آیا شما تا به حال واقعا نگاه یک فوتون? بخش موج, بخش, ذره, همه کمال است. در عین حال آنها را بدترین در برخی از افراد که خارج کردن بدترین حالت در من. بیایید شروع با آشکار است: فوتون در تمام کوانتومی اصل می تواند به بهبود امنیت اتصال به اینترنت.

هر کسی می تواند فشار با نوک انگشت اطراف استاندارد شماره کلیدهای رمزنگاری کشف نشده اما زمانی که از 1s و 0s هستند رو به خاص فوتون که snooping باعث ثبتشده تغییرات آشکار حضور یک هکر! زیرکانه است ، چه کمتر باهوش تر و دیوانه کننده هستند راه شرکت های overhype این سبک از رمزنگاری کوانتومی. آنها witter از یک “شکست ناپذیر” و “unhackable” اینترنت است. من دوست دارم کوانتومی پروژه های مهندسی تا آنجا که هر midichlorian خون nerd, اما, امنیت, اکسیر ؟ Au quantraire! این پیشنهاد به من تبدیل به شرودینگر sourpuss: نه عصبانی و نه نا امید اما ترکيبی از هر دو.

تنها کسی که با مغز یک baryon—آنها لذت بخش است اما نه هوشمند—ادعا می کنند رمزنگاری کوانتومی وعده ادم حفاظت. فانتزی tech ساخته شده است توسط پوست-کیسه های آب و احشاء ما تماس با مردم و مردم هستند نه تمام و کمال. برو جلو و بسیار آموزش دیده کسی یک ماموریت سری و یک کامپیوتر کوانتومی-اتصال رمزگذاری شده. قبل از آنها به نوبه خود بچه یا خواب آلود و بی حوصله. آنها را فراموش کرده ام در مورد به روز رسانی نرم افزار به اشتراک گذاری رمزهای عبور خود را کلیک کنید و لینک آنها باید نیست. (آیا از من بپرسید که چگونه من می دانم.) یک canny hacker می توانید صبر کنید برای شما به د پلهای خود را supersecret کلید و سپس آن را سرقت.

رمزنگاری کوانتومی سرد است اما بازاریابان نیاز به خنک کردن. فوتون یک تکانه زاویه ای ذاتی از 1 و این همه چرخش آنها نیاز دارید.


این مقاله به نظر می رسد در شماره ماه مارس. مشترک شدن در حال حاضر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • برف و یخ در برخواهد داشت آزار دهنده مانع برای خودروهای بدون راننده
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی