به عنوان رمان coronavirus همچنان به انتشار فیشینگ کلاهبرداری که مطرح به عنوان Covid-19 مشاوره نیز انجام می دهند. این روند آغاز شده و بیش از یک ماه پیش, اما آن را تنها به بدتر. رعایت این نکات برای جلوگیری از آنها و همچنین لطفا به شستن آن دست.

در غیر pandemic, اخبار محققان نمیفهمد چگونه به کلون مکانیکی کلید دهها میلیون خودرو از تویوتا و هیوندای و کیا, ساخت, سرقت بسیار ساده تر از ماده است. برخی به تازگی منتشر شده روسی دروغ نشان می دهد که چگونه کرملین حرفه ای عضو شورای نظارت مدت در حال تطبیق با Facebook دفاعی. و بسیار بد لایحه موسوم به کسب این عمل نشان دهنده جدی ترین تهدید برای قوی end-to-end encryption در سال است.

ما در زمان یک نگاه چگونه کره شمالی launders cryptocurrency و چگونه آنها به تازگی گرفتار شدم. (و بله آنها پس از بانک های سنتی بیش از حد). ما توصیه می شود مورد علاقه ما شبکه های خصوصی مجازی با هشدارهای معمول است که شما نباید بیش از حد اعتماد در هر VPN. اگر چه منبع باز جدید, VPN, نرم افزار به نام WireGuard یک شانس برای تغییر ذهن ما است.

به علاوه بیشتر وجود دارد! هر جمعه ما دور تا امنیت و حریم خصوصی داستان است که ما نمی شکستن و یا گزارش در عمق اما فکر می کنم شما باید بدانید در مورد. با کلیک بر روی عناوین آنها را بخوانید و ایمن ماندن در خارج وجود دارد.

یک داشتند ؛ نقص در معرض 5 سال از تراشه های اینتل

همیشه از نظری اعدام اشکالات Spectre و بحران طرح میتوانست امنیت برای اکثر کامپیوتر ها کمی بیش از دو سال پیش به تازگی کشف سخت افزار نقص به نظر می رسد به bedevil اینتل هر چند ماه. این زمان آن را یک نقص در اینتل همگرا امنیت و مدیریت موتور ماسک رام به خصوص تند و زننده نقطه برای یک دلیل نمی توان آن را وصله با یک به روز رسانی سیستم عامل. “از آنجا که این آسیب پذیری اجازه می دهد تا یک سازش در سطح سخت افزار آن را از بین می برد زنجیره ای اعتماد برای پلت فرم به عنوان یک کل” نوشت: شرکت امنیتی مثبت فن آوری در یک پست وبلاگ اعلام این مسئله است. اینتل معتقد است که کشیدن یک حمله خواهد نیاز به دسترسی محلی تخصصی دنده و سطح بالایی از مهارت ساخت آن نسبتا غیر عملی در دنیای واقعی است. با توجه به تاثیر بالقوه آن هنوز هم مربوط به نقص—که بر هر Intel CPU و chipset منتشر شده در پنج سال گذشته است.

Virgin Media در معرض پایگاه داده از تقریبا 1 میلیون مشتریان

ترک یک پایگاه داده در معرض در اینترنت به اندازه کافی بد است آن را به عنوان است. از آن بدتر وقتی است که پایگاه داده شامل اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس منزل و ایمیل. و بدتر هنوز هم وقتی کسی خارج از این شرکت در واقع می یابد و دسترسی به آن جزئیات. Verizon رسانه ها بررسی می شود تا هر سه با یک پایگاه داده از 900,000 مشتریان چپ آسیب پذیر است. نقض داده اتفاق می افتد در همه زمان ها اما که به هیچ وجه بهانه آنها. وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان را زمانی که آنها اتفاق می افتد اما این تعهد در شرکت های بزرگ را به مطمئن شوید که آنها را در وهله اول.

کسی دیده هزاران J. Crew حساب های آنلاین

اوه سلام دوباره. نزدیک به یک سال پیش J. Crew دچار به اصطلاح اعتبار چاشنی حمله که نهفته آنلاین حساب های کمتر از 10000 مشتریان. آن را هر چند شامل برخی از اطلاعات پرداخت مانند نوع اعتباری یا دبیت کارت استفاده می شود و آخرین چهار رقم از شماره کارت به همراه تاریخ انقضا و مرتبط با آدرس. ایده آل نیست! تنظیم کننده ممکن است افزایش ابرو در چه مدت آن را در زمان J. Crew به جلو آمده و با این یکی.

Ransomware بازدید تسلا و SpaceX تولید کننده قطعات

Visser دقت فراهم می کند دقت قطعات هوافضا و صنایع خودرو با hitters سنگین مانند تسلا و SpaceX و لاکهید مارتین در آن لیست مشتری. همچنین بنا به گزارش آمار رو توسط یک عفونت ransomware حمله که منجر به سرقت حداقل برخی از اطلاعات خود را. این ransomware گزارش درگیر DoppelPaymer نیست فقط رمزگذاری فایل ها; آن دزد آنها را برای اولین بار به طوری که هکرها می تواند به حفظ یک کپی. به طور فزاینده ransomware عبارتند از: خطر نشت که ممتاز اطلاعات اگر شرکت نمی پرداخت.

چینی شرکت امنیتی صفات حملات به سازمان سیا

شاید جای تعجب نیست که سازمان سیا در واقع با استفاده از آن گنجینه ای از طاق 7 هک ابزار—و بیشتر—به دزدکی حرکت کردن گذشته دفاع از دشمنان ما. اما آن را قطعا نادر برای دیدن این سازمان دریافت علنا به نام به چینی شرکت امنیتی Qihoo 360 بود این هفته. ما شرکت های امنیتی به طور منظم ویژگی یا حداقل قویا حاکی از حملات به گروه های هک مانند APT10. صرف نظر از اینکه Qihoo 360 در واقع کالا آن خواهید بود برای دیدن اگر کشورهای دیگر احساس مشابه جسارت شروع به تماس با ما, هکرها, به ویژه هنگامی که ما خود را تا تبدیل شدن به تهاجمی تر با خود را “نامگذاری و بشود” مبارزات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im