صبح زود پروتئین آب پنیر میان وعده را افزایش می دهد صبح روز سطح قند خون در افراد سالم

مصرف پروتئین در شب را افزایش می دهد سطح قند خون در صبح برای افراد سالم با توجه به تحقیقات جدید ارائه شده در این هفته در فيزيولوژيک جامعه مجازی حرفه ای در اوایل کنفرانس به نام آینده فیزیولوژی سال 2020 است.

داشتن سطح قند خون بالا پس از خوردن مرتبط است به مشکلات سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی و چاقی است. تحقیقات قبلی نشان داده است که یک میان وعده چند ساعت قبل از یک وعده غذایی می تواند کمک به کنترل سطح قند خون که تا حدودی ممکن است توضیح دهد که چرا اولین چیزی که ما هر روز بخورید (به عنوان مثال صبحانه) تمایل به افزایش قند خون بیش از دیگر بعد از وعده های غذایی.

این مطالعه به منظور بررسی اینکه آیا بیدار شدن از خواب در شب به مصرف برخی از پروتئین ممکن است نگه داشتن قند خون پایین تر از صبح روز بعد. با کمال تعجب پاسخ قند خون به صبحانه بالاتر بود که شرکت کنندگان در حال مصرف پروتئین به جای آب ساده در 4 هستم.

این یافته غیر منتظره ممکن است آموزنده برای مردم تلاش خود را برای بهبود کنترل سطح قند خون.

یک توضیح برای نتیجه این است که بدن انتظار نیست و یا نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی برای مصرف در طول شب و بنابراین پروتئین خود را تبدیل به قند. این ممکن است در نتیجه بدن نیاز بیشتری کربوهیدرات در حال حاضر در دسترس پس از بیدار شدن چنین است که انرژی در صبحانه می تواند به راحتی کمتر استفاده می شود و یا ذخیره شده و پس از آن می سازد تا بیشتر در خون است.

محققان در دانشگاه, داخل حمام مطالعه پانزده زنان و مردان جوان سالم (8 زن و 7 مرد). آزمودنی ها از خواب بیدار شده تا در ساعت 4 صبح برای نوشیدن 300 میلی لیتر از یک محلول آب با یا بدون 63 گرم پروتئین آب پنیر.

آنها سپس رفت و برگشت به خواب و ساعت 9 صبح شد با ارائه یک استاندارد مقدار فرنی برای صبحانه با نمونه خون جمع آوری شده برای 2 ساعت پس از آن برای بررسی قند خون پاسخ.

شرکت کنندگان پس از بازگشت به آزمایشگاه برای انجام دوباره همان یک هفته یا بیشتر بعد از آن ارائه شد با نوشیدنی های دیگر در شب (ساعت 4) به طوری که ما می تواند مقایسه گلوکز پاسخ به همان صبحانه در همان شخص و دیدن اثرات شب پروتئین است.

النور اسمیت ارائه شده که این کار گفت: “تحقیقات آینده را نگاه کنید که آیا این امر به مسن تر و افرادی که اضافه وزن دارند بیشتر مشکلات خود را کنترل سطح قند خون. همچنین جالب است بدانید که تا چه حد یافته های ما با توجه به خوردن در زمان غیر معمول و یا نوع پروتئین مصرف می شود.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط فیزیولوژیکی جامعه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر