باستان حیله گری به مدرن بز آهن و معده

مدرن و بز حمل ژن های قرض گرفته شده از گونه های وحشی.

ان Dahlberg/Alamy عکس سهام

بز یکی از سختی نژاد بازمانده از اقیانوس اطلس عبور با کریستف کلمب و فلاور‘s زائران و تحمل روزمره خطرات از خشکسالی به انگل. در حال حاضر تحقیقات کشف ریشه های خود سرسختی: برخی از باستان حیله گری با یک بز وحشی پسر عموی به گونه های اهلی (Capra aegagrus hircus) یک ژن است که در برابر این عفونت های انگلی. که ژن پیوست دیگران برای کمک به ایجاد بز در میان حیوانات اهلی بود.

این یافته بر اهمیت interbreeding با جمعیت در اوایل روز از اهلی می گوید: ملیندا Zeder یک بازنشسته انسان شناسی باستان شناس در موسسه اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی بود که نه درگیر با کار. “این به ما می دهد یک درس در مورد چگونه اهلی محصولات کشاورزی و دام قادر به پراکنده به عنوان به طور گسترده ای به عنوان آنها انجام داد.”

بسیاری از محققان در نظر گرفتن بز برای اولین بار حیوانات اهلی—11,000 سال پیش در باستان هلال حاصلخیز. امروز عرضه آنها بیشتر از جهان شیر از شیر گاو ترکیب شده است. محققان می دانند که انسان برای اولین بار محصور داخلی بز وحشی جد به احتمال زیاد یک bezoar (C. aegagrus) در هر دو کشور ترکیه و ایران اما دقیقا چه برخوردی بین آن زمان و در حال حاضر شده است یک راز است.

جیانگ یو حیوانات متخصص ژنتیک در شمال, A&F, دانشگاه و یک تیم بین المللی توالی ژنوم 88 داخلی بز از سراسر جهان شش وحشی بز گونه و چهار بز فسیل. آنها در مقایسه با داده های خود را با قبلا جمع آوری اطلاعات ژنومی در مورد 131 دیگر اهلی وحشی و بز باستانی که برای تعیین بخش هایی از ژنوم بز مهم شد اهلی.

یک ژن MUC6به نظر می رسید به خصوص مهم است. امروز تقریبا در هر داخلی بز یک نسخه از MUC6 ژن آمد که از یک بز وحشی به نام غرب قفقازی, tur, جیانگ و همکاران گزارش امروز در علم پیشرفت. کار عقب مانده این تیم محاسبه شده است که tur نسخه از این MUC6 ژن وارد ژنوم بز 7200 سال پیش به احتمال زیاد از طریق interbreeding.

این MUC6 ژن کد برای یک پروتئین موجود در مخاط روده. در حیوانات دیگر, آن است که بخشی از سیستم ایمنی بدن سیستم دفاعی. برای دیدن اینکه آیا آن را می تواند به محافظت در برابر انگل محققان با بررسی مدفوع بز حمل یا tur نسخه MUC6 و یا یکی دیگر از نسخه موجود در چند داخلی بز برای نماتد worm تخم مرغ است. وجود دارد به مراتب کمتر تخم در مدفوع بز با tur نسخه, نشان می دهد که نسخه محافظ است محققان گزارش.

آن را حس می کند که tur نسخه از این ژن را بهتر مبارزه با انگل جیانگ می گوید. Tur زندگی در نزدیکی سواحل دریای سیاه که در آن گرم و مرطوب آب و هوا به احتمال زیاد پرورش بیشتر پاتوژن از بز اصلی خانه در مناطق خشک جنوب غربی آسیا است.

برخی از محققان فکر می کنم مهم ترین صفات برای اهلی کردن باید با ظاهر فیزیکی و یا از لحاظ اقتصادی ارزشمند از ویژگی های از قبیل تولید شیر. اما این مطالعه نشان می دهد پرورش دام است که می تواند زنده ماندن در شرایط شلوغ—که در آن بیماری هستند بیشتر احتمال دارد—شد مهم در اوایل سال جیانگ می گوید. به دلیل مزیت های ارائه شده توسط tur نسخه MUC6آن به 60 درصد از اهلی بز در 1000 سال—سرعت گسترش است که قبلا شده بود “غیر قابل تصور” جیانگ یادداشت ها. “این ثابت افراطی تمایل مردم برای به دست آوردن حیوانات سالم است.”

در علاوه بر این به MUC6تیم دریافتند ژن دیگر در داخلی بز آمد که از دیگر بز وحشی در مورد همان زمان 7200 سال پیش. این ژن احتمالا مربوط به رفتار ممکن است ساخته شده بز بیشتر مطیع جیانگ می گوید. اما محققان نیاز به تست این ایده.

این مقاله نشان می دهد که اهلی کردن یک فرآیند پویا با ژن از گونه های دیگر در حال به دست آورده و از دست رفته از طریق هزاران سال Zeder می گوید. “این یک و انجام’,” او توضیح می دهد. “توانایی جذب ژن های جدید بهتر است آنها را قادر به وفق دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im