بیگانه جنگ در زمان بیش از Grand Theft Auto V. آن می تواند پایان امشب

یک ماه جنگ بین باندهای سبز و بنفش بیگانگان ریخته فراتر از GTA V‘s مرزهای.

آدم بلند شد و پیمایش از طریق Grand Theft Auto V subreddit هنگامی که او را دیدم بازی فیلم از بعضی از بچه ها بیرون پریدن از یک ون و ضرب و شتم تلخه زندگی کردن یک پسر به صورت تصادفی. به هر کس دیگری آن را ممکن است نگاه مانند یک بازی ویدئویی griefing; برای 18 سال آن را الهام بخش بود که جرقه های رسانه های اجتماعی پدیده است.

“ناگهان همه آنها او پانچ و ضرب و شتم او را به مرگ” بلند می گوید. “من فکر کردم آن را جالب ترین چیزی که تا کنون. من به آن فرستاده شده به یک گروه از دوستان در اسنپ چت و گفت: ما تا به حال به انجام چیزی شبیه به آن.”

در GTA V باز-جهان, نقش-بازی بازی های آنلاین یک جزء و دو نفر از دوستان خود در حل و فصل یک “غربت باند از بیگانگان” پرنیان با تطبیق مریخ سبز مناسب برای آواتار خود را. آنها پریدند در ون و سوار در اطراف به دنبال بازیکنان بودند که به تنهایی دغدغه و بی ادعا. سپس آنها شروع به پریدن کرد برداشت بیس بال خفاش زدم و آنها مرده است. “آمار و اجرا” می گوید ، “ما خودمان عصبانی خنده.”

طولانی است تصویری از یک چنین برخورد با عنوان “شما را به اشتباه سیاره foo” رفت و ویروسی در ق. تقلید طولانی را کشت از بازیکنان خریداری شده بیگانه سبز مناسب و بیس بال خفاش ها را تهدید GTA V مردم بی گناه. گاهی اوقات آنها می داد و از “پرنیان بررسی کنید!” قبل از قابل توجه است. برخی با استفاده از یک باشگاه گلف به جای یک چوب بیس بال. در اعتراض بازیکنان donned بنفش alien مناسب است و در برابر قلدر سبز اعضای باند. در طول ماه گذشته و, ق, Instagram و به خصوص Infinite شده اند تاخت و تاز کردن کلیپ های سبز و بنفش بیگانگان شوم یکدیگر و جامعه مجازی. این که چگونه بیگانه جنگ آغاز شده است.

“این stupidfun می گوید:” کیه, 19 آغاز شده که این روند با اضافه کردن که بنفش باند “wannabees و نفوذ-chasers در مقابل تاسیس سبز باند.”

پس از یک ماه از جنگ های بیگانه نهایی مرحله نهایی مسابقات می گیرد امروز. در تمام طول روز, اما به طور خاص در 8 pm ET سبز باند و بنفش باند خواهد سر به سر در GTA V‘s لوس سانتوس فرودگاه بین المللی. بدون اسلحه و تنها خفاش ها و دیگر سلاح غوغا. به جشن ناشر بازی Rockstar پریدند در روند خود ساخت GTA V رایگان برای کامپیوتر, بازیکنان در این بازی حماسی فروشگاه همراه با بیگانه مناسب که قبلا هزینه بیش از 300.000 دلار از پول در بازی. با توجه به GTA V اختلاف مدیران مصاحبه این بازی بزرگترین رویداد در سال است.

اما اگر چه مبارزه نهایی برگزار خواهد شد در چارچوب GTA Vبه roiling مخرب انرژی آورده است که باندهای اسلحه دارای بلد کنون در خارج از بازی های ویدئویی خود را. یک نگاه عمیق تر نشان می دهد که برخی از GTA V بازیکنان باید تشدید جنگ های بیگانه به یک سری از kiddie-استخر حملات سایبری در برابر رقبا.

هنگامی که ما برای اولین بار صحبت کرد Jazuka اجرا می شود که یک بنفش باند اختلاف گروه خواستار دانم که چگونه من او را در بر داشت و اثبات این که من “واقعی است.” او همچنین نیاز به ناشناس باقی می ماند; سبز اعضای باند باید “سعی کردم چیزهای خنده دار” بر او تظاهر به تمام انواع از مردم در تلاش برای به دست آوردن دسترسی مدیر بر اختلاف. “این در واقع اعمال خرابکاری و سعی در تضعیف بنفش باند” او می گوید.

Jazuka نیست فقط سرور ناظر به توصیف در خارج از مرزهای حملات اعضای باند رقیب. در یکی دیگر از اختلاف گروه GreenVSPurple رسمی که شامل 3,000 کاربران مدیران دریافت کرده اند ده ها تن از شکایت یک روز در مورد شایع مسمومیت با استفاده از تهمت ها و حملات فیشینگ. آنها از شنیدن گزارش های روزانه از حملات انکار سرویس—trollish تلاش برای نگه داشتن آنها را به صورت آفلاین—علیه اعضای این باند رقیب. “در ابتدا آن را مانند دوستانه گفتگوی بورسی. سپس آن را بسیار بد است. بچه ها کشیدن IPs از باند مخالف و….” می گوید: یک مدیر که می رود توسط مایک.

“در ابتدا ما فکر نمی کنم ما نیاز به اجرای قوانین بر سمیت جنسیتی و….” گفت: Matt, یکی دیگر از مدیر. “اما آن را واقعا بد به مردم نقطه نشت هر یک از دیگران’ آدرس فقط برای اینکه بخشی از دیگر باند.'” در دیگر GTA V بیگانه اختلاف گروه ها و subreddits با کمتر دست به اعتدال بازیکنان به طور منظم مراجعه به باند مخالف با استفاده از آپارتاید جنسیتی ضد همجنس و ableist تهمت. باز تهدید به DDoS بازیکنان به نظر می رسد در چندین سرور.

“من قصد دارم به فروش خود را پنهان در بازار سیاه شما شوهر زن زانیه, سگ ماده شل و ول.”

“برو بنفش U زشت از کون, سگ ماده”

“اجازه می دهد تا پیدا کردن برخی از باندهای دیگر و ddos آنها من یک ip دستگاه کشش برای هر کسی که در سرور 😉 ما r بهترین”

“ما نمی پذیری. ما خود را بدتر کابوس لعنتی.”

چند اختلاف و ق مدیران مصاحبه—و همچنین سبز باند بنیانگذاران—این توصیف به عنوان نمونه GTA V جامعه رفتار است. “این GTA جامعه بسیار سمی برای قرار دادن آن را به آرامی. آن را کاملا سمی می گوید:” کیه. (یک مدیر از یک GTA آنلاین اختلاف با صدها نفر از اعضای می گوید که به دلیل تندرو اعتدال آنها نمی بینیم بسیاری از سمیت و آمده اند در سراسر هیچ DDoS و یا تهدید های فیشینگ.)

بلند می گوید: او را شوکه چقدر روند منفجر کرد و گفت که “آن را احساس می کند مانند یک واقعی جنگ باند. من نمی مقایسه آن با خون و Crips, اما هنوز هم وجود دارد یک رقابت.” بخشی از دلیل این گیر و همچنین تبدیل تا سمی به او می گوید که Covid-19 قرنطینه. سميت برجسته اختلاف کانال های سر به فلک کشید پس از گسترده پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت با توجه به یک مطالعه اخیر توسط L1ght راه اندازی است که آهنگ های مضر رفتار آنلاین. با استفاده از هوش مصنوعی L1ght تجزیه و تحلیل دو بازی اختلاف—Call of Duty و برخورد رویال—و 200 و 100 درصد افزایش به ترتیب در نوشته های سمی. در اخیر گزارش L1ght دیدم 70 درصد افزایش در بیان نفرت بین کودکان و نوجوانان در چت آنلاین پس از همه گیر آغاز شد.

“از جمله خودم همه ما تاکید” بلند می گوید. “بسیاری از مردم از بین بردن استرس که بازی مثل GTA که در آن شما ضربه چیزهایی تا منفجر شدن همه چیز در ساقه همه چیز. مردم از بین بردن استرس از طریق این بیگانه باندهای.”

با بسیاری از مردم رنج می برند از انزوای اجتماعی بازی ها تبدیل شده اند بیشتر شبیه به مکان های بیش از چند ماه گذشته. GTA V متفاوت است, نقاشی در جمعیت عظیمی از باسابقه و بازیکنان جدید به شرکت در این لحظه فرهنگی. کمی خشونت های دیجیتال نیست کسی صدمه دیده است و ممکن است به اثبات می شود یک تطهیر راه را برای مردم بیان کنند و یا حتی به دیدار با دوستان جدید. در خارج از بازی هر چند برخی از بازیکنان در حال تبدیل به یک بیگانه رنگ جنگ را به یک زمین بازی خود را برای بدترین انگیزه.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de