اندرو یانگ می خواهد شما را به پرداخت برای داده های خود را. این را اضافه کنید

او می خواهد رسانه های اجتماعی شرکت ها برای پرداخت به شما برای اطلاعات شما تولید کند. اما نقاط ضعف فراوان آن را بیش از حد گران و برنامه های دیگر مانند آن شکست خورده اند.

ماه گذشته, سابق ریاست جمهوری امیدوار اندرو یانگ راه اندازی یک ابتکار جدید به نام اطلاعات سود سهام پروژه که نیروی رسانه های اجتماعی شرکت ها برای جبران کاربران برای استفاده از داده های خود را. به عنوان یانگ گفت: در آستانه “که برای اولین بار بعد که مردم پرداخت سود سهام خود را از طریق DDP برای همه است برای رفتن به یک روز بزرگ است.” اما روز دوم به عنوان پلت فرم به کاربران و تبلیغ کنندگان تنظیم به هزینه های جدید است که مطمئن شوید که به یک ظرف غذا.

یانگ نیست تنها یک تماس برای کاربران رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن در پلت فرم درآمد. در سال 2019 کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom نیز نامیده می شود برای ایجاد یک دیجیتال سود سهام. “کالیفرنیا مصرف کنندگان نیز باید قادر به به اشتراک گذاری در ثروت ایجاد شده است که از داده های خود را,” او گفت:. دو سال پیش در سال 2017, مینه سوتا دولت قوه مقننه معرفی یک لایحه که نیروی مخابراتی و سرویس دهندگان اینترنت به پرداخت مصرف کنندگان برای استفاده از اطلاعات خود را از اینترنت به دست آمده. کمیته امور بانکی سنا نیز با شمردن طرح که شرکت را مجبور به پرداخت پلت فرم به کاربران. این تلاش ها مطمئن هستند که موفق به سه دلیل.

اول یانگ بسیار اهمیت جلوه مشکل در ارزش نهادن به داده ها. DDP با هدف ایجاد کردن موفقیت های مصرف کننده حریم خصوصی اقدام به ایجاد یک دیجیتال سود سهام. (این CCPA رفت به اثر در تاریخ 1 ژوئیه و کالیفرنیا فراهم می کند پایه حریم خصوصی حمایت.) اما ایالت کالیفرنیا در حال حاضر قوانین در اطراف این قانون است. این لیست ممکن است هفت روش برای محاسبه ارزش اطلاعات به عنوان به خوبی به عنوان یک کلی دیگری برای “هر عملی و روش قابل محاسبه است.” هر روش بازده به طور گسترده ای متفاوت ارزیابی در عمل یکی از آنها خواهد قیمت حساب در 140 دلار دیگر در کسری از یک درصد. شرکت بلافاصله انتخاب کنید و به گزینه پایین ترین هزینه, شکست هدف از پرداخت سود سهام.

آن را روشن است که یانگ دیجیتال سود که او می گوید خواهد بود “چیزی شبیه به $20, $50 یا 100 دلار” است که بیش از حد تند. پس از کم کردن هزینه های کسب و کار متوسط Facebook کاربر تنها شبکه حدود 7 دلار در درآمد. مجبور Facebook به ارسال چک از 20 دلار در هر سال به خود ما کاربران خواهد تبخیر حدود یک چهارم از جهانی خط پایین و تنظیم مجدد کل کسب و کار. Facebook را به عمیق کاهش در سراسر شرکت از جمله در حال حاضر تحت محاصره محتوای اعتدال و خدمات به مشتریان تیم است.

سوم و مهمتر از همه یانگ می خواهد به زور Facebook و شرکت های دیگر برای تبدیل شدن به پرداخت نقدی مدل های کسب و کار خواهد بود که حکم اعدام. این ایده سعی شده است بارها با هیچ موفقیت. در اواخر 1990s پرداخت به گشت و گذار در مدل کسب و کار به نظر می رسید به چیزی که بعد از اما AllAdvantage و همسالان خود بودند به درستی جاروب دور پس از داتکام تصادف مجبور هوشیاری در همه پایین خط. شرکت های مانند دست دادن و Datacoup سعی کرده اند این مدل در سال های اخیر و آنها بیش از حد شک و تردید عمل. در حالی که این ایده همراهی دستیارش هیچ کارآفرین ساخته شده است آن را با موفقیت کار می کنند.

بخشی از این مشکل ریشه در زبان “رایگان” و “value.” در حالی که خدمات مانند Facebook ممکن است شامل پول نقد کاربران آزادانه دهد تا وقت خود را به فهرست خدمات. Tallying تا همه از دستمزد زمان صرف شده بر روی پلت فرم نشان می دهد که مصرف کنندگان ایالات متحده در حال حاضر حدود 1 تریلیون دلار در ارزش هر سال در استفاده از سایت.

یانگ می خواهد به تغییر ارزش و اطمینان از این شرکت ها “دیگر نمی خواهد بود قادر به گرفتن دور با جمع اوری دستاوردهای ساخته شده خود را داده است.” اما مصرف کنندگان در حال حاضر انجام می شود که با ورود فعال به طور کامل و یا صرف زمان کمتر در سایت. پس از کمبریج Analytica داستان را شکست تقریبا 15 میلیون نفر سمت چپ Facebook و کسانی که مانده اند در صرف کمتر از چهار ساعت در هر روز در سایت. به عبارت دیگر مصرف کنندگان را گرفته حدود 200 میلیارد دلار از وقت خود را.

دیجیتال سود سهام به نظر می رسد باهوش اما به مراتب کمتر جذاب زمانی که فکر کردن در از طریق پیاده سازی. تبدیل ضمنی نفع یک تجربه آنلاین به صریح نقدی پرداخت شده است دشوار به حفظ در جهان واقعی است. در پایان foisting دیجیتال سود مطمئن شوید که برای ایجاد دیدنی شکست از شرکت های موفق.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • Linkin Park T-پیراهن تمام خشم در چین
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر