یک المپیک-تبدیل-دانشمند کمک 1 میلیون دلار مسابقات بسکتبال نکته خاموش در میان COVID-19

یک عضو هیات با ریسک بالا ورزشی مسابقه شناخته شده به عنوان مسابقات بسکتبال اسپری تجهیزات با مواد ضد عفونی کننده بین بازی.

بن سلیمان

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

آن را ممکن است به عنوان به عنوان مملو بحث بر سر بازگشایی مدارس, اما تلاش برای راه اندازی مجدد ورزش از هر نوع در طول یک بیماری همه گیر و همچنین ارائه یک بی پروا به چالش بکشد. در اروپا که در آن coronavirus بیشتر فروکش سرگیری ورزش حرفه ای شده است نسبتا ساده است: چند عمده حرفه ای لیگ فوتبال از جمله بوندسلیگا و لیگ برتر را پیچیده فصل با چند حوادث. اما در کشورهایی مانند ایالات متحده که در آن COVID-19 باقی می ماند در همه جا مجدد عظیم ورزش حرفه ای لیگ شده است یک نبرد دشوار.

نگاهی به لیگ اصلی بیس بال (MLB) را متزلزل شروع هفته گذشته به آن خلاصه فصل است. ساعت قبل از لیگ اول بازی یکی از بازیکنان ستاره در حاکم قهرمانی جهان اتباع واشنگتن آزمایش مثبت برای COVID-19 و کشیده شد از صف. کمتر از 1 هفته بعد MLB بازی در حال حاضر لغو و یا به تعویق افتاد. در میامی مارلینز تقریبا نیمی از بازیکنان آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

ایالات متحده دیگر بر اساس لیگ در مراحل اولیه خود را راه اندازی مجدد در حال گرفتن بیشتر محتاط روش. هر چند بسیاری از آن 31 تیم مستقر در ایالات متحده در لیگ ملی هاکی فرستاده است همه آنها را به بازی در یکی از دو شهر در کانادا که در آن جامعه گسترش COVID-19 است که به طور چشمگیری پایین تر است. در ضمن 1600 کیلومتری جنوب در COVID-19–ویران فلوریدا, انجمن ملی بسکتبال (NBA) برنامه ای برای راه اندازی مجدد آن در فصل آخر این هفته در داخل آنچه در آن امید حفاظتی “حباب” در والت دیزنی اقامتگاههای تفریحی.

ورزش حباب استراتژی کار می کنند حداقل به یک اندازه است. ملی فوتبال زنان لیگ که راه اندازی یک جدا پردیس در حومه یوتا تکمیل هشت تیم مسابقات اگر چه یک تیم بود مجبور به عقب نشینی به دلیل آن را به حال بازیکنان آلوده. لیگ برتر فوتبال که همچنین راه اندازی در دنیای دیزنی در فلوریدا واز طریق حدود نیمی از خود را در مسابقات دو 24 تیم تا کنون کاهش یافته است پس از بازیکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

شاید بزرگترین در ایالات متحده موفقیت داستان تا کنون می آید از یک نسبتا کمی شناخته شده مسابقه به نام مسابقات بسکتبال (TBT) که جایزه 1 میلیون دلار جایزه به برنده امسال 24 تیم در رقابت است. در اوایل ماه ژوئیه TBT پیمایش از طریق همه گیر—با وجود چندین مثبت coronavirus آزمون در بازیکنان و کارکنان قبل و در طول رقابت—با تشکر از برنامه ریزی کمک از سابق المپیک شناگر–تبدیل–بهداشت عمومی کارشناس تارا کرک فروش از دانشگاه جانز هاپکینز.

فروش است که دارای تخصص در تلاش برای کاهش سلامت اثرات حوادث در مقیاس بزرگ مانند بلایای طبیعی و تروریسم توصیه TBT—که شده است در حال اجرا پس از 2014 است و شاید ورزش برتر برندگان را-همه رقابت—در مسائلی مانند حمل و نقل و مسکن و بهداشت و نحوه آزمون بازیکن و مربی و کارکنان برای SARS-CoV-2. “من هیجان زده شده بود با ایده از همکاری بین سازمان های خصوصی و عمومی بهداشت و درمان است که می تواند به همه ما کمک کند کشف کردن آنچه که ما می توانید انجام دهید و چگونه ما می توانید آن را با خیال راحت” او می گوید.

“ما تا به حال برای به دست آوردن چیزهای کوچک راست”

این دانه ها از مشارکت کاشته شد در ماه مارس پس از NBA به حالت تعلیق در فصل زمانی که رودی Gobert—یوتا جاز را لبه متلاشیکننده با 2 متر قد بلند 115-کیلوگرم—آزمایش مثبت برای COVID-19. که اخبار “بلافاصله به نام ما رویداد به سوال همه ورزشی و … زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به این سوال می گوید:” جان Mugar مدیر عامل شرکت TBT. در همان زمان Mugar می دانستم که رقابت اهمیت به صدها نفر از بازیکنان که همگرا از سراسر کشور در هر سال برای یک شات در پول حقوق لاف زدن و شاید حتی NBA قرارداد.

به کشف چگونگی این تیم می تواند با خیال راحت Mugar بخوانید “هر مقاله [او] می تواند دست خود را بر روی” که خطاب به مدیریت ورزشی و انواع دیگر از حوادث در مقیاس بزرگ در طول عفونی شیوع. پس از تماس با بیش از 50 بهداشت عمومی و امنیت زیستی متخصصان او با اشاره به فروش برساند. آنها کلیک بلافاصله: “او از نزدیک در ارتباط با اهمیت ورزش در جامعه و فرهنگ” Mugar می گوید.

تارا کرک فروش

لری Canner/دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی

از فروش را در نظر TBT می تواند در برخی موارد به عنوان یک نقطه اوج زندگی حرفه ای او. او همواره “شیفته” توسط قدرت عاطفی ورزشی نگه دارید برای پیشبرد سلامت عمومی است. برای اعضای خاص جوامع اقلیت ستاره ورزشکاران از زمینه های مشابه در MLB یا NBA دیده می شود که هر دو طرفداران و مدل نقش برای جامعه ایمنی. زمانی که بسکتبال NBA star Steph کاری صحبت می کند در Instagram به Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و یک رهبر ایالات متحده COVID-19 پاسخ به کسانی که تحسین و اعتماد به این بازیکن ممکن است توجه به این دانشمند بیش از آنها را در شرایط دیگر.

ورزش در این راه باید در نظر گرفته به عنوان بخشی از یک استراتژی ملی بهداشت عمومی به عنوان بودجه برای واکسن می گوید فروش که پایان نامه دکترای ارزیابی “رسانه ها و سیاست پاسخ به … مخوف بیماری های مسری مانند” ابولا. او احساس خاص فوریت برای این منظور—به دلیل “از دست دادن اعتماد و افزایش بخش و آشکار سردرگمی” اطراف COVID-19 به معنای شک در آمریکا مقامات بهداشتی نصب شده است از ماه آوریل.

مسابقات مانند TBT ارائه “مدل محیط زیست” برای کشف چگونه تعاملات انسان در محله های نزدیک می تواند به کار گرفته شود با خیال راحت در طول COVID-19 عصر فروش می گوید. کشیدن چنین رویدادی که منظور بازگرداندن جنبه های عادی زندگی اجتماعی هستند و بهترین مسیر برای بازسازی اعتماد در مقامات بهداشت عمومی او نشان می دهد. اما آنها همچنین مخاطرات بالا: “بدون شک حوادث مانند [TBT] همه گیری superspreading فرصت” او می گوید. “ما [بود] به چیزهای کوچک درست است.”

هجده تکرار بعد طرح “به ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت”

در اواخر ماه آوریل از طریق یک سری از teleconferences با TBT کارکنان فروش “زد به سر ما که شیطان در هر تاریخ و زمان آخرین جزئیات” Mugar می گوید. هدف او متذکر شد: “ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت به derisk هر touchpoint.”

بنیاد TBT طرح ساخته شده در بزاق آزمون به منظور تشخیص پروتئین های مرتبط با عفونت فعال از سرو-CoV-2: بازیکنان را شش در طی 11 روز مسابقات. برای اطمینان از نتایج در دسترس خواهد بود در عرض 18 ساعت TBT داوطلب خدمت سربازی یک دانشگاه راتگرز–همراه آزمایشگاه در فاصله رانندگی باید در آب و هوای نامساعد جلوگیری از پرواز. (مانند بزاق “آنتی ژن” آزمون ها به عنوان حساس و دقیق به عنوان تست به دنبال ژن های ویروسی—اما آنها ارزان تر و سریع تر و در صورت استفاده به طور منظم به اندازه کافی برخی از دانشمندان می گویند آنها هنوز هم می تواند جلوگیری از شیوع سرعت. TBT با استفاده از ژنوم ویروسی سنجش در بینی سواب تنها به تایید مثبت بزاق آزمون و MLB است اتخاذ یک استراتژی مشابه.)

به نوبه خود روشن پروتکل های بهداشت از جمله ضد عفونی اشیاء مانند میز, اتاق, کلید, تجهیزات بدنسازی و بطری های آب را کاهش می دهد خطر انتقال از هر فردی به فرد دیگر است. لباس های شسته شده خواهد بود به کار گرفته شده در مرکز علامت تعریف شده چگونه بازیکنان باید به منظور کاهش خطر انتقال در فضاهای مشترک مانند آسانسور و سالن های غذاخوری و متن پیام یادآوری به حفظ احتیاطی برای شستن دست و ماسک پوشیدن خواهد بود ثابت است.

فروش و Mugar همچنین طراحی نظارت بر سلامت پرسشنامه است که بازیکن می تواند کامل در گوشی های هوشمند خود را دو بار در روز به این امید از ابتلا به COVID-19 علائم توسعه یافته است که در بین بزاق آزمون—و یا در مورد تست منفی کاذب (که نامناسب می تواند منجر به یک بازیکن که بیمار بود پاک می شود). ناقص پرسشنامه—یا یکی که اشاره نگران کننده علائم مانند تب و یا تنگی نفس—را تشکیل می دهند معیار برای جداسازی یک بازیکن است. در نهایت در نزدیکی غیر قابل اجتناب است که بازیکنان آزمایش مثبت شکل گیری خود شامل گروه های درون تیم برای حمل و نقل به و از بازی امکانات—به عنوان به خوبی به عنوان ناهار خوری و دیگر فعالیت های گروه را تسهیل تماس با ردیابی اگر و زمانی که مورد نیاز است.

قبل از آن نهایی شد, تیم نوتبوک را از طریق 18 تکرار ایمنی طرح است. هنوز Mugar و فروش خود را به حال شک و تردید است. برای بسیار از نزدیک به 12 ساعت رانندگی از خانه خود در بوستون به کلمبوس, اوهایو که در آن TBT را محل Mugar تعجب که آیا آنها می خواهم حتی این بازی برای اولین بار در. “برای این کار هر فرد را مجبور به خرید” فروش “این قطعا نگاهی به برخی از فداکاری برای خوب بیشتر است.”

Courtside صندلی به گراند آزمایش

پیش از TBT روز استقلال tip-off برخی از 400 بازیکنان و مربیان و حمایت از کارکنان مربیان و داوران فرود در اوهایو از کالیفرنیا و نیویورک و تگزاس و فلوریدا. اوایل روز بود پر از دست انداز. اوهایو وزارت بهداشت نزدیک به لغو این مسابقه به دلیل افزایش caseloads در منطقه است. حدود 30 شرکت کنندگان در آزمایش مثبت در روزهای منتهی به رقابت—از جمله شش مربوط به یک تیم پس از شیوع یک بازیکن به بیرون رفت مهمانی. نه بازیکنان آزمایش مثبت در عرض چند ساعت بودن در سایت و به سرعت در حال قرنطینه. و حتی پس از بازی آغاز شد Mugar دریافت نگران متن از لس آنجلس کلیپرز ستاره Chris Paul. او به تماشای زندگی می کنند در تلویزیون و ابراز نگرانی در مورد بازیکنان دست دادن بازی ها. “بسیاری از مردم شک ما می تواند آن را بکشد” فروش می گوید. حتی TBT تا به حال رزرو—همه شرکت کنندگان امضا پوشی انتشار این مسابقات از مسئولیت حقوقی از هر گونه عواقب ناشی از SARS-CoV-2 عفونت.

به عنوان بازی ادامه داد: چالش های اضافی بریدن “تقریبا همه از آن مستلزم یک ایمیل به [فروش],” Mugar می گوید. در یک مورد طوفان تاخیر هواپیما برنامه ریزی شده به دو دسته از نمونه های بزاق به راتگرز آزمایشگاه. اما به لطف فروش را برنامه ریزی احتمالی یکی دسته ای که قادر به تجزیه و تحلیل در یک محلی مرکز. و پس از آن نمونه برگشتم منفی TBT سازمان استفاده می شود فروش این مدل از بیماری های عفونی خطرات به تعیین که بازی می تواند ادامه با حداقل خطر وجود دیگر دسته ای نیست و در عین حال داشتن تجزیه و تحلیل شده است. در قسمت دیگری از یک بازیکن تست مثبت برای این ویروس فروش تماس ردیابی روش مطمئن است که هم تیمی های که به اشتراک گذاشته بود یخ بسته با او قرار گرفتند اضافی غربالگری. آنها در نهایت آزمایش منفی و مسابقات رفت. “با گذشت هر روز ما شاهد بیشتر و بیشتر از این حالات است که [فروش] پیش بینی آمدن به نور” Mugar می گوید: “با گذشت هر روز ما احساس امن تر به دلیل آن است.”

پس از قهرمانی در بازی—که در آن عقاب طلایی (یک گروه از دانشگاه فارغ التحصیلان) را شکست داد, حاشیه سرطان (یک گروه بازی برای سرطان لوزالمعده خیریه) 78-73—هر TBT, بازیکن, کارمند, داور و عضو مطبوعات آزمایش منفی خود را در خروج ، اوهایو فرماندار مایکل DeWine (R) نام مسابقات “یک گام به جلو در کشور ما تلاش های مسئولانه به راه اندازی مجدد اوهایو.” فروش که تنها به تماشای یک بیت از عمل در تلویزیون از خانه اش در بالتیمور به نام دستاورد “ترکیبی از برنامه ریزی خوب اختصاصی آماده سازی دقیق اعدام—و موفق باشید.”

او امیدوار است که روش اتخاذ شده توسط TBT کمک می کند فراتر از ورزش بیش از حد. علامت self-monitoring, بهداشت, روش های تست های معمول و استراتژی برای همگروهی تماس با ردیابی تمام شده است اعمال می شود در کشورهایی مانند تایوان و سنگاپور و ژاپن که در حال حاضر با خیال راحت بازگشایی اقتصاد خود را. “همه چیز در حال رفتن به 100% طبیعی برای [در حالی که]” فروش می گوید: “من فکر نمی کنم ما می توانیم مشرف … با کوچکترین جزئیات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma Büyüsü