یورش بحران ایجاد کرده مدرن تناقض

پیش از این هرگز انسان زندگی راحت تر. و در عین حال امروز ما در حال غرق بحران می شود آن را نابرابری و یا فروپاشی اقتصادی و یا Covid همه تشدید یکدیگر است.

اگر شما یکی از خوش شانس انسان مدرن شما نمی کمبود مواد غذایی و یا آب شما به دسترسی به پریمو مراقبت های بهداشتی و شما لازم نیست که به نگرانی در مورد یک شکارچی خوردن شما. که تاریخی oddity: برای اکثریت قریب به اتفاق گونه های ما’ جدول زمانی زندگی مردم پر شد با ثابت بحران و مرگ قریب الوقوع.

در عین حال در اینجا ما در سال 2020 و حتی خوش شانس انسان مدرن نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم جهان در حال آمدن است به پایان است. و واقعا نکات وجود دارد: آب و هوا, فاجعه, آفت از ملخ های Covid-19 همه گیر و همراه رکود اقتصادی—کمی بیش از یک دهه پس از سقوط سال 2008—همه از این موضوع کابل, اخبار و رسانه های اجتماعی گزارش در روز و روز را. آن را به اندازه کافی به یک فرد به مراقبت از. “اگر ما در حال رفتن به جهنم در یک handcart? اجازه دهید فقط لذت بردن از فردا می گوید:” Matthew Flinders, موسس, مدیر سر برنارد کریک مرکز برای درک عمومی از سیاست در دانشگاه شفیلد است.

از اواخر فلیندرز شده است کاوش مفهوم “بحران خستگی” و یا این ایده که پس از سال ها ثابت خبر بد شاید ما رشد بی حس به هشدارهای از سیاستمداران هنوز خبر بد تر. به طور خاص او نگران بود که مردم بریتانیا خواهد بلک در پناهگاه در محل سفارشات در طول Covid-19 pandemic—در نهایت صادر شده در اواخر ماه مارس پس از دولت بریتانیا به رهبری نخست وزیر بوریس جانسون در ابتدا بیهوده-dallied در پاسخ آن.

به عنوان بحران در drags ممکن است که خستگی مجموعه در سراسر جوامع است ؟ و در حال حاضر که دانشمندان شده اند محوری به ویژه در طول همه گیر ممکن است بی اعتمادی گسترش به سمت رهبری خود را به عنوان خوبی ؟ چه اتفاقی می افتد به جامعه زمانی که بسیاری از بحران ها با هم برخورد كنند ، سیمی خواسته فلیندرز برای افکار خود را در ما چگونه به این نقطه و چگونه ما ممکن است نمودار یک مسیر رو به جلو است.

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

سیمی: برای شروع بیش از تفکر خود را در طول بیماری همه گیر در مورد پتانسیل برای بحران خستگی—از کجا می آید و چگونه ما ممکن است مبارزه با آن است.

Matthew Flinders: من می خواهم بگویم که این پدیده از بحران خستگی می تواند وجود داشته باشد در تعدادی از سطوح مختلف. برای من بحران خستگی بسیار طبیعی انسان پاسخ: کل طبیعت از بحران این است که آنها جدید و تکان دهنده است. و به ناچار به عنوان به زودی به عنوان شما در مورد فکر می کردم و زندگی با بحران در حالی که برای آن می شود طبیعی است.

در ابتدا من شروع به فکر کردن در مورد بحران خستگی به طور خاص در رابطه با مستند وجود دارد به دلیل یک بحث در مورد چه مدت در واقع شما می توانید انتظار انگلیسی عمومی به رعایت بسیار دقیق مستند و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. وجود یک درک قوی از علوم رفتاری است که شما تنها می تواند واقعا انتظار عمومی در مستند برای دو یا سه هفته. و این فرض خیلی بحرانی بود چرا که این بدان معنی است که دولت سعی در جلوگیری از رفتن به مستند به عنوان طولانی به عنوان آن می تواند به منظور استفاده از آن دوره خیلی زود اما تقریبا به صرفه جویی در آن را به پهن اوج.

البته آنچه که اتفاق افتاده این است که به نظر می رسد که اگر این استراتژی نه تنها اشتباه بلکه انگلیسی عمومی نمی افتاده به بحران خستگی کاملا در راه من می خواهم در ابتدا انتظار—چون اگر هر چیزی, انگلیسی عمومی شده اند به شدت سازگار با مستند اجتماعی. آخرین بررسی های اجتماعی bizarrely نشان می دهد که هنوز هم پس ترس آنها نمی خواهید به بیرون آمدن از مستند.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

من فکر می کنم که چه کسی واقعا درک است که آن را غیر ممکن است برای دیدن این بحران به عنوان یک به طور کامل نهاد مجزا به هر گونه دیگر از موج پس از موج از بحران که به نظر می رسید به سقوط کردن بر سواحل عمومی برای حداقل دو دهه است. و آنچه که من فکر می کنم جالب است این است که به خصوص در میان نسل جوان وجود نوعی از بحران وجودی—می شود آن را مالی و زیست محیطی دموکراتیک پزشکی—طبیعی جدید است. در بسیاری از این مهلت که شما در حال حاضر بین بحران ریزد بر شما است که به طور فزاینده ای کوچک است. و من تعجب می کنم اگر که در عمیق تر اجتماعی و روانی در سطح برخی از توضیح—به خصوص برای انگلستان است. ما رفت از یک بحران در سراسر Brexit که یک بحران وجودی در مورد موقعیت ما در جهان است. و فقط به عنوان ما به نوعی حل و فصل به مبارزه با تروریسم در اروپا انجام شده در هر روز حس رهایی و یا آرام نابود شد راه اندازی Covid.

ما در یک رسانه اشباع زمینه که در آن catastrophizing است که مخرج مشترک. اگر وجود دارد یک تپه کوچک آن را تبدیل به یک کوه. و این درجه از اجتماعی تقویت رانده شده توسط 24/7 رسانه های اجتماعی رانده شده توسط این واقعیت است که در حال حاضر هر کس می تواند یک متخصص هزینه پایین دسترسی به توده های جهانی سیستم عامل—به این معنی است که سطح سر و صدا به طور مداوم در حجم بسیار بالا. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد یک مسئله بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد در اطراف تقریبا لایه بندی یا رسوب و بحران بر بحران پس از بحران است که خطرات فرسایش احساس ما از موفقیت های اجتماعی در واقع و انعطاف پذیری است.

سیمی: من فکر می کنم این بسیار جالب از دیدگاه تکاملی. ما صرف ما کل تاریخچه تکاملی نگرانی در مورد فرار یک ببر, پیدا کردن مواد غذایی, این نوع از ملموس بحران. ما با بمباران این جریان ثابت نامشهود بحران اما در همان زمان ما زندگی می کنند بسیار بیشتر زندگی راحت تر از ما بودند 20 ، 000 سال پیش.

فلیندرز: در گذشته به عنوان به شما می گویند بسیاری از ترس است که مردم تا به حال در مورد زندگی بودند جامد. آنها ملموس است. آن فقر و کثافت کاری. آن حیوانات خطرناک و بیماری. چه جالب در مورد قرن 21—و بسیاری از مردم می گویند که روشنگری شکست خورده است و ما—آنچه که ما موفق به انجام این است که برای ایجاد یک کل قنداق کردن از خطرات جدید است که تمایل به مراتب کمتر ملموس به فرد است.

آنها به مراتب بیشتر تهدید در بسیاری از زمینه ها: اگر شما ترس از حیوانات وحشی گردان چادر خود را حداقل شما می دانید آنچه شما نیاز به شلیک و یا اجرا از. زمانی که ترس نامحسوس و حلق آویز بیش از شما احساس می کنید به دام افتاده است. و من فکر می کنم که حس به دام افتاده است یک راه بسیار قدرتمند از درک چگونه بسیاری از مردم امروز احساس می کنید. آنها احساس به دام افتاده در داخل precarity مدرن اقتصادی شیوه کار. آنها احساس به دام افتاده با نگرانی های زیست محیطی است که بسیار سخت برای مقابله با از یک فرد چشم انداز. آنها احساس به دام افتاده توسط سیستم سیاسی که احساس بی توجه و بسیار دور از آنها.

مخالف دام برای من است و وعده مدرنیته و روشنگری: به افراد از دام. و در واقع ما رو بیشتر مواد و کالاهای ایمنی مواد از ما تا به حال کرده اید و در عین حال احساس می کنیم بیشتر به دام افتاده است. این پارادوکس از زندگی مدرن است.

سیمی: قبلا ما نگاه به دانشمندان و سیاستمداران که گوش دادن به دانشمندان برای هدایت ما و از طریق ما مشکلات. و در حال حاضر ما در هر دو دولت های ما در انگلستان و ایالات متحده—شما ممکن است تماس با آنها را chuckleheads. من احساس می کنم مثل ما تاسیسات آب و به دنبال کسی به ما بگوید چه باید بکنید.

فلیندرز: من فکر می کنم که یک نکته واقعا مهم است و من قصد دارم به دور از این عبارت chuckleheads.

آنچه که در حال رفتن به بیرون می آیند در طول چند هفته آینده این واقعیت ساده است که کارشناسان بودند که هرگز به صریح مشاوره. آنها با دادن بسیار دقت caveated نظرات طیف وسیعی از سناریوهای احتمالی که ممکن است پس منطقی تعدادی از پاسخ متفاوت است. اما در پایان روز کسی را برای تصمیم گیری و آن را به سیاستمداران است.

وجود دارد برخی از عکس های خوب از مغلوب ساختن پیشی جستن و بوریس در حال حاضر که در آن هر جلسه آنها flanked جسمی توسط کارشناسان. و این بسیار مهم است. که بسیار نمایشی استراتژی هر دو با تکیه بر اعتبار علمی و استقلال از کارشناسان در حالی که همچنین تهیه مقصر می گشتند.

آنچه که من اغلب می گویند این است که مردم تمایل به دریافت سیاستمداران آنها سزاوار است. مردم نمی خواهند عادی سیاستمداران است. آنچه آنها می خواهند سوپرمن است و Superwoman که می توانیم همه با درد است. و آنچه شما در حال پیدا کردن در حال حاضر در Covid است و بدیهی است که آنها نمی توانند. در حال حاضر نگرانی من این است که آنها ممکن است تصور کنند که دانشمندان بودند سوپرمن و Superwoman و آنها نیست.

بنابراین تمام این موضوع در اینجا در اطراف درک عمومی از علم و سیاست در مورد مدیریت انتظارات عمومی در مورد چگونه سریع جریان از قهرمان را به صفر می شود—گسترده الوهیت سیاستمداران پس از انتخابات و یا در زمان بحران. ما تا به حال در این تجمع گرد پرچم اثر است. و سپس چگونه به سرعت deification می تواند به نوبه خود به شرارت. که به ما طول می کشد به کل این مفهوم به طور فزاینده ای متلاطم و نامشخص دریا—موج پس از موج توفنده.

سیمی: بنابراین با توجه به تمام آن چه کنیم ؟ چگونه به عنوان شهروندان ما جلوگیری از بحران, خستگی, بلکه چه راه رو به جلو در نگاه کلی برای جوامع ما?

فلیندرز: خوب, من فکر می کنم شما می تواند اتخاذ مثل همیشه مرتب کردن بر اساس از مثبت شاید کمی ساده و بی تکلف مشاهده و تردید واقع گرا مشاهده. The realist مشاهده است که این همه بخشی از یک الگوی است که بعید است شکسته شود مگر اینکه شما در یک بحران واقعی به ارمغان می آورد که غالب مدل اقتصادی که ما در حال حاضر به زانو درآورد. اما من می خواهم به نشان می دهد که وجود دارد به مراتب بیشتر مثبت تفسیر چون شاید فقط شاید آنچه Covid نشان داده است که آن را غیر ممکن به آدرس جمعی اجتماعی, چالش های اجتماعی و خطرات را به عنوان افراد است. اگر هر چیزی اگر چه این ممکن است بدعت به چه Covid در واقع تاکید این است که ارزش و ظرفیت اقدام جمعی و برخی از سطح از مداخله دولت است.

من صحبت کردن بسیار بالای سر من در اینجا از آنجا که ما به سادگی نمی باید تحقیق و یا داده ها در این, چرا که ما بیش از حد نزدیک به آن است. اما حس من این است که در واقع بسیاری از افرادی که مورد مطالعه سرمایه اجتماعی برای دهه ها ممکن است بسیار تعجب است که چه Covid نشان داده شده است نهفته حمایت از بافت اجتماعی و پیوندهای اجتماعی که در آن جوامع محله ها و خانواده ها گرد هم آمده اند و انجام داده اند همه چیز و بسیج نه در اطراف پرچم, اما در اطراف هر یک از دیگر در راه است که احتمالا شما به سادگی نمی خواهد پیش بینی کرده اند که فقط شش ماه پیش.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • من ثبت نام در coronavirus تماس با ردیابی آکادمی
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • چه عجیب و غریب بیماری موثر بر کودکان و نوجوانان با Covid-19?
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>