آسپرین یک روز نگه می دارد روده دکتر دور

یک دوز به طور منظم از آسپرین برای کاهش خطر ابتلا به سرطان روده طول می کشد حداقل 10 سال پس از توقف درمان و تحقیق نشان داده است.

بین المللی محاکمه-شناخته شده به عنوان CAPP2 — درگیر بيماران مبتلا به سندرم لینچ از سراسر جهان و نشان داد که آسپیرین در روز به طور متوسط دو سال و نیم کاهش میزان سرطان روده با نیم.

مطالعه led توسط کارشناسان در دانشگاه نیوکاسل و لیدز, انگلستان منتشر شده در مجله لانست امروز برنامه ریزی شده دو سو کور از 10 سال پیگیری تکمیل شده در بیش از نیمی از نیروهای جامع ملی داده های ثبت سرطان تا 20 سال است.

پشتیبانی از ارشاد ملی

یافته های این مطالعه بیشتر تقویت موسسه ملی سلامت و مراقبت تعالی (خوب) توصیه در مصرف روزانه آسپرین برای کسانی که در معرض خطر بالا و پشتیبانی از استفاده گسترده تر از آسپرین برای جلوگیری از سرطان است.

بر اساس مقدماتی پنج سال داده ها از CAPP2 محاکمه خوب توصیه می شود که آسپرین باید ارائه شده برای پیشگیری از سرطان روده در بزرگسالان مبتلا به سندرم لینچ.

استاد آقا جان رایت از دانشگاه نیوکاسل و نیوکاسل بیمارستان NHS Foundation Trust که رهبری این تحقیقات گفت: این یافته های جدید حمایت بیشتر این مهم هدایت است.

او گفت: “من تا به حال یک ایده از 30 سال پیش است که افراد با استعداد ژنتیکی به سرطان روده بزرگ می تواند کمک به ما برای تست اینکه آیا آسپرین واقعا می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان است.

“بیماران مبتلا به سندرم لینچ در معرض خطر هستند و این ارائه آماری از قدرت به استفاده از سرطان به عنوان یک نقطه پایانی — آنها مانند قناری در معدن هشدار داد که کارگران که وجود دارد گاز.

“آن را در زمان زمان طولانی برای شروع آزمایشی و برای جذب مردم به اندازه کافی در 16 کشور اما این مطالعه در نهایت به ما یک جواب.

“دو آسپیرین در روز برای یک زن و شوهر از سال می دهد حفاظت است که طول می کشد بیش از 10 سال و تجزیه و تحلیل آماری تبدیل شده است بسیار قوی تر با زمان.

“برای افرادی که در معرض خطر ابتلا به سرطان, فواید روشن هستند-آسپرین کار می کند. ما جدید بین المللی محاکمه CaPP3 را ببینید اگر دوزهای کوچکتر کار فقط به عنوان به خوبی.”

نتايج نشان داد که زمانی که همه اصلی استخدام در مطالعه وارد شدند کسانی که در آسپرین به حال 42 درصد کمتر به سرطان روده بزرگ. در میان کسانی که در زمان آسپرین برای دو سال کامل وجود دارد 50 درصد کمتر به سرطان روده بزرگ.

این بررسی شامل 861 بيماران مبتلا به سندرم لینچ که بر حدود یک در 200 نفر در جمعیت است. این افراد باید یک مشکل ژنتیکی با ترمیم DNA آنها را در خطر بسیار بالاتر از سرطانها از جمله روده و رحم.

یک گروه از 427 بودند تصادفی به آسپرین به طور مداوم به مدت دو سال و 434 اختصاص داده شد به دارونما و سپس همه آنها به دنبال برای 10 سال. از کسانی که با توجه به دو آسپیرین در هر روز (600mg) وجود دارد 18 کمتر سرطان روده بزرگ به نمایندگی از یک قطره از 42.6 درصد.

هنگامی که تمام 163 لینچ سندرم سرطان ها شامل تجزیه و تحلیل — مانند سرطان آندومتر یا رحم — وجود دارد به طور کلی کاهش خطر ابتلا به سرطان از 24 درصد در کسانی که مصرف آسپرین یا 37 درصد در کسانی که در زمان آسپرین برای دو سال کامل.

سابقه تاریخی

بین سال 1999 و 2005 شرکت کنندگان در شروع یا در نظر گرفتن دو آسپیرین هر روز برای دو سال یا دارونما.

در پایان درمان مرحله در سال 2007 وجود دارد به طور کلی تفاوت بین کسانی که تا به حال گرفته شده آسپرین و کسانی که تا به حال نمی. این تیم تحقیقاتی پیش بینی دراز مدت اثر طراحی و مطالعه برای ادامه پیگیری.

در سال 2010 وجود داشته است 19 جدید سرطان روده در میان کسانی که تا به حال دریافت آسپرین و 34 در میان کسانی که در دارونما. بروز سرطان در میان این گروه که تا به حال گرفته شده آسپرین به حال نصف — و اثر شروع به توان پنج سال پس از بيماران شروع به مصرف آسپرین.

استاد آقا جان گفت: “آسپرین عمده ای پیشگیرانه در اثر سرطان اما این نمی شود آشکار حداقل تا چهار سال بعد. با کمک این داوطلبان اختصاص داده شده ما آموخته اند چیزی از ارزش به همه ما است.

“قبل از اینکه کسی شروع به آسپرین به طور منظم آنها باید با مشورت دکتر خود را برای اولین بار به عنوان آسپرین شناخته شده است را با آن خطر شکایت معده از جمله زخم و خونریزی است.

“با این حال در صورت وجود سابقه خانوادگی قوی سرطان و سپس مردم ممکن است بخواهید به وزن تا هزینه و فواید مصرف آسپرین به مدت حداقل دو سال.”

این تیم در حال حاضر پیشرو جدید بین المللی محاکمه CaPP3 با بیش از 1800 نفر با سندرم لینچ ثبت نام به نگاهی که آیا کوچکتر و ایمن تر از دوز آسپرین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به کاهش خطر ابتلا به سرطان.

این تحقیق با بودجه دولتی توسط مرکز تحقیقات سرطان بریتانیا NIHR بایر Pharma AG و باربور پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>