فیلم امشب غربالگری به فروش می رسد: 45 اتومبیل در کل. آنها تقریبا همیشه از فروش. فیلمسازان نمی تواند بیشتر خوشحال. “از این وحشتناک Covid چیزی است که اتفاق افتاده است” Mavromichalis می گوید: “شما باید چیزهایی مثل این که فقط من فکر می کنم برای من زیبا است.”

بسته به جایی که شما زندگی می کنند و وضعیت فعلی منطقه خود را به اقامت در خانه, سفارشات, شانس هستند شما متوجه افزایش آگاهی از رانندگی در سینما. مهره های اصلی از اواسط قرن Americana بسیاری از آنها تعطیل مدتها پیش قادر به رقابت با این cushy ورزشگاه صندلی چشم ظاهر و تصاویر و صدای فراگیر از multiplexes. اما نه همه—هنوز هم وجود دارد 305 چنین موسسات در ایالات متحده با توجه به ایالات رانندگی در تئاتر انجمن صاحبان و در روز از Covid-19 این و جدیدتر pop-ups ثابت کرده اند ارزشمند به مردم در حال مرگ به خارج و سرگرم در حالی که همچنین با پوشیدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی.

واقعا وجود ندارد بهتر استعاره از درایو برای وضعیت فعلی اجتماعی در بسیاری از شهرهای آمریکا است. مردم با هم و یا به تنهایی یا با هم به تنهایی در فرد خوشه جدا شده از هر یک از دیگر در حالی که همچنین در همان تجربه است. Coronavirus مستندات مجبور بسیاری از مردم را به تجدید نظر نه تنها چگونه کار می کنند و زندگی می کنند اما همچنین چگونه آنها را به اشتراک گذاری تجربیات با افراد دیگر. رستوران, کافه تئاتر, events—تمام کالاهای اساسی از همکاری و تعامل انسان است تغییر داده شده است احتمالا به طور دائم. در آن مختلط, پیر حالت مانند drive-in کشیده شده است از زباله دانی یک رنسانس است که می توانید در ادامه پس از هر دولت بازگشایی شد.

Dorothea Mayes شاهد این دست اول. Mayes متعلق به افق رانندگی در خارج از المپیا از سال 2004 (برای اولین بار آن را باز کرد در سال 1964) و هنگامی که مردم شروع به جستجو برای راه هایی برای آویزان کردن در طول دولت stay-at-home سفارشات او شروع به دیدن بسیاری از مردم نشان می دهد تا در 312-ماشین تئاتر نزدیک به دو برابر معمول حضور و غیاب. مردم از سیاتل مردم از Bellevue—هر دو بیش از یک ساعت رانندگی دور. “اجتماعی فاصله ساخته شده است بنابراین افرادی که بسیار گرسنه به خارج می آیند” Mayes می گوید. “مردم در حال ساخت خرما برای دیدن هر یک از دیگر. آنها را به باغ و صندلی و نشستن آنها در مقابل اتومبیل های خود را و آنها مراجعه کنید. آنها را بازی تاریخ.”

رستاخیر نیست فقط محدود به تاسیس drive-ins یا. این فیلم ترایبکا میزبانی pop-up drive-ins در نیویورک و تگزاس و رز باول در پاسادنا ، وجود دارد یک برنامه برای تبدیل پارکینگ در استادیوم یانکی به یک درایو در, و همچنین تلاش های مشابه در بروکلین Greenpoint محله. سپس انگار ادم ایر خودکار تئاتر که نه تنها می دهد مردمی در آستوریا یک راه برای تماشای فیلم اما نیز فراهم می کند شغل برای کسی که شام میخورد را جلو خانه, کارکنان, همه آنها شده بود furloughed زمانی که رستوران بسته درهای خود را به غذا خوردن-در مشتریان است. ادم ایر نمی در طول coronavirus مستند—آنها را سریع تحویل کسب و کار در محله — اما در طول دو هفته اول کسب و کار پایین بود 70 درصد در مقایسه با آنچه در آن به طور معمول خواهد بود می گوید: مدیر کل Kal Dellaportas. “ما یک محل بزرگ ما بوده ام در اینجا در یک زمان — اما که ترسناک است,” او می گوید. هنگامی که درایو باز این رقم را به 30 درصد است. “ما توانسته ایم به استخدام برگشت تقریبا همه ما کارگران است. شاید نه برای 40 ساعت اما شاید برای 20 ساعت در هفته و برای مردم خارج از خانه. آن را به مقدار زیادی.”

آن را نیز کمک کرد فیلم-گرسنگی طرفداران. بسیاری از سالن های سینما تعطیل همراه با بسیاری از کسب و کارهای دیگر در اواسط ماه مارس. در یک جهان که در آن دولت شد و گفت که هر کس باید سعی کنید برای حفظ فاصله اجتماعی از 6 پا پر متعدد در شب افتتاحیه غیر ممکن بود. به عنوان یک نتیجه studios به تعویق افتاد بسیاری از بزرگ تابستان منتشر—Wonder Woman 1984, بیوه سیاه, Candyman—و ارسال فیلم های دیگر مانند دیوهای تور جهانیبه تصویری بر روی تقاضا. در عین حال مردم هنوز هم می خواهید برای دیدن فیلم در تابستان حتی بدون وعده هوا و تهویه مطبوع. که منجر به افزایش در رانندگی-در حضور و غیاب حتی اگر آنچه که نشان داده شده است که فیلم هایی مانند گریس یا فارست گامپ.

هیچ یک از که است که می گویند drive-ins حتی می توانید یک دندانه در چه هالیوود دهکدهای از دست داد درآمد. با توجه به پاتریک Corcoran, معاون رئيس جمهور از انجمن ملی تئاتر صاحبان سینما درآمد کاهش یافته و به نزدیک به صفر در طول خاموش کردن و تئاتر زنجیر در حال حاضر رو به ورشکستگی حتی به عنوان کشورهای در حال شروع به بلند stay-در-خانه سفارشات و محدودیت های کسب و کار. برخی از 300 drive-ins را ندارد بسیاری از تفاوت حتی اگر تابستان است و خود را در اوج فصل است. “من فکر می کنم شما کردم افرادی که شاید مبهم آگاه drive-ins که در حال رفتن به یک و تفکر “من که خیلی جالب بود'” کورکوران می گوید. “اما من واقعا با احتیاط در مورد پیش بینی که چگونه مردم رفتار در حال حاضر ترجمه به جایی که از آن خواهد شد شش ماه و یا یک سال از هم اکنون.”

که احتمالا یک شرط سالم—که Mayes قرار می دهد بهتری نقطه: “هنگامی که ما یک واکسن های drive-ins را در صندلی عقب دوباره.” اما از نظر مردم چگونه معاشرت در آینده امید وجود دارد که رانندگی در رنسانس می تواند ادامه. تعداد بسیار کمی از مردم به دستور همبرگر و آبجو در سینما قبل از Alamo Drafthouse آمد; در حال حاضر هر کس می خواهد به. در drive-ins شما می توانید خود را به ارمغان بیاورد صندلی راحت (و دزدکی حرکت کردن در دیگر قاچاق).

این آخر هفته گذشته مدیر جن Rainin این فیلم جلوتر از منحنیحال برتر جهان را در غرب سلنو درایو در کنکورد, کالیفرنیا. این فیلم که قرار است در مراسم افتتاحیه به عنوان بخشی از Frameline خلیج منطقه LGBTQ+ فیلم, جشنواره, اما مانند بسیاری از دیگر جشنواره های فیلم بیشتر از Frameline برنامه نویسی منتقل شد به مجازی نمایش این سال است. سپس این ایده از یک درایو در غربالگری آمد و او برای آن رفت. جلوتر از منحنی است یک فیلم مستند در مورد تاسیس لزبین, مجله منحنی; از شنبه به بعد فیلم به نمایش در می میرم سان فرانسیسکو سالانه لسبیین, مارس و غرور حوادث رانندگی در ارائه یک فرصت برای جامعه دگرباشان جنسی به گرد هم می آیند در راه است که ممکن است در غیر این صورت از دست داده اند. Rainin سپاسگزار است. “این یکی از شیرین شادی که نادیده گرفته شده برای برخی از تعداد سال است که یک تجدید حیات” Rainin می گوید. “صعودی به این فوق العاده به چالش کشیدن وضعیت است که برای بسیاری از مردم ما در حال کشف گذشته لذت. من فکر می کنم آنها در حال آمدن به عقب و من فکر می کنم رانندگی در یکی از آنها است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله
  • چرا ناسا طراحی شده جدید 23 میلیون دلار در فضای توالت
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im