Ancient DNA را فراهم می کند بینش جدید به اوایل peopling of the Caribbean

بر اساس یک مطالعه جدید توسط یک تیم بین المللی از محققان از کارائیب و اروپا و آمریکای شمالی و کارائیب حل و فصل شد توسط چند پی در پی جمعیت dispersals که سرچشمه در آمریکا سرزمین اصلی.

کارائیب یکی از آخرین مناطق آمریکا برای حل و فصل شود توسط انسان است. در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در مجله علوم میریزد نور در مورد نحوه سلیمان حل و فصل شد هزاران سال پیش.

با استفاده از DNA باستانی, یک تیم از باستان شناسان و متخصصان ژنتیک led توسط محققان دانشگاه کپنهاگ و موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ شواهدی از حداقل سه نفر جمعیت dispersals آورده است که مردم به این منطقه است.

“داده های جدید به ما یک نگاه اجمالی از اوایل مهاجرت تاریخچه کارائیب است. ما پیدا کردن شواهدی وجود دارد که جزایر حل و فصل شد و اسکان چندین بار از نقاط مختلف سرزمین اصلی آمریکا می گوید:” هانس شرودر استاد در جهان دانشگاه کپنهاگ و یکی از نویسندگان ارشد این مطالعه است.

اطلاعات بیشتر اطلاعات بیشتر

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل ژنوم 93 باستانی جزایر کارائیب زندگی می کردند که بین 400 تا 3200 سال پیش با استفاده از قطعات استخوان کاوش های باستان شناسی توسط کارائیب باستان شناسان از 16 سایت های باستان شناسی در سراسر منطقه است.

با توجه به منطقه آب و هوای گرم DNA از نمونه ها بود نه به خوبی حفظ شود. اما با استفاده از به اصطلاح هدفمند غنی سازی تکنیک های محققان موفق به استخراج اطلاعات کافی از آن باقی مانده است.

“این روش به ما اجازه افزایش تعداد باستانی در ژنوم توالی از کارائیب تقریبا دو سفارشات از قدر و با تمام داده ها که ما قادر به رنگ یک تصویر دقیق از اوایل مهاجرت تاریخچه کارائیب می گوید:” یوهانس Krause, مدیر موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ و نویسنده ارشد این مطالعه است.

این محققان حاکی از آن است که وجود داشته اند حداقل سه جمعیت های مختلف dispersals به منطقه: دو زودتر dispersals به غربی کارائیب که یکی از آنها به نظر می رسد مربوط به اوایل جمعیت dispersals در آمریکای شمالی و یک سوم بیشتر اخیر “موج” که سرچشمه در جنوب امریکا.

اتصالات در سراسر دریای کارائیب

اگر چه آن است که هنوز به طور کامل روشن نیست که چگونه مهاجران اولیه رسیده سلیمان وجود دارد در حال رشد است و شواهد باستان شناسی نشان می دهد که به دور از یک مانع دریای کارائیب به عنوان یک نوع آبزی بزرگراه ” که متصل جزیره با سرزمین اصلی و هر یک از دیگر.

“بزرگ بدن از آب به طور سنتی در نظر گرفته موانع برای انسان و باستان فیشر شکارچی جمع جوامع معمولا به عنوان بزرگ دریانورد. نتایج ما ادامه خواهد داد برای به چالش کشیدن این دیدگاه به عنوان آنها نشان می دهد که وجود دارد تکرار شد تعامل بین جزایر و سرزمین اصلی می گوید:” کاترین Nägele دکترا دانشجو در موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ و یکی از نویسندگان این مطالعه است.

تنوع زیستی و فرهنگی در باستان کارائیب

“داده های جدید ما حمایت قبلی مشاهدات است که مهاجران اولیه کارائیب شد بیولوژیکی و فرهنگی متنوع اضافه کردن وضوح به این دوره باستان تاریخ ما” می گوید Yadira چینیقو de Armas, دستیار استاد در Bioanthropology در دانشگاه وینیپگ که در حال حاضر شرکت هدایت سه مقیاس بزرگ حفاری در کوبا به عنوان بخشی از SSHRC پروژه.

محققان دریافتند تفاوت های ژنتیکی بین اوایل مهاجران و تازه واردان از آمریکای جنوبی است که با توجه به شواهد باستان شناسی وارد منطقه حدود 2800 سال پیش.

“اگر چه گروه های مختلف حاضر بودند در کارائیب در همان زمان ما در بر داشت جای تعجب شواهد کمی از ترکیب بین آنها” می افزاید: Cosimo Posth گروه رهبر در موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخ و مفصل-نویسنده اول این مطالعه.

“نتایج حاصل از این مطالعه ارائه و در عین حال یکی دیگر از لایه ای از داده ها که برجسته متنوع و پیچیده طبیعت, pre-Columbian کارائیب جوامع و ارتباط خود را به سرزمین اصلی آمریکا قبل از تهاجم استعماری” می گوید: Corinne Hofman, استاد باستان شناسی در دانشگاه لیدن و PI از ERC همکاری پروژه NEXUS1492.

“اطلاعات ژنتیکی ارائه عمق جدیدی به یافته های ما” موافق تایلند Roksandic استاد در دانشگاه وینیپگ و پی در SSHRC پروژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im