یک بحرانزده گروه از Leakers میدارد ویکی لیکس گوشته

پس از انتشار بیش از یک میلیون, هک, قانون اجرای فایل های DDoSecrets ممنوع کردم از توییتر. اما هیچ برنامه ای برای کم کردن سرعت.

برای آخرین سال بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ شنبه در لندن زندان در انتظار استرداد به آمریکا ، در این هفته وزارت دادگستری انباشت اشیاء بدست آمده در عین حال بیشتر نرم توطئه اتهامات علیه او همه مربوط به دهه-به علاوه در راس یک سازمان است که در معرض reams اعم از دولتی و اسرار سازمانی ، اما در آسانژ را عدم وجود گروه دیگری برداشت تا جایی که ویکی لیکس را در سمت چپ—و نیز چیدن جدید دعوا.

برای تقریبا سال و نیم گذشته یک گروه کوچک از فعالان شناخته شده به عنوان توزیع شده انکار اسرار یا DDoSecrets است بی سر و صدا اما به طور پیوسته منتشر شد یک جریان هک شده و به بیرون درز اسناد از الیگارشی روسیه’ ایمیل به سرقت رفته ارتباطات از شیلی رهبران نظامی به شرکت شل پایگاه داده. اواخر هفته گذشته این گروه به راه انداخته ترین آن مشخصات بالا نشت: در حال BlueLeaks یک 269-گیگابایت مجموعه ای از بیش از یک میلیون police فایل های مربوط به DDoSecrets توسط یک منبع تراز وسط قرار دارد با hacktivist گروه ناشناس پوشا, ایمیل, فایل های صوتی و بین یادداشت ها تا حد زیادی کشیده از اجرای قانون “فیوژن مراکز” است که در خدمت به عنوان هوش-های هاب. با توجه به DDoSecrets آن را نشان دهنده بزرگترین نسخه از هک پلیس آمریکا داده است. آن ممکن است قرار داده DDoSecrets بر روی نقشه به عنوان وارث ویکی لیکس’ ماموریت—و یا حداقل یکی از آن را به رعایت آن قبل از آن کمتر سیاسی اریب سال—و وارث آن هرگز پایان دادن به جنگ در برابر منتقدان و بازرسان.

“نقش ما این است که به بایگانی و انتشار به بیرون درز و هک اطلاعات بالقوه منافع عمومی” می نویسد: این گروه مؤسسین اما بهترین دیرین شفافیت فعال در یک پیام به صورت متن مصاحبه با سیمی. “ما می خواهید برای الهام بخشیدن به مردم برای آمدن به جلو و انتشار اطلاعات دقیق صرف نظر از منبع آن است.”

در یکی دیگر از پیام بهترین مبالغ که ماموریت در یک عبارت لاتین که بهتر قطاری خصمانه طبیعت و ذاتی controvery—از DDoSecrets کار: “Veritatem cognoscere ruat cælum et pereat موندوس.” بهترین ترجمه این شعار به “حقیقت را می دانم اگر آسمانها ممکن است سقوط و جهان سوزاند.”

برای DDoSecrets این درگیری در حال حاضر آغاز شده است. روز یکشنبه به رسانه ها توجه رشد در اطراف BlueLeaks انتشار توییتر ممنوع, گروه حساب با استناد به یک سیاست است که آن را اجازه نمی دهد که از انتشار اطلاعات هک شده. این شرکت به دنبال حتی بیشتر شدید گام برداشتن توییتهایی که لینک DDoSecrets سایت که حفظ یک پایگاه داده قابل جستجو از همه از آن نشت و تعلیق برخی از حساب عطف به ماسبق برای لینک دادن به این گروه مواد.

بهترین می گوید DDoSecrets یک سازمان با آدرس که بخشید اجرا می شود بیشتر بر روی کمک های مالی است که هنوز هم استراتژیسازی پاسخ و بهترین راهحل برای علنی کردن نشت—به طور بالقوه تغییر به تلگرام یا ق—اما به هیچ وجه قصد اجازه دادن به ممنوعیت توقف کار خود را. “‘بیش از حد خطرناک برای توییتر’ برخی از Nixonian گه انتظار نداشتم” بهترین می گوید.

از شروع DDoSecrets متمایز است و خود را با تمایل خود را به نشر نه فقط مرتب کردن بر اساس همان خام نشت و هک فایل هایی که ویکی لیکس منتشر شده برای سال, اما برخی که حتی ویکی لیکس خودداری کرد. این گروه برای اولین بار عرضه عمده پس از تاسیس آن در اواخر سال 2018 بود 175 گیگابایت کش روسی ایمیل که شامل مجموعه ای از روسیه رهبران سیاسی و الیگارشی’ ارتباطات از وزارت کشور به صادر کننده اسلحه Rosoboronexport ارائه شده توسط روسیه hacktivist گروه Sholtai Boltai همراه با دیگر منابع ناشناخته.

ویکی لیکس تا به حال به دست آمده است اما انتشار برخی از همان اسناد سیاست خارجی نشان داد در سال 2017 بیان کرد که آن را “رد ارسالی که در حال حاضر منتشر شده و یا در جای دیگر که به احتمال زیاد در نظر گرفته شود ناچیز است.” اما زمانی که DDoSecrets منتشر, کامل, روسی مجموعه در اوایل 2019, نیویورک تایمز تحت پوشش سند کمپرسی به عنوان یک نوع از counterblow به کرملین نرم و عملیات نشت که هدفمند 2016 انتخابات.

شش ماه بعد DDoSecrets بازگشت و با آنچه از آن به نام “#29 نشت” مجموعه ای از 15 سال از هک ایمیل از تشکل خانه لندن مالی شرکت های درگیر در ایجاد شرکت های پوسته. کسانی که شرکت های پوسته شده بود به اتهام پول شویی از جمله با اسلحه نمایندگی مجاز و فروش خودرو قاچاقچیان و رییس جمهور اوکراین ویکتور یانوکوویچ.

چند ماه پس از آن pseudonymous hacktivist فینیاس فیشر نشان داد که آنها تا به حال شکسته به شبکه از کیمن بانک ملی و اعتماد, یک بازیکن دیگر در دنیای بانکداری دریایی. فیشر به نتیجه 2 ترابایت ای از سرقت داده ها به DDoSecrets. فایل ها نشان داد در میان چیزهای دیگر, چگونه رئیس سابق آذربایجان آژانس امنیت ملی گفته با استفاده از اختلاس وجوه برای خرید انگلستان خواص. DDoSecrets’ بهترین می گوید که روزنامه نگاران هنوز هم حفر به مجموعه عظیم امروز.

با BlueLeaks اما DDoSecrets است برای اولین بار منتشر عمده نشت از فایل های از ما, سازمان, بالا بردن ریسک. فعالان و روزنامه نگاران ترکیب از طریق فایل بلافاصله شواهدی که FBI به حال نظارت اجتماعی به حساب معترضان به نمایندگی از اجرای قانون محلی و ردیابی بیت کوین کمک های مالی به داعش و گروه های. نشت همچنین شامل اطلاعات شناسایی شخصی در مورد افسران پلیس و حتی اطلاعات بانکی—هر چند بهترین می گوید BlueLeaks سعی redact همه قابل شناسایی قربانی اطلاعات است که موجب جنجال در اطراف نشریه و بدون شک کمک به این گروه توییتر بان. (توییتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) “عموم علاقه هویت از بندگان عمومی” بهترین می نویسد.

که داغ افشای کاملا به پایان رسیده و به دنبال تظاهرات جهانی در پی پلیس به قتل جورج فلوید نشان می دهد که چگونه این سازمان در حال آمدن است به خود می گوید Birgitta Jonsdottir یک عضو سابق ویکی لیکس و ایسلندی مجلس که در حال حاضر به عنوان یک مشاور به DDoSecrets. “آنها مرا به یاد افرادی که خطر زیادی برای ویکی لیکس در روز” Jonsdottir می گوید. “وجود دارد یک خلاء برای مدت زمان طولانی. بنابراین من فقط خوشحالم که این مصرف کردن با این بسیار مهم نشت در این زمان است.”

اما بهتر که شناسایی با ضمیر آنها/آنها می گوید که DDoSecrets آموخته از ویکی لیکس’ اشتباهات و همچنین موفقیت خود را. بهترین همکاری با ویکی لیکس در گذشته رابطه پیچیده بود; آنها بعد از انتشار یک گنجینه از گروه خود به بیرون درز چت در سال 2018—و آنها را به یک لیست طولانی از آنچه آنها را به عنوان ویکی لیکس’ اشتباه: انتشار مواد بدون منبع اجازه به آنها به صورت نشت از ایمیل ها از دولت ترکیه حزب حاکم; بدون توضیح به کاهش انتشار به بیرون درز فایل های به با, روسیه, کمپرسی که DDoSecrets بعد منتشر; و یا اضافه کردن غیر ضروری سرمقاله چرخش به اسناد به عنوان آنها استدلال می کنند ویکی لیکس را با Vault7 نشت اسرار سازمان سیا.

بهترین همچنین گسل آسانژ به طور خاص برای تلاش برای پنهان کردن این واقعیت است که برخی از اسناد ارائه شده توسط دولت حمایت هکرها به عنوان زمانی که او رندانه که اسناد و مدارک را از کمیته ملی حزب دموکرات و کلینتون در مبارزات انتخاباتی ممکن است آمده اند از قتل کلینتون کارمند غنی ست. در واقع روسیه اطلاعات نظامی هکرها به سرقت اسناد و مدارک و ارائه آنها را به ویکی لیکس. DDoSecrets رابطه می گوید: نمی خجالتی و دور از انتشار فایل های به سرقت رفته توسط دولت حمایت هکرها اگر آنها واقعی منافع عمومی. اما کسانی که اسناد و مدارک را به وضوح به عنوان برچسب در آینده از دولت حمایت هکرها در هنگام DDoSecrets می توانید تعیین حد آنها می گویند و نگه داشته شود در یک بخش از سایت اختصاص داده شده به غنایم دولت نرم. “اطلاعات معتبر معتبر است صرف نظر از منبع” بهترین می گوید. “اما منبع مهم در زمینه.”

DDoSecrets نیز بسیار متفاوت رویه از ویکی لیکس در حفاظت از ناشناس ماندن از منابع. آن را نمی کند, میزبان یک ویکی لیکس به سبک سیستم ارسال بر روی یک سرور محافظت شده توسط ناشناس و نرم افزار Tor که ویکی لیکس و بسیاری دیگر از نشت سایت انجام داده اند. بهترین می گوید آنها نمی در واقع بر این باورند که DDoSecrets یک سازمان بدون حضور فیزیکی و یا یک ستاد می تواند به اندازه کافی محافظت از یک سرور فیزیکی در حال اجرا ناشناس ارسال سیستم مانند SecureDrop. این گروه به سادگی فراهم می کند یک لیست از ابزار امنیتی توصیه به منابع مانند Tor و ناشناس زودگذر سیستم عامل دم و همچنین به عنوان انواع وسیله ای برای رسیدن به آنها از طریق یک پیام رمزگذاری شده.

رویکرد نکات است که این گروه می بیند اصولی هکرها به عنوان هسته ی اصلی آن منابع به جای غیر فنی leakers یا خبرچین داخل شرکت می گوید: گابریلا کلمن یک هکر متمرکز شناس در دانشگاه مک گیل نوشت که یک کتاب منی روی hacktivist گروه ناشناس و دوستانه با برخی از DDoSecrets کارکنان. این گروه نام یک مرجع به امنیت سایبر اصطلاح “توزیع شده انکار سرویس” و ارتباط آن با فینیاس فیشر بیشتر نشان می دهد مخاطبان در نظر گرفته شده از کاربران ، “با استفاده از یک نام مانند آن سیگنالینگ یک پیام خاص به هکر و hacktivist که در آن آنها باید روابط خاص می گوید:” کلمن. “آنها خوشحال به پذیرفتن نشت از خبرچین, اما آنها می آیند از هکر جهان است. آنها در حال رفتن به بسیار خوبی را نشت از پیشرفته تر هکرها.” (بهترین کاهش یافته است به نظر این گروه منابع یا چه کسری خودی هستند leakers مقابل خارج هکرها.)

شاید مهمتر از همه رابطه می گوید DDoSecrets می خواهد برای جلوگیری از کیش شخصیت تشکیل شده است که در اطراف Julian Assange. ویکی لیکس رهبر تا به حال اعمال شده نزدیک به حکومت شاهنشاهی قبل از اینکه تحت تعقیب برای کامپیوتر نرم توطئه و بازداشت در لندن Ecuadorean سفارت جایی که او تا به حال به دنبال پناهندگی در بهار گذشته. بهترین می گوید DDoSecrets در حال حرکت به سمت یک “co-op” با یک “ساختار افقی” رهبری با هیچ فرد مسئول این گروه جهت.

سابق WikiLeaker Jonsdottir که هر دو انتقاد آسانژ و به نام حمایت از او را پس از دستگیری او معتقد است که این زمان متفاوت خواهد بود. “من نمی بینم هر کسی در سازمان است که می توان به داستان ما تا به حال در مورد آسانژ مرموز قهرمان” Jonsdottir می گوید. “مثل تینا ترنر گفت: ما نمی نیاز به یک قهرمان.”

ممنوعیت توییتر خود را زیر BlueLeaks نشریه نشان دهنده یک شکست برای این گروه.. اما Jonsdottir می گوید آن را نیز نشان می دهد که اهمیت کار آنها در حال انجام است. “آنها قطعا بالاتر از این” Jonsdottir می گوید. “کسی اعتماد آنها را با یک نشت در یک زمان بحرانی. و من هیجان زده برای دیدن اگر آن را کمک خواهد کرد که تخم ریزی بیشتر آن را دوست دارم.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im