کپی از اچ آی وی (زرد) آلوده کردن سلول های سفید خون

ست Pincus, الیزابت فیشر و آستین Athman/موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی/موسسه ملی بهداشت

شکست زده جستجو برای یک واکسن است که می تواند به توقف ویروس ایدز تحویل داده و در عین حال یکی دیگر از شکست نا امید کننده. این واکسن اچ آی وی که تا به حال نقل مکان کرد دورترین همراه در انسان تست کار نمی کند و $104 میلیون محاکمه در آفریقای جنوبی بررسی آن متوقف شده است در اوایل. “مطلقا هیچ شواهدی از اثر می گوید:” Glenda, خاکستری که ریاست این مطالعه است و رئیس جمهور آفریقای جنوبی در شورای تحقیقات پزشکی (MRC). “سال کار در این رفت. این یک ناامیدی بزرگ.”

اثربخشی مطالعه آغاز شد که در ماه اکتبر سال 2016 شناخته شده است به عنوان HVTN 702. آن ثبت نام 5407 فعالیت جنسی HIV-مثلا مردان و زنان بین 18 تا 35 سال سن در 14 سایت در سراسر کشور است. محققان به صورت تصادفی نیمی از شرکت کنندگان برای دریافت یک جفت از واکسن HIV استفاده می شود در یکی-دو پانچ به نام نخست افزایش در حالی که نیمی دیگر دارونما دریافت کردند عکس. این دادگاه قرار بود به گذشته تا ژوئیه سال 2022. اما در 23 ژانویه مستقل نظارت بر هیئت مدیره است که برنامه ریزی شده دزدکی حرکت کردن قله در داده ها به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی آگاهانه خاکستری و دیگر رهبران مطالعه است که آن را “بیهوده” به ادامه. وجود دارد 129 عفونت در گروه واکسینه و 123 در کسانی که دارونما. “من catatonic” خاکستری می گوید.

هیچ شواهدی وجود دارد که این واکسن باعث آسیب به عنوان اتفاق افتاده است متفاوت زیادی واکسن اچ آی وی مطالعه بود که ناگهان متوقف شد در سال 2007. سوزان Buchbinder متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو که co-ریاست که در اوایل جدی مطالعه تبریک همکاران او در آفریقای جنوبی برای انجام یک علمی دقیق و پیچیده محاکمه. “محاکمه شد فوق العاده خوبی انجام می شود و ما به یک پاسخ قطعی و این که چه چیزی علم است در مورد می گوید:” Buchbinder که صندلی از یک multicountry محاکمه Mosaico که در حال حاضر پیشرفته ترین مقیاس بزرگ HIV مطالعه واکسن در جریان است.

در متوقف محاکمه بودجه توسط MRC ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و بنیاد بیل و ملیندا گیتس “نخست” شد بی ضرر canarypox ویروس است که حامل ژن HIV سطح پروتئین و دو از آن دیگر پروتئین های ساختاری. این افزایش شامل نوترکيب نسخه از سطح پروتئین مخلوط با سیستم ایمنی بدن, تقویت کننده یا کمکی به نام زاج سفید.

بسیاری از HIV دانشمندان تا به حال شک آفریقای جنوبی مطالعه موفق نخواهد بود چرا که واکسن مورد استفاده در نخست-افزایش طرح تا به حال تنها تولید نتایج بدون زرق و برق در یک اثر مطالعه در تایلند است. در این مطالعه به پایان رسید که در سال 2009 عفونت HIV بالغ بر 51 در واکسن و 74 دارونما بازو—یک اثر از 31 درصد. این زمینه به طور گسترده ای به توافق رسیدند که این نیست سطح بالا به اندازه کافی برای محافظت از آوردن این واکسن به بازار اما محققان تقسیم شدند که آیا این حس به تلاش برای ساخت واکسن و یا ترک آن.

خاکستری می گوید که با توجه به شدت بیماری در آفریقای جنوبی—این خانه را به 7.7 میلیون از جهان 37.9 میلیون نفر آلوده به اچ آی وی مردم از او و همکاران او که کمی بهبود یافته واکسن مورد استفاده در تایلند معتقد جدید محاکمه شد ارزش قمار است. “این بیماری همه گیر است که خارج از کنترل است و ما را به برداشتن گام به مداخله پزشکی” خاکستری می گوید. NIAID مدیر Anthony Fauci می گوید او هیچ تاسف در مورد حمایت مطالعه است. “من فکر نمی کنم آن یک انتخاب بد بود. این تنها انتخاب است.”

در این روز هیچ کس نمی داند که پاسخ ایمنی بدن می تواند به جلوگیری از عفونت HIV—به اصطلاح ارتباط ایمنی—اما بسیاری از محققان با تمرکز بر ایجاد یک واکسن است که می تواند آنتی بادی قادر به “خنثی” توانایی ویروس برای آلوده کردن سلول ها در آزمایشگاه مطالعات. تایلندی آزمایشی واکسن باعث تولید آنتی بادی است که محدود به HIV اما آن را خنثی Fauci یادداشت بالا بردن امکان این بود که به اندازه کافی خوب به ارائه برخی از حفاظت. “ما در تلاش برای سال ها و سال ها و پس از ما برداشت بر روی کوچکترین اثر مثبت و بالقوه مرتبط ایمنی و آن نگاه جالب,” او می گوید. “با توجه به جدی بودن این بیماری همه گیر اگر این بود همه ما تا به حال و واکسن که تحریک آنتی بادی خنثی شد و سال پایین خط لوله آیا شما چیزی یا هیچ چیز؟”

Fauci اشاره می کند که تایلندی مطالعه مردم در نسبتا کم خطر عفونت—میزان عفونت های جدید در حدود 0.3 درصد در سال—که به معنی نخست-افزایش ممکن است کار اگر ایمنی آن را ایجاد نمی کند و در صورت تکرار چالش است. در آفریقای جنوبی و بررسی میزان عفونت های جدید در هر سال حدود 4 درصد در زنان و 1 درصد در مردان است. “این می تواند حفاظت به طور کامل تحت الشعاع” Fauci می گوید.

سال کار در این رفت. این یک ناامیدی بزرگ

Glenda, خاکستری, آفریقای جنوبی شورای تحقیقات پزشکی

میچل وارن که سر AVAC, غیر انتفاعی, پیشگیری از اچ آی وی حمایت گروه می گوید: این آخرین شکست نمی کند واکسن زمینه است. “وجود دارد دیگر محصولات در اثر آزمایشات و وجود دارد یک کمی بزرگتر خط لوله در فاز آزمایشات از ما تا به حال در یک مدت زمان طولانی می گوید:” وارن بود که در نظارت بر هیئت مدیره است که توصیه می شود توقف آفریقای جنوبی مطالعه است.

واکسن نامزد که در حال آزمایش در Mosaico آزمایشی است و در حال حاضر پیشتاز. ساخته شده توسط Jannsen واکسن آن نخست-افزایش طرح آغاز می شود که با آماده سازی که شامل یک “موزاییک” از ژن HIV از زیرگروه های مختلف از این ویروس است که محققان دوخته به یک بی ضرر بودند. در اوایل آزمایش این واکسن نیز نکرد باعث خنثی سازی آنتی بادی اما تولید سطح بالایی از اتصال آنتی بادی و ایمنی بدن دیگر پاسخ. یک تقویت کننده به ضرب گلوله متشکل از یک موزاییک نسخه HIV سطح پروتئین مخلوط با زاج کمکی.

این prime-boost مخلوط را خوب انجام شده در میمون مطالعات که واکسن حیوانات و سپس “به چالش” آنها را با یک میمون قالب اچ آی وی است. در Mosaico محاکمه زن نما مردم و مردانی که با مردان ديگر رابطه جنسی در آمریکای شمالی و اروپا آن را دریافت خواهد کرد. این واکسن نیز در حال آزمایش در یک خواهر کوچکتر مطالعه Imbokodo از زنان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. نتایج حاصل از Imboko انتظار می رود در سال آینده و Mosaico در سال 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی