تاسمانی باستان انبوه چهره تیره و تار آینده به عنوان گرم شدن آب و هوا و راه مردم این سرزمین به ارمغان آورده اند تغییرات قابل توجهی به جزیره دولتی کردن سرزمین اصلی استرالیا در ساحل جنوب شرقی, با توجه به جدید دانشگاه ایالتی پرتلند مطالعه است.

این مطالعه دارای درس نه تنها برای استرالیا — که آتش سوزی مسلط شده اند عناوین در ماه های اخیر — اما برای دیگر مناطق جهان است که شاهد خشک شدن شرایط و افزایش خطر آتش سوزی.

آندرس Holz مطالعه سرب نویسنده و استادیار جغرافیا در PSU کالج هنرهای لیبرال و علوم مورد مطالعه کاهش جمعیت از King Billy درختان کاج (Athrotaxis selaginoides) و گونه های درختان بومی تاسمانی است که قدمت آن به زمانی که استرالیا بخشی از یک supercontinent به نام گندوانا. این paleoendemic گونه درخت اشغال زیادی آهنگ از میراث جهانی یونسکو در منطقه تاسمانی و در نظر گرفته شده است گونه های آسیب پذیر توسط اتحادیه جهانی حفاظت.

این مطالعه نشان داد که به طور فزاینده مکرر آتش سوزی ناشی از منطقه ای خشک و گرم شدن و روند افزایش اشتعال — توسط انسان در اوایل ورود اروپایی ها به تاسمانی و اخیرا با توجه به افزایش رعد و برق — در حال نقض آتش refugia. Refugia در حال مناطق حفاظت شده که نمی سوزاند و یا اگر آنها در حال مناطقی که درختان زنده ماندن ترین آتش سوزی.

“مناطق که جان سالم به در این بسیار محافظت شده refugia,” Holz گفت. “این refugia می تواند یک بیت از یک بافر اما چگونه است که رفتن به گذشته است ؟ ما ممکن است شاهد یک کل و نسب بسیار کهن گونه های گیاهی است که برای رفتن منقرض شده است.”

Holz گفت که تغییرات در نحوه آتش سوزی تابع با توجه به هر دو مدیریت و تغییرات آب و هوایی در حال رانندگی مشابه اکوسیستم تحولات نه تنها در استرالیا بلکه در غرب آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی را پاتاگونیا منطقه است.

شفاف روابط پیچیده بین چشم انداز, آتش, اختلال انسان آتش استفاده آب و هوا و تنوع و تغییرات آب و هوایی انسانی است کلیدی برای درک سریع جمعیت کاهش King Billy سنبه.

این مطالعه نشان داد که درختان احیا به طور مداوم قبل از 1800AD تحت بومی مدیریت زمین اما کاهش جمعیت به دنبال استعمار اروپا به عنوان آنها پاک زمین برای ورود و معدن. این مصادف شد با دوره بیشتر آتش مستعد آب و هوا و شرایط آب و هوا.

“آتش سوزی در شرکت رخ می دهد با گرم و خشک دوره و آن دوره بیشتر و بیشتر در حال حاضر” Holz گفت که بیلی پادشاه سنبه نیاز به مرطوب و شرایط خنک به رشد است. “ما در حال حرکت به دور اقلیمی صحبت از رانندگان که کمک به این گونه است.”

Holz و تیم تحقیقاتی همچنین نشان داد چند نهال یا نهال در منطقه مورد مطالعه به این معنی که بهبود اصلی جنگل بعید است. در عوض جایگزینی جنگل تبدیل به یک قد بلند-shrubland اکوسیستم با کاهش تنوع گونه که در نوبت هستند بیشتر قابل اشتعال و بازیابی سریع تر زیر آتش.

“بعد زمان وجود دارد همان شرایط آب و هوایی و وجود یک جرقه رعد و برق اعتصاب و یا یک آتش سوزی اتفاقی گیاهان خود را در حال حاضر بیشتر متراکم در فضا و بیشتر قابل اشتعال تر از قبل شده و باید بالاتر تغییر از سوختن دوباره” Holz گفت. “آن را تبدیل به یک چرخه معیوب است که سخت برای شکستن.”

این مطالعه گفت که این بحرانی آب و آتش-انجمن های افزایش قدرت بقای King Billy سنبه ممکن است نیاز به به طور فزاینده ای هدف آتش مدیریت از جمله حمله سریع از آتش سوزی غیر قابل کنترل.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی پرتلند. Original نوشته شده توسط کریستینا Rojas. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im