چهار میمون فسیل دندان کشف شده در آمازون پرو ارائه شواهد جدید که بیش از یک گروه از باستان پستانداران سفر در سراسر اقیانوس اطلس از آفریقا و با توجه به جدید USC تحقیقات فقط منتشر شده در مجله علوم.

دندان ها از یک گونه تازه کشف شده متعلق به یک خانواده منقرض شده از پستانداران آفریقایی شناخته شده به عنوان parapithecids. فسیل های کشف شده در همان سایت در پرو قبلا ارائه شده برای اولین بار اثبات این که آمریکای جنوبی میمون تکامل یافته از پستانداران آفریقایی.

میمون ها بر این باور هستند که ساخته شده اند به بیش از 900 مایل سفر در شناور rafts از پوشش گیاهی که شکست از سواحل احتمالا در طول یک طوفان است.

“این است که کاملا منحصر به فرد کشف” گفت: Erik Seiffert مطالعه سرب نویسنده و استاد بالینی منسجم علوم تشریحی در دانشکده کک پزشکی از USC. “این نشان می دهد که در علاوه بر این به دنیای جدید میمون و یک گروه از جوندگان به عنوان شناخته شده caviomorphs — وجود دارد این سومین اصل و نسب از پستانداران است که به نحوی ساخته شده و این بسیار غیر محتمل اطلس سفر را از آفریقا به آمریکای جنوبی است.”

محققان نام این میمون منقرض شده Ucayalipithecus پردیتا. نام می آید از Ucayali, این منطقه آمازون پرو که در آن دندانها یافت pithikos این واژه یونانی به صورت میمون و پردیتا از کلمه لاتین از دست داده است.

Ucayalipithecus پردیتا شده اند که بسیار کوچک در اندازه شبیه به مدرن روز marmoset.

آشنایی مهاجرت

محققان بر این باورند سایت در Ucayali که در آن دندان ها یافت شد که از زمین شناسی دوره شناخته شده به عنوان اليگوسن که گسترش از حدود 34 میلیون به 23 میلیون سال پیش.

بر اساس سن سایت و نزدیکی Ucayalipithecus به آن فسیلی بستگان از مصر محققان تخمین می زنند مهاجرت ممکن است رخ داده است حدود 34 میلیون سال پیش.

“ما نشان می دهد که این گروه ممکن است را ساخته اند آن را به آمریکای جنوبی درست در آنچه ما تماس بگیرید ائوسن-اليگوسن مرز یک دوره زمانی بین دو زمین شناسی, دوره, زمانی که قطب جنوب یخ ورق شروع به ساخت و از سطح دریا سقوط کرد” گفت: Seiffert. “که ممکن است نقش مهمی در ساخت آن کمی ساده تر برای این پستانداران به واقع در سراسر اقیانوس اطلس.”

یک غیر محتمل کشف

دو تا از Ucayalipithecus پردیتا دندانها شناسایی شده توسط آرژانتینی همکاری نویسندگان این مطالعه در سال 2015 نشان می دهد که دنیای جدید میمون آفریقایی بود forebears. زمانی که Seiffert خواسته بود برای کمک به توصیف این نمونه در سال 2016 او متوجه شباهت این دو شکسته بالاتنه مولر به یک منقرض شده 32 میلیون سال parapithecid میمون گونه از مصر او مطالعه کرده بود قبلا.

سفر به پرو فسیلی سایت در سال 2016 منجر به کشف دو دندان متعلق به این گونه جدید. شباهت از این بیشتر پایین دندان به کسانی که از مصر میمون دندان تایید به Seiffert که Ucayalipithecus بود از تبار اجداد آفریقایی.

“چیزی که من در مورد حملات این مطالعه بیش از هر دیگر من درگیر شده است چقدر دور از ذهن همه است” گفت: Seiffert. “این واقعیت است که این سایت از راه دور در وسط هیچ جا که شانس پیدا کردن این قطعه بسیار کوچک به این واقعیت است که ما در حال آشکار این بسیار غیر محتمل سفر ساخته بود که اوایل این میمون ها این همه کاملا قابل توجه است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده کک پزشکی از USC. Original نوشته شده توسط لورا LeBlanc. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im