اعلام دریافت سیمی پادکست

شنیدن این تریلر برای هفته جدید ما نشان می دهد که می رود به عمق ترین داستان فوتی و فوری در تکنولوژی و علم است.

وقتی سیمی را ویراستاران از من خواست در فوریه اگر من می خواستم به میزبان و کمک به راه اندازی یک پرچمدار جدید پادکست برای مجله من بلافاصله گفت: “بله!” برای نزدیک به دو سال من شده بود cohosting محبوب ابزار آزمایشگاه پادکست در مورد مصرف کننده تکنولوژی است که ما هنوز در حال تولید است. اما از آن آشکار شد که وجود دارد اتاق را برای یک شاخص نشان می دهد یک برنامه که در آن سیمی فوق العاده هوشمند نویسندگان می تواند در جلو و پشت پرده در این راه تکنولوژی در حال تغییر است زندگی ما–از فرهنگ کسب و کار, علم طراحی. ما نیاز به یک پلت فرم برای ما بزرگترین مصاحبه. و ما می خواستیم برای ارائه به خوانندگان نوعی از نقشه راه, در, صوتی, صورت, به طور فزاینده ای پیچیده و لایه لایه دنیای تکنولوژی.

به عنوان آن معلوم شد, همه چیز در مورد به دست آوردن مقدار زیادی پیچیده تر است. در اوایل ماه مارس جهان تعطیل. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد گسترش coronavirus جهانی همه گیر و ناگهان ما مرور یکی از بزرگترین چالش های ما در طول عمر. وجود دارد در حال حاضر قبل از Coronavirus و خوب ما هنوز در ضخامت از آن, پس از آن بیش از حد به زودی به می گویند: “پس از آن.” ما به فرود در محل حتی بیشتر عدم قطعیت و آن را احساس می کند مانند ما در حال تلاش برای پیدا کردن راه ما با استعاری blinders و تحت اللفظی ماسک ، برای سال های فن و محققان را اعلام کرد که سریع رقمی خواهد منجر به اتوماسیون—انسان جایگزین ماشین آلات. هنوز در بسیاری از ما با تکیه بر دیگر انسان بیش از همیشه است.

این دقیقا همان نوع از موضوعاتی که سیمی به کاوش در پس این مجله آغاز به کار. اما در حال حاضر تغییر و نوآوری اتفاق می افتد سریع تر از ما همیشه می تواند تصور است. دانشمندان در حال تلاش برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن در حالی که بسیاری از شرکت های فن آوری است که ما ابزارهای چرخد (به استفاده از سیلیکون ولی زبان) به عرضه دنده محافظ. در ضمن یک نرم افزار رابط کاربر نرم و صاف می تواند پنهان شبکه های آسیب پذیر و افرادی که کار در پشت صحنه و رسانه های اجتماعی را دوست دارد باید توانایی نوسان مهم انتخابات است. کل جمعیت را به سرعت تنظیم شده به معاشرت پشت صفحه نمایش برای جلوگیری از گسترش ویروس—در حالی که میلیون ها نفر از مردم الهام گرفته شده است به نگاهی به خیابان ها و اعتراض های دهه از موارد نقض حقوق بشر علیه سیاه جوامع است.

که در آن دریافت سیمی می آید. هر هفته ما را به شنوندگان ما در پشت صحنه از ما قانع کننده ترین dystopian و دلگرم کننده داستان است. ما کاوش در جهان عجیب و غریب از محله تماشای برنامه ها و افرادی که با عجله به صحنه برای livestream جنایات از تلفن های خود را. ما شیرجه رفتن به تاریخچه فن آوری نظارت و افشای ریشه دار نژاد پرستی در هسته خود است. ما پوشش داستان در مورد تغییر آب و هوا سرگرمی در یک پست-همه گیر جهانی و مسائل ژئوپولیتیک در قلب spats بیش از Infinite. ما بحث خواهیم کرد به کارشناسان برجسته جهان در اپیدمیولوژی, ذرات, هوش مصنوعی, اکتشافات فضایی, و بیشتر.

ما به خوبی آگاه است که ما در حال درخواست از مردم برای گوش دادن به و در عین حال یکی دیگر از پادکست زمانی که آنها در حال تلاش برای پایین نگه داشتن شغل homeschool بچه های خود را نگه داشتن خانواده سالم و مدیریت سایر عوامل استرس زا را از زندگی از طریق یک بیماری همه گیر. پس چرا در حال حاضر? و به همین دلیل دریافت سیمی?

پاسخ ما این است که در حال حاضر دقیقا زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن این داستان و شنیدن این صداها. ما در حال راه اندازی یک پادکست به دلیل سیمی را روزنامه نگاری آگاه است دهه از دانش در مورد دنیای فن آوری و ما باور داریم که ما می تواند کمک به رفع ابهام چه در این جهان است. این دلیل است که در اینجا در سیمی ما همیشه سعی کنید به نگه داشتن چشم—و یا در این مورد گوش فلج نسبت به آینده و آن را به تعداد زیادی از کل کار به اطمینان حاصل شود آن را امن و پر رونق تر و عادلانه یکی. بنابراین اجازه دهید شروع به کار.

چگونه برای گوش دادن

شما می توانید گوش دادن به دریافت سیمی تریلر از طریق پخش کننده های صوتی در بالای این صفحه و عضویت به صورت رایگان در هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • چگونه به دولت اعتماد دوباره
  • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
  • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر