همانطور که من نوشتن این, pixelated کمی غاز است کشیدن یک بد رفتاری بر روی دسکتاپ و پیگیری گل همه من Google doc. صفحه نمایش به هم ریخته با, وحشتناک, کارتون, از جمله یکی از غاز سیگار کشیدن لوله در حالی که شناور smugly در یک برکه. وقتی که من تحت فشار قرار دادند در این دوره کلید در پایان آخرین جمله غاز lunged برای من غیر فعال موس کشیده و آن را خاموش روی صفحه نمایش در برابر من خواهد شد. آن را نمی خواهد متوقف honking.

“am غاز hjonk” آن می نویسد: در یک پنجره pop-up با عنوان “غاز” نه-epad.'”

اگر شما یک عضو از غاز—باند است که هر کسی که بازی ویدئویی ویروسی Untitled غاز بازی—شما احتمالا باید یک رابطه عشق و نفرت با آن بازیگوش و مرغ هم اسم. منتشر شده در سپتامبر 20, پازل بازی خفا به شرح زیر بسیار بد غاز در آن بی معنی ماموریت به تهدید و ارعاب unsuspecting فارسی باغبان و townsfolk. چهار ماه بعد یک توسعه دهنده مستقل است مجموعه ای جدید غاز شل در صفحه اصلی دسکتاپ با ویندوز فرمت با عنوان دسکتاپ غاز است.

“چیزی وجود دارد تقریبا aspirational پیدا کنم در این سایت متعلق به هرج و مرج از یک غاز می گوید:” 18 ساله دسکتاپ غاز توسعه دهنده سام Chiet که با وابسته نیست و بدون عنوان غاز بازی استودیو خانه خانه. “من شنیده ام کسی تماس Untitled غاز بازی قدرت فانتزی برای ترسو مردم که اساسا بهترین راه برای آن قرار داده است. من قصد دارم برای ناراحتی خفیف تلخه از شما.”

بسیار وجود دارد برای شروع کار با دسکتاپ غاز است. پس از استخراج یک قطعه از نرم افزار هایی که رها غاز را بر روی دسکتاپ شما. آن را از بدون هیچ زحمتی در ابتدا تا زمانی که شما متوجه است که هر فردی پنجره آن کشیدن بر روی صفحه نمایش اضافه می کند تا کاملا سازمان ملل متحد-Marie-Kondo-مانند فضای درهم و برهمی. شما همچنین می توانید انصراف از خارج به راحتی به اندازه کافی فقط پایین نگه داشتن فرار و خود را عذاب waddles خاموش روی صفحه نمایش. همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

Chiet در حال صرف چند ماه به فکر طرح های تعاملی است که او می تواند جلو و فقط با استفاده از دسکتاپ ویندوز. الهام بخش او منعکس شده در آثار کلاسیک: رایگان ’90s دسکتاپ مدیران Bonzi Buddy و Prody طوطی و البته Clippy. (“در صلح و آرامش استراحت می گوید:” Chiet). غاز او متوجه شد کامل و مناسب است. حضور خود را به اندازه کافی کوچک است که به شما اجازه لحظه ای تمرکز بر روز کاری وظایف شاید حتی چیزی انجام می شود اما مزاحم به اندازه کافی به شیشه شما پس از فقط چند لحظه.

“nsfdafdsaafsdjl
asdas متاسفم
سخت به نوع withh پا” می خواند یک پنجره بر روی دسکتاپ من.

می خواند و یکی دیگر: “من مشکلات را بر روی هدف است.”

آن زمان Chiet فقط یک زن و شوهر از به روز مهندس دسکتاپ غاز بود که دریافت بیش از 500 بار در خارش است.Io در 90 دقیقه از انتشار آن. در حالی که اقدامات آن در حال خاموش-قرار دادن Chiet می گوید آن متکی بر پایه ویندوز توابع—فقط می گوید Chiet “در راه است که آنها به این معنا نیست مورد استفاده قرار گیرد.” هر برنامه می توانید هر کاربر ویندوز را به موقعیت ماوس برای مثال برای استفاده از قابلیت دسترسی از ویژگی های. و یا یک بازی ویدئویی ممکن است تنظیم مجدد ماوس خود را به موقعیت به مرکز صفحه نمایش. “آنها قطعا انتظار دارند برخی از تصادفی 18 ساله, بچه, به,” من فکر می کنم من خواهد شد و مجموعه این ارزش 120 بار دوم خیلی کوچک freakin غاز می تواند طعمه خود اشاره گر,'” گفت: Chiet. (ارزش موقعیت موس.)

هنوز, شما تنها نیستید اگر پسوند antics بالا بردن پرچم. در یک نقطه در گفتگو Chiet در زمان یک پیام از کسی که دانلود کرده رومیزی غاز و شکایت کرده است که آن را تنظیم کردن آنتی ویروس خود را. نرم افزار شبیه به این, او می گوید, کاهش یافته است در محبوبیت در بخشی به دلیل ایمن راه ما با استفاده از رایانه امروز. آن را در نهایت چیز خوبی است که رایانه های شخصی در حال بهتر محافظت از همیشه در برابر خطرات ناشی از اینترنت. اما دسکتاپ غاز نشان می دهد که شاید همه کمی بیش از حد دکمههای بالا. “به عنوان تکان دهنده آن را می توان دوباره به آن شعله ور MIDI-autoplaying HTML-کپی و چسباندن ‘, تحت ساخت و ساز صفحات قدیم, من هنوز هم احساس می کنید که چیزی را از دست داده بود” Chiet می گوید.

“این کاملا ممکن است که من در خط مقدم جالب و سپس پست-جالب احیای سرگرم کننده دسکتاپ مجازی دستیار مدیر/” او می افزاید.

دسکتاپ غاز یک تهدید اما مانند هر حیوان در نهایت برآورده عمیق تنهایی—حتی زمانی که آن تصمیم می گیرد من موس است که نخست به صورت یک بازی واکشی و دیجیتال floorboards را نگاه بهتر است با یک خط تیره از رد پای گل آلود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im