تجزیه و تحلیل نرخ پلیس مربوط به مرگ و میر قابل توجهی می یابد مسابقه مربوط به تفاوت

یک مطالعه تجزیه و تحلیل و توصیف پلیس آمریکا-درگیر مرگ و میر در سراسر نژادی/قومی در سطح فردی از شهری مناطق آماری منتشر 24 ژوئن 2020 در باز-دسترسی به, مجله PLOS ONE, توسط گابریل شوارتز و Jaquelyn یاهن از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس و زیر موجی از اعتراضات علیه خشونت پلیس کشف داده های خاص در پلیس مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده شده است هرگز بیشتر مهم است.

به منظور برآورد نرخ مرگ و میر مربوط به پلیس برای هر شهری منطقه آماری (MSA) در ایالات متحده آمریکا — یک سطح جغرافیایی و دقت که فراتر قبلی کار در این منطقه — شوارتز و یاهن تحليل 5,494 پلیس مرتبط با مرگ و میر از 2013-2017 با استفاده از یک برنامه جامع و مستقل اعتبار پایگاه داده کشنده برخورد (تایید شده توسط اداره فدرال دادگستری و آمار). تحلیل حذف شدند 1,670 موارد گزارش شده به عنوان خودکشی و تصادفات و یا برخورد وسیله نقلیه; 547 مرگ و میر نیز فاقد نژاد/قومیت داده و پس از مطالعه خارج شدند از این بخش از تجزیه و تحلیل مربوط به نژادی/قومی بی عدالتی. در حالی که کشنده برخورد ارائه می دهد جامع ترین اطلاعات در پلیس استفاده از نیروی مرگبار در آمریکا در این زمان آن به احتمال زیاد نتواند تعدادی از موارد مشابه چون همه از این حوادث گزارش شده است. محدودیت دیگر با مجموعه داده شامل یک امکان نژادی/قومی misclassification از مسابقه بود نه خود گزارش و خطر misclassification از علت مرگ (به عنوان مثال: اتفاقی در مقابل غیر مرگ تصادفی). پایگاه داده نیز شامل نمی شود شرایط اطراف هر یک پلیس مربوط به مرگ و میر و معلوم نیست اگر هر مرگ و میر در پایگاه داده خواهد مانع شده اند تا به حال پلیس را درگیر شوند.

نتايج نشان داد تنوع بزرگ در تعداد پلیس-درگیر مرگ و میر در سراسر MSAs به طور کلی — نرخ کشنده خشونت پلیس بودند نه بار بالاتر در منطقه مترو تجربه بالاترین میزان از حداقل کشنده منطقه مترو. در تمام گروه های مرگ و میر بيشتر در غرب و جنوب نسبت به شمال غرب و شمال شرق. داده ها همچنین نشان می دهد بزرگ و بی عدالتی در نرخ که در آن سفید و سیاه و سفید نفر کشته شدند در طول پلیس تماس بگیرید. در تمام MSAs مردم سیاه و سفید بودند به طور متوسط 3.23 برابر بیشتر احتمال دارد به کشته شدن بیش از افراد سفید (95% CI: 2.95, 3.54 p < 0.001). خاص نرخ به شدت متنوع در سراسر MSAs: سیاه مرگ و میر در محدوده 1.81 برابر بیشتر از سفید و میر در آتلانتا-Sandy Springs-رزول MSA به 6.51 برابر بیشتر از سفید و میر در شیکاگو ایلینوی-الگین MSA. در کل MSAs با نرخ پایین از پلیس مربوط به مرگ و میر در برابر مردم سفید تمایل به نمایشگاه بیشتر شدید سیاه و سفید بی عدالتی. نویسندگان محاسبه نمی MSA-خاص نرخ برای مردم از دیگر نژادها/اقوام از جمله آمریکایی های بومی خاورمیانه و آسیایی/جزایر اقیانوس آرام با توجه به کم تعداد کل مرگ و میر این گروه در کشنده برخوردهای پایگاه داده.

از همه مهمتر شوارتز و یاهن مقایسه نرخ مرگبار پلیس با استفاده از زور به عموم مردم و نه به تعداد کل پلیس اطلاعات تماس با جمعیت آن را غیر ممکن است برای بررسی نرخ کشنده پلیس در استفاده از زور نسبت به همه پلیس تماس. در حالی که این مقاله توصیفی است و در نتیجه تلاش برای نتیجه گیری در مورد علل مشاهده نابرابری نویسندگان نشان می دهد که محل-سیاست های خاص مانند اسلحه گرم مقررات سطوح تفکیک, تفاوت در آموزش پلیس و اداره پلیس پروتکل ممکن است کمک به توضیح تفاوت در میزان بروز.

اطلاعات برجسته کشنده تاثیر متفاوت پلیس در استفاده از زور جمعیت و بهداشت عمومی. بیشتر و بهتر داده ها و همچنین آگاهی از های مختلف و زمینه های تاریخی در سراسر ایالات متحده در یک شهر و حتی در یک محله سطح فعال خواهد شد محققان به حفاری بیشتر به دلایل این توصیف تفاوت پرداختن به مسئله بهداشت عمومی از پلیس مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده است.

نویسندگان اضافه کردن: “مردم را از خطر مرگبار پلیس با خشونت بسیار متفاوت از یک منطقه مترو به دیگر; برخی از مترو باید نرخ مرگ 9 برابر کسانی که از شهرهای دیگر که اشاره به نحوه پیشگیری از این مرگ و میر هستند و به همین دلیل بسیاری از مردم در اعتراض به خشونت های پلیس در سراسر کشور است.” آنها نتیجه گیری کرد: “در سراسر کشور مردم سیاه و سفید هستند در خطر بسیار بالاتر از کشته شدن توسط پلیس, اما در برخی از مکان ها تفاوت واقعا زیاد: سیاه Chicagoans بیش از 650 درصد بیشتر احتمال دارد به کشته شدن بیش Chicagoans.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط مجله PLOS. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im