ارتش از داوطلبان در واکسن دروغ آنلاین

ضد واکسن پیام در رسانه های اجتماعی سه برابر شده پس از همه گیر آغاز شد. یکی بهداشت عمومی گروه می خواهد برای تدریس نرم افزار-واکسن آمریکایی ها برای مبارزه با آتش با آتش.

محققان داروسازی شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن علیه این بیماری همه گیر coronavirus در زمان ثبت وجود دارد یک نگرانی رو به رشد است که بسیاری از آمریکایی ها نمی خواهید آن زمانی که آن می رسد. در یک سری از نظرسنجی های اخیر تنها حدود نیمی از ما بزرگسالان می گویند که آنها می توانید یک Covid-19 واکسن حتی اگر بیش از 1 ، 000 مردم هنوز هم در حال مرگ از بیماری هر روز در ایالات متحده است. برخی از کسانی که در نظر سنجی هستند به درستی نگران خطرات عجله علم است. اما با توجه به یک نظرسنجی انجام شده توسط اخبار یاهو/YouGov بیش از یک چهارم از آمریکایی ها خواهد کاهش یک شات در بخشی زیرا آنها بر این باورند مایکروسافت مؤسسین بیل گیتس در تلاش است به لغزش آنها یک ریزتراشه.

تئوری های توطئه رشد در زمان عدم اطمینان و بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت کرده است که یک ظرف پتری به خصوص برای آنهایی که مضر. این یکی می توان به مارس 4, زمانی که کمتر شناخته شده فیلمساز به نام Mikki ویلیس ارسال شده در 26 دقیقه ویدئو به نام Plandemic به Facebook, YouTube, Vimeo و تعیین شده سایت. آن را برجسته بی اعتبار دانشمند توصیف عجیب و غریب, بی اساس طرح جهانی نخبگان مانند گیتس به استفاده از یک واکسن علیه ویروس به دست گرفتن قدرت است. این ایده ها, نقطه از بسیاری از منابع در حال حاضر بوده است چرخش در بسیاری از بخش اینترنت و ذوب به یک روایت مربوط به دروازه و میکروچیپ اما Plandemic تصویری شد, بزرگترین سیگنال را افزایش دهد. با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز, این ویدئو حدود سه روز انکوبه در Facebook صفحات اختصاص داده شده به تئوری های توطئه و ضد واکسن جنبش است. سپس مانند هر کارآمد پاتوژن آن ویروسی رفت. فقط یک هفته پس از انتشار آن در حال حاضر به طور گسترده ای افشا و خنثی تصویری مشاهده شده است بیش از 8 میلیون بار.

اما آن را ندارد به این باشد که راه. بنابراین می گوید: جو Smyser مدیر عامل شرکت از پروژه های خوب یا PGP بهداشت عمومی غیر انتفاعی است که دارای تخصص در استفاده از شبکه های اجتماعی تجزیه و تحلیل برای پیاده سازی در مقیاس بزرگ رفتاری در برنامه های تغییر. گروه خود را ساخته شده است نظارت آنلاین ابزار برای ردیابی شیوع اطلاعات غلط دروغ و کاملا توطئه. او می گوید آنها را دیدم بسیاری از فعالیت های که سوخت خاص این نظریه نهایی virality در عرض 24 ساعت اول. “آن را سمت راست وجود دارد در داده” او می گوید. “ما نمی باید صبر کنید روز برای پاسخ به آن به این دلیل که نتیجه قابل پیش بینی بود. چه فاقد بود و هماهنگی است.”

Smyser به هماهنگی برای مبارزه با رشد ضد واکسن جنبش که منجر به یک رکورد شیوع سرخک در سال گذشته — بدترین در چهار دهه است. در این هفته سازمان در حال راه اندازی یک واکسن کارزار مدنی بر خلاف هر گونه دیگر.

به نام قوی تر و هدف آن مبارزه با ضد واکسن سازمان که در آن آنها به مدت طولانی به حال دست بالا: در رسانه های اجتماعی. برای انجام این کار PGP قصد دارد به وظيفه گسترده اما تا حد زیادی سکوت اکثریت آمریکایی ها که پشتیبانی واکسن به هر ارتش از صفحه کلید رزمندگان روت برای جلوگیری از مخفی کردن و گزارش واکسن اطلاعات غلط. (با توجه به های اخیر گالوپ نظرسنجی 84 درصد از آمریکایی ها می گویند واکسیناسیون کودکان مهم است.) تلاش است با حمایت تعدادی از نرم افزار-ایمن سازی ائتلاف و بنیاد ملی برای بیماری های عفونی و بودجه از زیستی, بزرگترین بیوتکنولوژی لابی ، “ما باید این سنت در ما که واکسن صرفا دامنه بهداشت عمومی کارگران که آموزش دیده برای به دعوا می گوید:” Smyser. “من فکر می کنم که بسیار کهنه چشم انداز و آن را در سمت چپ آن بر روی بهداشت عمومی سمت به طور کامل outgunned در این دوره جدید از رسانه های اجتماعی است.”

تقریبا تا زمانی که وجود داشته است واکسن بهداشت عمومی سازمان خودداری از یک مبارز رویکرد با افرادی که مخالف با توصیه های خود را. واکسن صراحت یکی از مهمترین و تحول فناوری در تاریخ بشر است. تا زمانی که واکسن آبله ریشه کن بیماری کشته و میلیون ها نفر از کودکان در هر سال بین 300 میلیون تا 500 میلیون نفر در طول قرن 20 به تنهایی. در سال 1988 در آغاز در سراسر جهان واکسن کمپین حدود 350,000 کودکان فلج فلج اطفال در هر سال. در سال 2018 این ویروس بیمار فقط 33.

تا اواخر دهه 1990 مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده قادر به تکیه بر این واقعیت; واکسن ها صحبت کرد و برای خود. آنها به خوبی کار کرده است که بیماری هایی مانند سرخک شروع به محو شدن از آگاهی عمومی است. اما این بدان معنی است که آنها به نظر نمی رسد خیلی ترسناک دیگر. به طوری که در حال حاضر بی اعتبار بیت جعلی علم است که مرتبط با واکسن های دوران کودکی مبتلا به اوتیسم نشان داد تا در سال 1998 در همان زمان که اخبار و معاشرت بود شروع به مهاجرت آنلاین, شک و تردید در مورد واکسن در بر داشت آیش زمین شد و دانه های مدرن ضد واکسیناسیون جنبش است.

“آنچه ما امروز شاهد آن هستیم یکی از اشکالاتی داشتن تا به حال یک سنت قوی از سرمایه گذاری در واکسن آموزش و پرورش و یا ارتباطات می گوید:” گلن نواک مدیر مرکز بهداشت و خطر ارتباطات در دانشگاه گرجستان و مدیر سابق روابط رسانه ای در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری. نواک اول پیوست CDC در سال 1999 به عنوان رئیس ارتباطات برای برنامه ایمن سازی ملی. او می گوید که یکی از دلایل سازمان مانند CDC و ادارات بهداشت محلی قادر به نگه دارید تا با سیل از واکسن های مربوط به اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی boils پایین به کمبود منابع. آنها خوب بکار بردن تنها تیم های کوچک از مردم که برای اجرای هر صدای جیر جیر و Facebook ارسال تا زنجیره برای واقعیت-بررسی و ترخیص کالا از گمرک. “بسیاری از سازمان های دولتی نمی تواند با استفاده از رسانه های اجتماعی در, اجتماعی, راه,” او می گوید.

اما دلیل دیگر این است که عمدی بیشتر و سخت تر را حل کند با افزایش بودجه: این که سازمان بهداشت و درمان قرار است به نمایندگی از تمام طیف باورهای برگزار شده توسط رای دهندگان آمریکایی. CDC نشسته در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که گزارش به کاخ سفید است. شهرستان و دولت ادارات بهداشت متعلق به فرمانداری. بودن نرم افزار-واکسن ممکن است رسمی, توصیه, اما دفاع بیش از حد سخت می توانید آن را سیاسی و سریع است.

“که باعث می شود آن را دشوار است برای سلامت عمومی کارگران برای تبدیل شدن به مبارزان می گوید:” نواک. وارد شدن به یک شکاف با مردم مخالف واکسن مفید است و برای سازمان های دولتی. نتیجه نهایی بزرگتر است می گوید نواک اگر آنها تمرکز بر ارائه تحقیقات و شواهد علمی در مورد خطرات و مزایای واکسن برای پزشکان است که به طور مستقیم آموزش پدر و مادر. انجام هر کاری به غیر از بیطرفانه ارائه حقایق می تواند به تضعیف سلامت عمومی سازمان’ قدرت. “اگر کسی را برای رفتن به منتقدان از واکسن های قوی و تهاجمی آن را احتمالا می خواهید به کسی که خارج از یک مقام رسمی دولت آژانس بهداشت عمومی” او می گوید.

که خالی که به Smyser راه اندازی قوی تر است. و این یکی او به خوبی می داند. پس از انجام دو مدرک دکترا در فلسفه و بهداشت عمومی در دانشگاه سان دیگو Smyser رفت و به CDC برای مشارکت در ارزیابی اثربخشی مداخلات بهداشت عمومی در برابر سیگار و سیگار استفاده کنید. در سال 2016 وی به عنوان رئیس PGP که تاسیس شده سه سال قبل سابق شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان تام Farley. اولین پروژه بزرگ وجود دارد, نقشه برداری, چگونه نرم افزار-vaping شعارهای گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی. PGP را بررسی دریافتند که بیش از نیمی از توییتهایی دربارهی e-سیگار آمد از رباتها اختصاص داده شده به ترویج اطلاعات غلط در مورد امنیت vaping.

در ماه اکتبر سازمان راه اندازی یک پروژه مشابه به پوست پشت پرده در ضد واکسن فعالیت آنلاین. با کمک مالی از ایالت نیویورک بهداشت و درمان بنیاد PGP خرید داده از Zignal Labs—petabytes از پست های عمومی در Facebook, Twitter, YouTube, وبلاگ, وب سایت انجمن ها و وب سایت های دیگر. PGP تیم شبکه اجتماعی تحلیلگران تجزیه و تحلیل داده ها و نظارت بر آن با استفاده از یک داشبورد است که شناسایی کاربران قدرت مکالمه تم و در حال ظهور اطلاعات غلط نقاط داغ.

PGP شده بود در گفتگو با زیستی قبل از همه گیر آمار در مورد اعمال نفوذ این ابزار که آنها تماس VECTR برای ملی pro-واکسن مبارزه است. اما چشم انداز مثبت در واکسن اپوزیسیون رانده شده توسط coronavirus توطئه لنت تلاش یک فوریت جدید. در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته Smyser گفت که پیام های رسانه های اجتماعی اصرار آمریکایی ها برای رد واکسن سه برابر شده پس از همه گیر آغاز شد—از 5,400 اشاره در هر روز به 14,400. VECTR نشان داد که این سنبله رانده شده است با افزایش ارتباط میان یک گروه اصلی در حدود 200 رهبران ضد واکسن جنبش—بیشتر نگران پدر و مادر و توطئه سوء فرقه مانند QAnon, و همچنین به عنوان محافظه کار اپراتورهای پشت ضد قفل شد. “ناگهان ما شاهد تعداد زیادی از علت انباشته در رفتن” می گوید Smyser.

برای مبارزه با این گرداب اطلاعات غلط PGP قصد دارد به استخدام افرادی که فکر می کنم واکسن حیاتی هستند و کسانی که سابقه فعالیت—انجام کارهایی مانند ثبت دادخواست و یا شرکت در تظاهرات. کسانی که مردم ثبت نام برای دریافت اطلاعات در مورد چگونه به مبارزه با واکسن های مربوط به اطلاعات غلط زمانی که آنها آن را ببینید. هنگامی که یک قطعه خاص از اطلاعات غلط است یا در مورد دیده می شود که توسط میلیون ها نفر از مردم و یا به تازگی رسیده که نقطه هشدار خواهد بیرون رفتن از PGP گفتن این داوطلبان آنچه به دنبال و معرفی زبان برای مقابله با ارسال. ایده آنها این است که برای ایجاد یک ارتش از debunkers که می تواند به سرعت بسیج به عمل است. نیاز مردم به اندازه کافی میباشد; وجود ایمنی در اعداد هنگام نوشتن مطالب در یک موضوع است که به احتمال زیاد به تخم ریزی شدید آنلاین نبرد.

تاکتیک مشترک واکسن مخالفان است به “ازدحام” افرادی که صحبت می کنند تا برای ایمن سازی برنامه های مانند مقامات دولتی و پزشکان و یا دانشمندان است. در طول یک ازدحام چند قدرت کاربران ارسال خواهد شد سپاه از پیروان به حمله است که فرد در رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل بمباران پروفایل خود را با بهمن سازگار مورچه-واکسن پیام. اگر نیست که انجام این ترفند ارعاب مبارزات می تواند تشدید ویرایش صفحات ویکیپدیا به لام اتوها رای گیری پزشکان در بررسی بر روی گوگل و سایت های دیگر را به فراموشی doxxing پزشکان و دانشمندان و حتی صدور تهدید به مرگ. Smyser ایده است برای قوی تر پیروان به “نشان می دهد برخی از عشق” به افرادی که مورد حمله قرار می آیند, جاری شدن سیل در صفحات خود و رسانه های اجتماعی تغذیه با مبتنی بر شواهد واکسن اطلاعات نوشتن بررسی مثبت و گزارش سوء استفاده از کاربران است.

تاکتیک های مشابه گرفته شده توسط یک گروه از پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی به نام عکس دور دنیا شنیده که نیویورک تایمز برفلد در ماه مارس است. اما Smyser می خواهد برای رفتن حتی بزرگتر, استخدام هزاران نفر از مردم هر روز که برخی از زمان در حال حاضر و پس از آن برای پیوستن به دیجیتال نوعی بازی فوتبال راگبی. “در ضد واکسن جهان ما در حدود 129 نفر تولید صحبت امتیاز برای صدها هزار نفر از مردم می گوید:” Smyser. “این افراد تماس خود قانونگذاران. آنها تماس بگیرید تا مقامات بهداشت عمومی به آزار و اذیت آنها. ما می خواهیم به آموزش ارتش به استفاده از همان نوع از ابزار اما با حقایق و علم را در کنار خود.”

اما آن را در واقع کار می کند ؟ که در آن شما را به جزئیات.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

آن را گرفته در حالی که محققان برای رسیدن به اجماع در مورد نحوه رد کردن موثر واقع شده است. در بخشی که به دلیل پدیده ای به نام “اثر معکوس” است که این مفهوم است که تلاش برای اصلاح یک تصور نادرست فقط باعث شود مردم به حفاری در پاشنه خود را و تبدیل شدن به بیشتر ریشه در باورهای خود را. این مدت بد نامی از با نفوذ 2010 مطالعه به نام “زمانی که اصلاحات شکست” به رهبری دانشگاه میشیگان بهداشت عمومی سیاست محقق برندان Nyhan. بیشتر مطالعات اخیر نام این پیدا کردن به سوال و Nyhan خود نوشته است که نتیجه معکوس اثر است که احتمالا بسیار نادر است و به طور کلی رد کردن “می تواند مردم را از اعتقادات خاص ادعا می کند دقیق تر.”

در آینده انتشار تیموتی کالفیلد سلامت قانون و سیاست استاد در دانشگاه آلبرتا و سریال debunker تشریح وضعیت علم است. او نشان داده است که ترس از نتیجه معکوس اثرات پر از شکوفه و دارد که بدن در حال رشد از شواهد وجود دارد که نشان می دهد اصلاح اطلاعات غلط است و در واقع مهم در سیاست های بهداشتی و فعالیت است. اما زمان و نوع مبارزه-پیام خیلی مهم است. او در لیست برخی از اقدامات را: با استفاده از حقایق جلوگیری از اصطلاحات پیدا کردن قابل اعتماد منابع سرب با اصلاحی اطلاعات است. و برخی برای جلوگیری از: دون شرم و تمسخر و یا به حاشیه راندن; هدف نیست سخت هسته ای مؤمنان; هدف برای عموم مردم به جای.

اما بسیاری از شواهد که مقابله با اطلاعات غلط می تواند تغییر ذهن مردم می آید از مطالعات کمتر سیاسی و احساسی متهم اطلاعات غلط از واکسن. و این نوع از تاکتیک نیست و در عین حال دارای یک پیشینه ثابت هنگامی که می آید به تغییر anti-واکسن احساسات به عنوان Nyhan اشاره می کند. “ما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد نحوه موثر هر نوع نرم افزار-واکسن پیام در تغییر رفتار مردم است,” او می گوید. در اکثر سیاست های عمومی محققان توانسته اند برای ارزیابی چگونه پدر و مادر’ تغییر نگرش در پاسخ به های مختلف استراتژی های ارتباطات. اما اتصال نقطه بین نتایج بررسی و هر گونه تغییر در واکسیناسیون نرخ شده است بسیار سخت تر است.

Nyhan که نوشته شده است به طور گسترده مورد زمانی که آن را مناسب برای رسانه ها برای پوشش دادن اطلاعات غلط و نگرانی است که یک کمپین مانند PGP را سهوا ممکن است انجام بیش از آسیب خوب نیست به دلیل نافرجام اثر اما از آنجا که الگوریتم های رسانه های اجتماعی تغذیه از جنجال. “در تلاش برای اصلاح اطلاعات غلط شما در واقع ایجاد نوعی از تعامل است که باعث می شود سیستم عامل برای تقویت آن پیام به مردم که در غیر این صورت نمی خواهد آن را ببینید ؟” او می پرسد.

چگونه موثر PGP رویکرد معلوم می شود بستگی دارد مقدار زیادی خاص برای پیام های گروه را تشویق می کند آن داوطلبان به انتشار می گوید Nyhan. برای مثال او می گوید: اگر آنها می تواند تجمع مردم برای حمایت از بسته شدن واکسن-معافیت نقاط ضعف در سیاست های دولت است که می تواند یک راه طولانی بروید. مانند قوانین آن را سخت تر برای پدر و مادر به دنبال غير معافیت به واکسیناسیون کودکان خود را که حضور در مدارس دولتی. آنها نیز تبدیل به یک سیاسی flashpoint گالوانيزه جدید صفوف ضد واکسن فعالان. در hyper-حزبی 2015, رای, کالیفرنیا را با معافیت های مذهبی و اعتقادات شخصی. در سال های بعد این میزان واکسن kindergarteners رخنه کرد و به طور پیوسته رو به بالا. اما 2019 دولت واکسیناسیون نرخ تضعیف دوباره به عنوان پدر و مادر در بر داشت راه های دیگر امید بستن به خارج.

سال گذشته Nyhan استدلال در نیویورک تایمز است که تمرکز بر ضد واکسن محتوا در رسانه های اجتماعی می تواند مبهم قوی بدن از تحقیقات نشان می دهد که نرخ unvaccinated کودکان ارتباط نزدیک ترین به یک دولت واکسن مورد نیاز سیاست. به عبارت دیگر سیاست مهم تر از اجبار. به همین دلیل او را از شک و تردید است که یک رویکرد مانند PGP را در حال رفتن به بسیاری از دندانه.

این یک روحیه نواک سهام. “مبارزه این مردم در این فضاهای آنلاین ممکن است برخی از ارزش اما من مطمئن هستم که آن را برای رفتن به تاثیر تا آنجا که رسیدن به مادران باردار با اطلاعات خوب و یا سفت واکسن معافیت قوانین می گوید:” نواک. “اینجا جایی است که ما واقعا می تواند تفاوت در برخی از توییتر جنگ است.”

آنها همچنین نگران هستند که یک کمپین قوی تر می تواند منحرف کردن اذهان از یک مقدار بزرگتر واکسیناسیون بحران است. در سه ماه گذشته واکسیناسیون ارقام کاهش یافت, هر دو در ایالات متحده و خارج از کشور—و نه به دلیل ویروسی تئوری های توطئه اما به دلیل یک ویروس واقعی: SARS-CoV-2. رمان coronavirus—که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر در سراسر جهان و آلوده نزدیک به 7.5 میلیون نفر—دارای منحرف مهم بهداشت عمومی منابع دور از برنامه های واکسیناسیون. در میان همه گیر پدر و مادر نیز نگه داشتن بچه ها خود را در خانه, ترس از رفتن به مطب دکتر که در آن آنها ممکن است گرفتن Covid-19. با توجه به گزارش اخیر توسط CDC متخصصان اطفال سفارشات برای همه غیر واکسن آنفلوانزا کاهش یافته است بیش از 3 میلیون دوز از 13 مارس تا 13 آوریل در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. بین المللی, تصویر است که به همان اندازه ترسناک است. با انبوه برنامه های ایمن سازی متوقف شد در حداقل دو دوجین از کشورها و سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند بیش از 100 میلیون کودک در سراسر جهان می تواند آسیب پذیر به سرخک است.

“از نظر بهداشت عمومی اولویت ها و سرمایه گذاری های جدید تا کنون شروع مجدد دوران کودکی ایمن سازی برنامه هایی که شده اند در انتظار برای ماه باید در بالا می گوید:” Nyhan. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که بچه ها در حال گرفتن عکس های خود را اولین و مهمترین.”

چون PGP است که به صراحت و نه یک آژانس بهداشت عمومی و کمک های مالی خود را قوی تر کمپین نیست که از خزانه دولت به این دو هدف به نظر نمی رسد در جنگ حداقل در حال حاضر. و Nyhan خود مطالعات نشان می دهد که سنتی بهداشت عمومی پیام نیست مداخله موثر. بنابراین Smyser نگرش است چرا به چیزی جدید را امتحان کنید ؟

در 20 سال گذشته در ما اعتماد به نفس در واکسن کاهش یافته است و به سطح است که تهدید گله ایمنی در برابر بسیاری از قابل پیشگیری با واکسن بیماری است. کسانی که گالوپ نظرسنجی آمار و ارقام نشان میدهد 84 درصد از آمریکایی ها حمایت واکسیناسیون کودکان در واقع پایین از 94 درصد در سال 2001. حفظ گله ایمنی نیاز به اندازه کافی بزرگ تکه از جمعیت به طور معمول در بیش از 93 درصد واکسینه شود. “چه اتفاقی افتاد در آن 20 سال ؟ می گوید:” Smyser. “آن را مانند اطلاعات جدید بیرون آمد. پس چه اتفاقی افتاد ؟ افزایش اطلاعات غلط. و هر روز آن را فقط باعث می شود مردم سوال کمی بیشتر کارائی اعتماد در علم کمی بیشتر می شود افرادی که در حصار به بیش از نوک. من فکر نمی کنم آن را مناسب دیگر به این حاشیه جنبش است. و من فکر نمی کنم آن را مناسب دیگر می گویند ما می تواند به حل این بهتر infographic.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul