در میان تظاهرات علیه نژاد پرستی, دانشمندان حرکت به نوار توهین آمیز نام از مجلات جوایز و بیشتر

در ماه ژوئن گرافیتی حمایت خواستار Univeristy کمبریج به حذف پنجره های شیشه ای رنگی یاد آمار رونالد فیشر طرفدار اصلاح نژاد به نظر می رسد در یک ساختمان پردیس. این دانشگاه بعد از حذف فیشر پنجره.

AP تصاویر

برای Earyn McGee, اصطلاحات مهم است.

مک گی یک متخصص خزنده شناسی, مطالعات زیستگاه و رفتار بومادرانs خاردار, مارمولک خزنده بومی جنوب غربی ایالات متحده است. دانشگاه آریزونا دانشجوی کارشناسی ارشد و همکاران او به طور منظم خود را بسته همه چیز—چکمه های قلم نوت بوک دنباله ترکیب و مجموعه ای خاموش به نزدیکی های Chiricahua. در این زمینه خود سایت آنها شروع فعالیت با یک نام است که تداعی یک نژادپرست گذشته: noosing.

Noosing” است که یک اصطلاح مورد استفاده توسط herpetologists برای ابتلا به مارمولک. اما برای مک گی, سیاه, دانشمند عبارت است دلسردکننده دعوت به ذهن وحشتناک lynchings از مردم سیاه با سفید نفر در ایالات متحده در قرن 19th و 20th. تنها شخص سیاه و سفید در وسط هیچ جا با یک دسته از افراد صحبت کردن در مورد noosing چیزهای نگران کننده است,” او می گوید. مک گی به خواست همکاران او برای تغییر زبان به lassoing” که او می گوید: همچنین با دقت بیشتری توضیح می دهد چگونه herpetologists گرفتن مارمولک با طول نخ.

مک گی isnt به تنهایی در دوباره زبان علمی. محققان در حال هل دادن به خلاص شدن از شر علم از کلمات و نام های آنها را به عنوان توهین آمیز و یا ستایش مردم برگزار شد که نژادپرست views.

این هفته به تنهایی یک جامعه علمی است و با توجه به تغییر نام اصلی مجله که افتخارات مشهور قرن 19 محقق برگزار شد که نژادپرست انداز و دیگر رای گیری برای تغییر نام یک چیزهای بی اهمیت مسابقه که canonizes برجسته eugenicist. و برجسته دانشگاه گفت: آن را حذف از یک ساختمان پردیس نام یک دانشمند مشهور که پشتیبانی سفید برتری. این حرکت در پی ماه گذشتهs تصمیم به تغییر نام یک عمده آماری جایزه—و در پشت سر هم با تلاش برای تغییر نام حیوانات و گیاهان که شامل قومی تهمت یا افتخار محققان که افراد متعصبی بودند.

وحدت این طرح است reinvigorated مقاومت به نژادپرستی نهادی. Kory ایوانز یک زیست شناس دریایی در دانشگاه رایس می گوید: از بین بردن سفید supremacism در علم گرفته شده بر روی یک فوریت” در میان گسترده تر حساب مشتعل با کشتن جورج فلوید, سیاه, خفه توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس است. ساختمان ها و مجلات و جوایز و ارگانیسم هایی که آمده اند تحت بررسی lionize ارقام … که به طور خاص در زمان اقدامات برای تضعیف انسانیت از مردم از رنگ … [و] چه کسی گذاشته علمی پایه و اساس واقعی تبعیض عقیم سازی و نسل کشی می گوید:” براندون Ogbunu یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه براون است.

جنبش کنونی isnt برای اولین بار به هدف دانشمندان که اقدامات در نظر گرفته شد نامعقول توسط نسل بعدی. پس از سقوط آلمان نازی آپارتاید در آفریقای جنوبی و کمونیست های مختلف سازمان ملل, اسامی دانشمندان که پشتیبانی از سیاست های ظالمانه محروم می شدند از موسسات و جوایز. و حتی قبل از تظاهرات اخیر علیه سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده بسیاری از دانشمندان در حال لابی دانشگاه و علم گروه برای جلوگیری تجلیل از محققان برجسته بود که متعصب views. در سال 2018 به عنوان مثال سال از فعالیت وادار دانشگاه میشیگان (UM), Ann Arbor به حذف نام کلارنس طبخ کمی نفوذ قرن 20 متخصص ژنتیک که حمایت اصلاح نژاد از ساختمان علم و ترانزیت.

دانشگاهها نگران ایجاد متنوع و توانمند سازی اتمسفر عاقلانه به تجدید نظر که نام خود را زینت ساختمان ها می گوید UM مورخ الکساندرا Minna استرن که وقایع تکامل بهسازی نژادی در ایالات متحده است. نام او می گوید: را قابل ارزش ها و اولویت ها و باورهای یک نهاد است.”

در این هفته دانشگاه مین اورنو به دنبال UM سرب اعلام در 29 ژوئن آن را نوار کوچکs نام از یک ساختمان است. کمی ساخته شده پایدار مثبت سهم به علم” دانشگاه وظیفه نیروی نوشت. اما افزود: مناطق عمده ای از زندگی حرفه ای خود را نقض آرمان است که مرکزی به رسالت آموزشی از دانشگاه مین و تعهد خود را به مردم خوب است.” رانندگان از این تصمیم شامل کمیs مشخصات بالا حمایت از بهسازی و کار خود را برای ایالات متحده در صنعت توتون و تنباکو به اختلاف شواهد ارتباط سیگار کشیدن به سرطان است.

در دانشگاه کارولینای جنوبی, مقامات در 19 ژوئن منتقل شد به حذف نام پزشک J. ماریون سیمز از زنانs خوابگاه. او شناخته شده است برای اختراع سیمز ساله و همچنین به عنوان پیشگام تکنیک های جراحی برای واژينال فیستول تعمیر که هر دو هنوز هم مورد استفاده در زنان امروز. فعالان باید اشاره کرد که ابزار و عمل توسعه یافته از طریق تجربی جراحی در زنان بردگی بدون انجام بیهوشی. دانشگاهs حرکت بوده و بحث برانگیز در دولت: با تغییر نام یک پشته از آجر و ملات است که در پایین از to-do list ایم” سناتور هاروی Peeler (RSC).

انگلستان دانشگاه ها نیز در نظر گرفتن یک نگاه سخت در آنها افتخار است. در 24 ژوئن, دانشگاه کمبریج تصمیم به حذف یک رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای به نام بعد از biostatistician رونالد فیشر که برگزار شده است به عنوان تنها مهم ترین شکل در قرن 20 آمار” اما او نیز برجسته حامی اصلاح نژاد. دانشگاه اذعان کرد فیشرs قابل توجه اکتشافات علمی” از جمله استفاده از تئوری ریاضی را به فرایند انتخاب طبیعی اما تصمیم گرفت به نام گسترش و تقویت جامعه ما برای همه اعضای آن است.”

در دانشگاه کالج لندن و مقامات در حال بررسی این که آیا به تغییر نام ساختمان های جشن های ژنتیک فرانسیس گالتون (که اصطلاح اصلاح نژاد”) و ریاضیدان کارل پیرسون (بنیانگذار سالانه Eugenics). پیرسون حاصل همبستگی است که در حال حاضر نام خود را خرس—معمولا با استفاده از روش آماری—از طریق مطالعات طراحی شده برای نشان دادن “[این] مشکل از بیگانه مهاجرت به بریتانیا.” جو قابیل یک فیلسوف علم در دانشگاه می گوید: علم پشت این اکتشافات ممکن است پیشگامانه” اما موسسات نیاز به را در نظر بگیرید و خود را از مجموعه داده های بیش از حد.”

او می افزاید: دانش آموزان باید قادر به نگاه در یک نام و درخواست, چه کسی است ؟ ‘ و استادان خود را پاسخ می دهد: کهs یک فرد شما می توانید به آرزوی.'”

تورم از حمایت فراگیر placemaking شده است صرفا محدود به زمینه محوطه دانشگاه. در اوایل این ماه در ژنو ساکنان ارسال یک حرکت به شهرداریs Grand شورا برای تغییر نام یک خیابان به یاد کارل Vogt. قرن 19 آلمان جانور شناس شناخته شده است نفوذ خود را در چارلز داروینs نظریه تکامل است. اما Vogt نیز آوازی حمایت از آشتی تفاوت در ظرفیت جمجمه بین سیاه و سفید از مردم ادعا در سخنرانی در بین مردم بودند و نزدیک آناتومی بدن انسان به میمون ها از انسان است.

جوامع علمی که موفق به مشابه تأمل در فضاهای آنها ساخت به کمک بسیار سمی … محیط برای مردم رنگ” Ogbunu می گوید. در جامعه آمریکا از ichthyologists ها و Herpetologists تلاش برای تغییر نام آن مجله گل سرسبد—Copeiaبه نام بعد از ادوارد مقابله یک دانشمند برگزار شد که نژادپرست views—خود پایان نزدیک است. روز جمعه در جامعهs مدیره رای خواهد داد در این موضوع انگیزه در بخشی از یک ژوئن نظرسنجی که جامعهs عضویت 82% سفید و کمتر از 1% ،

نیز تحت بررسی: جوایز و تمجید اعطا شده توسط جوامع از جمله کسانی تعلق می گیرد به استثنایی در اوایل زندگی حرفه ای دانشمندان است. در این ماه جامعه برای مطالعه تکامل و کمیته روسای جمهور از جوامع آماری هر دو تغییر نام داد و جوایز که افتخار فیشر آمار. هنوز مقاومت به چنین تغییر نام همچنان ادامه دارد. “ما می تواند در یک بار جشن و بهره مندی از مقالات علمی در حالی که مخالفت صمیم قلب با اعتقادات شخصی از دانشمندان مسئول آنها” نوشت: سه محققان—آمار هری جرثقیل از دانشگاه راتگرز و جو گینس از دانشگاه کرنل و رایان مارتین از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی—در نامه مخالفت با تغییر. سلب فیشر نام آنها ارسال خواهد “آسیب به اعتماد عمومی در علم با سیگنالینگ که ارزیابی پیشرفت های علمی نشان دهنده نه تنها دستاورد علمی بلکه پذیرش اجتماعی.

نام واقعه نیز دوباره مورد بررسی قرار گرفت. برخی از اعضای انجمن حشره شناسی آمریکا (ESA) در حال فراخوانی برای تغییر نام جامعهs سالانه Linnaean, بازی, دانشجو, چیزهای بی اهمیت رقابت پس از نام کارل لینه. قرن 18 شناس اختراع سیستم برای طبقه بندی گونه ها از جمله انسان هوشمندکه او طبقه بندی بر اساس نژاد اختصاص منفی اجتماعی صفات به nonwhite جمعیت. برای کسانی از ما که تا کنون بوده است به نام سیاه و قهوه ای و یا زرد Linnaeus را میراث زندگی در هر روز, می گوید:” تیلور تای یک حشره شناسی, دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه ویسکانسین مدیسون و همکاری نویسنده از یک درخواست برای تغییر نام بازی.

روز جمعه ESA اعضای هیئت مدیره را مورد بحث تغییر نام این رویداد است. امروزs استاندارد وجود دارد هیچ راهی برای خواندن [Linnaeus را] طبقه بندی انسان به عنوان چیزی غیر از نژادپرستانه می گوید:” کریس Stelzig جامعهs, مدیر اجرایی. اما او می افزاید: برخی از اعضای مخالف از بین بردن Linnaeus نام تعجب که آیا آن حق قضاوت اجداد ما امروزs استاندارد.”

برخی از محققان نیز هل دادن برای تغییر نام گونه آنها برای پیدا کردن قابل اعتراض است. دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سراسر جهان کمک کرده اند به یک صفحه گسترده است که لیست به طور بالقوه مشکل ساز رایج و نام علمی گیاهان و حیوانات. این شامل یک عقرب و یک اردک و یک buttonquail که حامل نام hottentota, hottentottaیا hottentottus; استعمارگران در قرن 17 استفاده می شود Hottentot” به عنوان یک موضوع موهن بومی مردم سیاه در آفریقا است. محققان می گویند نام های دیگر—از جمله کسانی که از Nasutitermes corniger موریانه های Orsotriaena medus پروانه, Spekes ویور McCowns longspur و گل پیازچه و لاک پشت به نام بعد از لینه را رسولان—همچنین شامل تهمت یا جلال متعصبی.

نامگذاری شده است در خدمات به سلسله مراتب می گوید:” هریت واشنگتن یک ethicist که نوشته است در مورد نژادپرستی ساختاری در پزشکی است. سرنگونی این مجسمه پس به صحبت می کنند نیست فرسایش تاریخ تا آنجا که صدور یک اصلاح به آن است.”

McGee که با همکاری سازمان ماه گذشتهs #BlackBirdersWeek نفع جمله تغییر نام. و او می گوید او شده است blindsided توسط همه گیر از racialized, طبقه بندی یادگیری تنها به تازگی است که مارمولک او مطالعات به نام H. C. بومادران که objectif[بمب] بدن دیگران’ به منظور توضیح و توجیه … [نژادی] تسلط” با توجه به موزه ها و امپراتوری: طبیعی, تاریخ, فرهنگ انسانی و استعماری هویتیک کتاب تاریخی جان مکنزی. McGee شد نا امید اما نه شگفت زده” که سابقه او می گوید.

McGees کمپین برای تغییر زمینهs اصطلاح از noosing” به lassoing” ساخته شده است محدود پیشرفت او می گوید: اما او نه دلسرد. آنچه مرسوم است و یا مناسب به نسل قبلی [دانشمندان] است نه بهانه خوبی برای حفظ نژاد پرستی,” او می گوید. منve پذیرفته Im نوع از کسی که صحبت می کنند به طوری بعدی, سیاه, متخصص خزنده شناسی doesnتی باید از طریق این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de