چاقی پروتئین کشف ممکن است منجر به درمان بهتر

یک USC-led تیم بین المللی از دانشمندان پیدا کرده است دقیق شکل یک بازیکن کلیدی در سوخت و ساز بدن انسان است که می تواند راه را برای درمانهای بهتر برای چاقی و دیگر بیماری متابولیک.

برای مطالعه دانشمندان با تمرکز بر روی یک پروتئین در مغز melanocortin 4 گیرنده (و یا MC4R). این گیرنده کمک می کند تا با تنظیم انرژی بدن تعادل با کنترل چه مقدار انرژی است که به عنوان چربی ذخیره می شود. جهش در ژن کد MC4R پروتئین مرتبط به شدید چاقی در دوران کودکی و اشکال دیگر.

چاقی سه برابر شده است در سراسر جهان از سال 1975 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بیش از 40 میلیون کودک در سن 5 سال و کمتر چاق هستند در حالی که بیش از 650 میلیون بزرگسال در سراسر جهان هستند.

“بسیاری از مردم فکر می کنند چاقی انتخاب شیوه زندگی است” گفت: ریموند استیونس یک USC کشيش استاد و مدیر پل موسسه در USC مایکلسون مرکز همگرا علوم زیستی. “این درست نیست در همه موارد. برخی از افراد دارای جهش در این ژن است. و اگر آنها جهشهای این ژن بسیاری خود را کنترل نمی خوردن. این گیرنده باعث این موضوع در مغز است.”

نتایج مجموعه ای به نظر می رسد در مجله Science مارس 23.

چاقی شدید است که اغلب مربوط به سایر مسائل مربوط به سلامت. داده های اخیر در coronavirus نشان داده اند که بزرگسالان 65 ساله و مسن تر که به شدت چاق هستند در میان سخت ترین ضربه از بیماری, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کار با iHuman موسسه در ShanghaiTech دانشگاه و زندگی علوم موسسه در دانشگاه میشیگان Stevens علاقه مند بود در MC4R به عنوان بخشی از یک تلاش برای روشن کردن ساختار یک کلاس از پروتئین ها به نام پروتئین G-همراه گیرنده که کنترل بسیاری از عملکردهای انسان. MC4R در میان آنها است.

به عنوان استیونس و تیم او شروع به مقابله با MC4R ساختار آنها نگاه جهان را متخصص در این زمینه و تبدیل به راجر موجود در دانشگاه میشیگان زندگی علوم موسسه برای کمک به عملکرد این مهم گیرنده.

دانشمندان در دانشگاه میشیگان کشف MC4R شده اند و مطالعه آن در زیست شناسی و داروشناسی برای بیش از 25 سال است. پس از چهار داروهای توسعه یافته اند به هدف melanocortin گیرنده در انسان است. این دارو setmelanotide اهداف MC4R برای درمان انواع نادر از سندرومی چاقی که تحت تاثیر قرار 1 از 1500 نفر است. با این حال این دارو است نه به اندازه کافی قوی برای درمان رژیم غذایی چاقی — تر صورت شایع این بیماری است.

با تعیین ساختار MC4R دانشمندان قادر به دیدن چگونه آن متصل می شود و به تعامل با دیگر مولکول های دارو. دانستن اینکه چگونه این پروتئین پیکربندی شده است دانشمندان را قادر خواهد ساخت به توسعه و آزمایش روش های درمانی جدید است که می تواند دقیق تر درمان چاقی است.

استیونس و مخروط نویسنده ارشد این مطالعه برجسته یافته به عنوان یک نمونه از اهمیت و قدرت همکاری های بین المللی.

“ما قادر به کمک دانش ما از MC4R برای کمک به بیشتر های ساختاری زیست شناسی مطالعات می گوید:” مخروط. “و کلید ساختاری یافته از USC و iHuman محققان موسسه به ما کمک پاسخ سوالات بیشتری در مورد چگونگی این گیرنده توابع در سوخت و ساز بدن انسان.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیای جنوبی. Original نوشته شده توسط امیلی F Gersema. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>