یک مطالعه قبلی نشان داده است که یک نوع از squill رشد در مادیرا تولید یک ترکیب شیمیایی است که ممکن است مفید باشد به عنوان یک دارویی مواد مخدر است. اما یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه اوپسالا نشان داده است که این است که احتمالا درست نیست: به جای این کارخانه تا به حال به احتمال زیاد انباشته آنتی بیوتیک از خاک آلوده.

همه ترکیبات شیمیایی موجود در طبیعت ساخته شده از طریق بیوسنتز یک فرایند که در آن گیاهان و حیوانات و میکروارگانیسم ها تولید ترکیبات پیچیده از سازه های ساده تر. برخی از این تولید با هدف حفاظت از ارگانیسم به عنوان مثال ترکیبات سمی تولید شده توسط گیاهان به سم گیاه خوار. زمینه فارماکوگنوزی و محصولات طبیعی و شیمی متمرکز هستند در مصرف این ترکیبات از طبیعت و repurposing آنها را برای استفاده در پزشکی انسانی.

امروز ما می دانیم بسیار زیادی در مورد بیوسنتز در عرض های مختلف موجودات زنده. با استفاده از این دانش ما حتی می تواند پیش بینی انواع ترکیبات شیمیایی است که ما انتظار می رود برای پیدا کردن در طبیعت-و آنهایی که نمی کنیم.

این دانش led لوقا رابرتسون همکار فوق دکترا کار بین وزارت محیط زیست و ژنتیک و گروه شیمی دارویی به سوال پیشنهادی ساختار یک ترکیب شیمیایی کشف شده در Madeiran Squill (Scilla madeirensis, Asparagaceae). یک مطالعه قبلی گزارش شده بود که یک ترکیب تولید شده توسط گیاه ممکن است مفید برای درمان پروستات هیپرپلازی. اما ساختار این ترکیب نگاه عجیب و غریب: آن مناسب نیست و با هر گونه شناخته شده مسیر بیوسنتز. بررسی دقیق تر منجر رابرتسون به این نتیجه رسیدند که محققان تا به حال نه تنها misidentified ساختار شیمیایی — اما که آنها تا به حال یک ماده که تولید شده توسط گیاه در همه. آنها تا به حال کشف مصنوعی آنتی بیوتیک: سولفادیازین.

“این ابزار استفاده می کنیم برای شناسایی ساختار ترکیبات آلی می تواند پیچیده; ما نه فقط با قرار دادن داده ها را به یک کامپیوتر و سپس آن را تف ساختار شیمیایی در ما. آن را مانند حل یک معما-و دو نفر ممکن است پاسخ های مختلف به همان معما” گفت: Luke رابرتسون.

اما از کجا سولفادیازین آمده است ؟ در حالی که این ترکیب به وضوح جدا شده از درون کارخانه ما می دانیم که سولفادیازین مصنوعی است; است که تولید تنها توسط انسان است. تنها توضیح منطقی با توجه به رابرتسون است که این دارو تا به حال آلوده گیاه و مناطق اطراف آن از طریق آلوده به کود. سولفادیازین است که به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت دام و شناخته شده است به گسترش در سراسر محیط زیست از طریق کود حیوانی. این ترکیب پس از آن می سازد تا در داخل خاک است و بعد از آن انباشته شده در درون گیاهان.

“این فوق العاده مهم است که ما شناسایی ساختار شیمیایی به درستی. شرکت های دارویی ایستاده به از دست دادن میلیون ها نفر با کشف یک ترکیب با پتانسیل استفاده به عنوان یک انسان و مواد مخدر, اما پس از آن ثبت نادرست ساختار شیمیایی. اگر یک شرکت دیگر چهره های این, آنها به طور موثر می تواند ‘سرقت’ ترکیبات ثبت اختراع است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اوپسالا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im