تقریبا سه سال پیش, هنرمند, Simon وکرت متوجه چیزی غیر عادی در یک روز مه تظاهرات در برلین: نقشه های گوگل نشان داد وجود یک ترافیک عظیم جم حتی اگر صفر وجود دارد اتومبیل در جاده ها است. به زودی به اندازه کافی وکرت متوجه شد که در آن جمعی از مردم و یا بیشتر به طور خاص گوشی های هوشمند خود را که تا به حال سهوا فریب گوگل به دیدن gridlock در خالی خیابان. و سپس او تصمیم به انجام آن خود را.

“سوال این بود که اگر آن را ممکن است برای ایجاد چیزی شبیه به این را در راه بسیار ساده تر,” وکرت می گوید. “من نمی نیاز مردم است. من فقط نیاز به گوشی های هوشمند خود.”

و بنابراین وکرت گوشی های قرض گرفته شده از دوستان و از شرکت های اجاره تا زمانی که او تا به حال به دست آورد و 99 دستگاه که او انباشته به little red wagon. گوگل مپ هک پروژه آغاز شده بود.

طرح ساده بود. در طول دوره از یک روز وکرت خواهد راه رفتن بالا و پایین داده خیابانی عمدتا در تصادفی بکسل گوشی های هوشمند خود-بسته بندی واگن پشت سر او. اثر نبود آنی; از آن زمان نقشه های گوگل حدود یک ساعت به عقب. اما در نهایت به ناچار وکرت می گوید واگن خود را ایجاد یک خط قرمز در برنامه نشان می دهد که ترافیک بود آهسته به خزیدن—حتی اگر وجود نداشت ترافیک در همه. او تا به حال به طور موثر فریب سیستم به فکر یک سری از اتوبوس بزرگ بودند خزنده به عقب و جلو.

“ترافیک داده ها در نقشه های گوگل است که به طور مداوم تجدید با تشکر از اطلاعات را از منابع مختلفی از جمله جمع آوری داده ناشناخته خواهد ماند و از افرادی که خدمات محل سکونت تبدیل شده و سهم از Google Maps جامعه” گوگل در بیانیه ای گفت. “ما درک دیدن خلاق با استفاده از نقشه های گوگل مانند این کمک می کند تا ما را به نقشه کار بهتر در طول زمان است.” این شرکت همچنین اشاره می کند که در حالی که آن را نمیفهمد چگونه برای تمایز بین اتومبیل و موتور سیکلت می کند و در عین حال هیچ راهی برای فیلتر برای وکرت را راه اندازی.

وکرت نه اول شخص را احمق نقشه های گوگل وجود دارد بیشتر با تکنولوژی بالا راه از اجاره کردن ده ها تن از گوشیهای هوشمند برای رسیدن به همان هدف. اما برای وکرت این سادگی بود ، “من رسیدن به مخاطبان گسترده تر چرا که در غیر این صورت این امر می تواند بیش از حد فنی,” او می گوید. “اگر من متمرکز بر الگوریتم ها و یا هر آنچه که من می توانید تصور کنید که آن را نمی ممکن است پس قابل درک است.”

به عبارت دیگر وکرت نیست “هک” نقشه های گوگل به شوخی مسافران. در عوض او یک داستان برای گفتن.

“آنچه که من واقعا علاقه مند در به طور کلی ارتباط بین تکنولوژی و جامعه و تاثیر فن آوری های, چگونه آن را اشکال ما” وکرت می گوید. او به نقل از فیلسوف مارشال مک لوهان: ما شکل ابزار ما و پس از آن ما ابزار ما را شکل. “من احساس می کنم در حال حاضر که فناوری است نه تطبیق با ما آن راه دیگری در اطراف.”

نقشه های گوگل را فراهم می کند به خصوص مثال از این رابطه است. نه تنها آن است که یک سیستم بسته با کمی شفافیت در اطراف آنچه داده به اطلاع آن و چگونه آن را استفاده می شود اما نقشه های گوگل نیز منحصر به فرد اشکال جهان فیزیکی است. اگر آن میدارد تا یک ترافیک مربا—واقعی یا ساختگی—آن را ممکن است تغییر مسیر وسایل نقلیه به کمتر-سفر در خیابان های, در نوبت قرار دادن فشار بر روی زیرساخت های که ساخته نشد برای حجم اضافی. “من بسیار جالب درگیری بین زیرساخت و شهرستانها و فن آوری های جدید می گوید:” وکرت. “وجود دارد برخی از اصطکاک بین آنها را.”

که چرا بخشی از وکرت صرف برخی از زمان خود را در یکی از برلین پل که در آن تنگناها اغلب رخ می دهد حتی بدون هنری کمک کند. اما او همچنین به کاوش در لایه دیگری از گوگل تاثیر راهپیمایی سبد خرید خود را در مقابل دفتر مرکزی این شرکت در شهر.

“اگر شما در مقابل آن ایستاده, شما نمی خواهد متوجه آن مقر گوگل می گوید:” وکرت. این شرکت تا به حال در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی یک فناوری پردیس در برلین Kreuzberg منطقه اما حمایت در سال 2018 پس از طولانی مدت جامعه شد. آن را باز کرد دفتر فعلی خود را کمی بیش از یک سال پیش. “هیچ کس اساسا متوجه شدم که آنها وارد برلین. این سوال بسیار مهم است که چه خواهد شد آن را از محله می گوید:” وکرت که نگران است که اجاره و هزینه زندگی را افزایش می دهد.

Image may contain Car Automobile Transportation Vehicle Wheel Machine Human Person Clothing Apparel and Shoe
حسن نیت ارائه میدهد از سیمون وکرت

وکرت به کاوش در پیوند های دیجیتال و فیزیکی در کار قبلی خود از جمله نگاه کنید که چگونه نقشه های گوگل تساوی مختلف مرزهای بسته به جایی که شما زندگی می کنند—و چه دولت خود را ترجیح میدهد. اما هیچ زمانی این نوع توجه در بخشی به دلیل این است که اولین بار او را ترویج هر یک از آن فراتر از وب سایت خود را.

“من چنین فن های رسانه های اجتماعی. من اساسا خیلی بیشتر تلاش برای ماندن در خارج از آن” وکرت می گوید. (که شما احتمالا می توانست حدس زده است که از کار خود را.) “چیزی که بود این بود که کاملا برای من روشن است که این پروژه را به ویروسی. که روشن بود از ابتدا.”

زمانی که وکرت منتشر شده این پروژه به وب سایت خود را تقریبا یک ماه پیش آن را به جلب توجه نیست. سپس در روز شنبه او ارسال شده به توییتر در مورد آن برای اولین بار است که تا کنون بیش از 14,000 رسانهها. در عرض چند روز خود را در نقشه های گوگل را هک کرده بود به درستی منفجر شده است.

این توجه به دلیل آن را سرگرم کننده مطمئن شوید. اما آن را نیز به عنوان یک لازم است یادآوری است که این سیستم مردم را برای اعطا شامل ورودی ها و خروجی ها و این که آنها خودشان هستند و گاهی هر دو. این نشان می دهد که چگونه ساده آن این است که احمق یک محصول است که در آن مردم قرار داده و مقدار زیادی از ایمان است. و این نشان می دهد که چگونه نقشه نیست خنثی یا در خود ایجاد و یا تفسیر آنها.

بد نیست برای یک قدم زدن با little red wagon و چند ده گوشی های.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de