Anthony Fauci توضیح می دهد که چرا ما هنوز هم نشده مورد ضرب و شتم Covid

مدیر NIAID مذاکرات در مورد واکسن, مدرسه reopenings خصومت نسبت به علم و درس ما یاد بگیرند که (بله زمانی که) ما بهبود می یابند.

Dr. Anthony Fauci را طبیعی جدید است که کمتر از نرمال از هر کسی در طول این سال از coronavirus. به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی—و شاید بیشتر به طور گسترده ای مورد اعتماد و صدا در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار—او شده است احترام و ناسزا گاهی اوقات توسط خود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ششمین رئیس جمهور او خدمت کرده است ، فقط در هفت روز گذشته او انداخت بیرون زمین برای اولین بار از فصل بیس بال و برجسته بود در یک Topps کارت بیس بال. یک واکسن است که آزمایشگاه خود را کمک به توسعه رفت و به فاز سوم و آخرین مرحله از بشر تست بالینی. و تهمت به او حمله دوباره retweeting یک اتهام است که با دقت و صادقانه Fauci سریال “گمراه مردم آمریکا.”

فقط یک هفته دیگر برای دانشمند است که مبارزه با شیوع بیماری از آنجا که منجر به پاسخ دولت در مورد اچآیوی/ایدز در 1980s و که در حال حاضر چهره خود را بزرگترین چالش در مبارزه با هر دو بدترین بیماری همه گیر از عمر ما و برخورد با یک رئیس جمهور که به نظر نمی رسد به یک برنامه ریزی منسجم برای مبارزه با ویروس. روز یکشنبه Fauci در بر داشت زمان برای صحبت با سیمی در مورد این که چرا ما انجام داده است به طوری ضعیف در مبارزه با Covid-19, آیا مدارس باید باز و به همین دلیل هیچ مقدار از سوء استفاده از نسبت ناروا را به او پست خود را ترک. مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و طول.

استیون لوی: اول تبریک برای ظاهر شدن در بهترین فروش کارت بیس بال در تاریخ است.

Anthony Fauci: بحث در مورد زندگی در یک دنیای دیوانه. اگر شما تا به حال از من پرسید که 40 سال پیش زمانی که من بچه بودم, اگر من تا به حال در یک وضعیت که در آن من می تواند بر روی کارت بیس بال, من می خواهم به شما نگاه مثل شما دیوانه.

من شرط وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در این سال که کشیده اند همان واکنش از شما 40 سال پیش.

شما کاملا حق با شماست.

لیگ اصلی بیس بال آماده شده برای ماه به شروع بازی و به یک بحران پنج روز در. چه درس هایی می تواند ما را از که ؟

من فکر می کنم احتمالا بزرگترین درس این است که حتی اگر ما پنج و نیم تا شش ماه به این شیوع در ایالات متحده ما همچنان به یادگیری است. این یک هدف متحرک است. من فکر می کنم در ایمان خوب بیس بال در صنعت—یعنی مدیریت بازیکنان و همه درگیر—تلاش خود را به دیدن اگر آنها می تواند باز کردن و در ادامه به صورت مختصر فصل با پروتکل که حفاظت از رفاه بازیکنان و پرسنل درگیر است. و من فکر می کنم آنها در حال انجام است. اما بدیهی است که برای دیدن شیوع 12 نفر آلوده شدن بیش از کمی نگرانکننده است. امیدوارم آنها قادر خواهید بود برای حفظ این فصل بدون دیگر شرایط ناگوار. اما شما هرگز نمی دانید. شما فقط باید صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

اگر بیس بال نمی تواند, آنچه در مورد مدارس ؟

این یک وضعیت بسیار پیچیده تر با مدارس و من نمی توانم به شما یک بله یا خیر پاسخ دهد. به عنوان گسترده ای اصل ما باید سعی کنید به عنوان به عنوان بهترین ما می تواند احتمالا به کودکان برای بازگشت به مدرسه به دلیل منفی عواقب ناخواسته از نگه داشتن بچه ها از مدرسه مانند سلامت روانی کودکان, تغذیه از بچه ها که صبحانه یا ناهار در مدرسه به کار پدر و مادر که ممکن است قادر به تنظیم برنامه های خود را. بنابراین موقعیت به طور پیش فرض این است که سعی کنید.

در حالی که شما انجام این کار, یکی از چیزهایی که شما باید برای تاکید—و این چنین است که پارامونت در میان این به ایمنی و رفاهی از کودکان از معلمان خود و در درجه دوم از خانواده های این کودکان است. بنابراین وجود دارد به برخی از درجه ای از انعطاف پذیری.

وجود دارد در حال رفتن به شهرستان ها و شهرها و شهرستانها و شاید متحده با یک منطقی سطح پایین از عفونت به طوری که شما نمی خواهد تصور وجود دارد که می تواند هر گونه خطر از بچه های آلوده در مدرسه. وجود دارد رفتن به دیگر مناطق کشور با متوسط درجه ای از عفونت که در آن شما ممکن است مجبور به تغییر برنامه باید معلمان ماسک می پوشند بیشتر جدایی فیزیکی از میز. و پس از آن وجود دارد ممکن است برخی از مناطق که در آن درجه ای از عفونت است به طوری بالا همانطور که مشاهده می کنیم در حال حاضر در برخی نقاط کشور—که شما ممکن است بخواهید به فکر می کنم دو بار قبل از اینکه شما تصمیم می گرفتم. بنابراین آنچه که من میگویم این است که: حفظ اصل به سعی کنید به عنوان بهترین شما می توانید برای باز کردن مدارس, اما مطمئن شوید که شما در القای است که درجه ای از انعطاف پذیری.

چرا شما فکر می کنم که ما انجام داده است به طوری ضعیف در سرکوب این بیماری همه گیر در مقایسه با دیگر کشورهای ثروتمند?

آن را فقط یک عامل است. اجازه بدهید شما را به یک یا دو که من فکر می کنم مهم هستند. اول از همه کشورهای دیگر قطعا کشورهای آسیایی و قطعا اتحادیه اروپا زمانی که آنها به اصطلاح قفل شده—تعطیل سرپناه در محل, هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید—آنها آن را به حدود 95 درصد از کشور خود. به طوری که آنها آن را در نیروی کامل است. برخی از کشورها آمار رو بد اما هنگامی که آنها قفل شده و تبدیل همه چیز در اطراف آنها در آمد بسیار پایین پایه—به ده ها یا صدها نفر از موارد جدید در روز نه هزاران نفر. آنها آمدند و آنها ماند.

در حال حاضر در ایالات متحده زمانی که ما تعطیل حتی اگر آن را یک استرس و فشار برای بسیاری از مردم ما تنها آن را به میزان حدود 50 درصد از این کشور تعطیل. ما منحنی بالا می رود و شروع به پایین آمدن. اما ما هرگز پایین آمد به یک منطقی پایه. ما آمد به حدود 20,000 عفونت های جدید در هر روز است و ما در آنجا ماند در آن سطح برای چند هفته در یک ردیف. سپس ما شروع به باز کردن—گرفتن امریکا “بازگشت به حالت عادی”—و شروع به دیدن این موارد رفتن از 20,000 یک روز به 30,000, 40,000. ما حتی آمار که یک نقطه در هفته گذشته از 70000 مورد جدید در روز.

بنابراین هنگامی که شما شروع کردن با یک پایه است که در حال حاضر بسیار بالا است و پس از آن شما سعی می کنید برای باز کردن کشور خود و به جای گوش دادن با دقت و پیوستن به دستورالعمل برخی متحده—و من قصد دارم به نام آنها—صرفنظر از برخی از پست های بازرسی. آنها نمی پایبند به دستورالعمل که در اصل پیشنهاد بسیار اندازه گیری محتاطانه راه باز کردن گام به گام. در کشورهای دیگر فرمانداران و شهرداران آیا آن راست است. اما در برخی از—همه شما نیاز به انجام یک نگاهی به برخی از فیلم. مردم با تجمع در جمعیت در میله بدون ماسک ، ما نمی تعطیل به طور کامل پایه هرگز پایین آمد به یک سطح پایین. و هنگامی که ما شروع به باز کردن ما باز نمی شود تا به صورت یکنواخت در یک بازی بسیار سخت در راه است.

برخی از افراد پیشنهاد کرده اند که آمریکایی ها نمی توانند با هم کار کنند برای جلوگیری از یک بیماری همه گیر از آنجا که آنها بیش از حد خودخواه. آیا شما خرید ؟

من نمی خواهم به تحقیر امیز در سرزنش آمریکایی است. من فکر نمی کنم آنها در حال عمدا آن را انجام می دهند. من فکر نمی کنم آنها به طور کامل درک کنند و در اینجا است که چرا این را می گویم: عفونت محل مصرف در حال حاضر در چند هفته گذشته بسیار بیشتر به طور نامتناسبی در میان افراد جوان است. در واقع میانگین سن افرادی که بدست آلوده است که حدود یک دهه یا یک دهه و نیم کمتر از آنچه که ما در ماه قبل از وقوع. نسبت قابل توجهی از افرادی که آلوده—20 تا 45 درصد—لازم نیست که هر گونه علائم در همه. بسیاری از کسانی که بسیار جوان مردم millennials افرادی که در خارج وجود دارد در میله های زندان. به طوری که آنها به اطراف نگاه کنید و بگویید: “این شانس را از من گرفتن بیمار از این ویروس است که خیلی کمتر از یک فرد مسن یا از کسی با یک بیماری زمینه ای. بنابراین من فقط میخوام انجام آنچه من می خواهم. اگر من آلوده من شانس.” تنها چیزی که در مورد غیر عمدی و شاید گناه قضاوت این است که ما در حال شروع به دیدن که بیشتر و بیشتر در افراد جوان را باید جدی نتایج از عفونت است.

اما چیزی که آنها نمی دانند این است که حتی اگر آنها نمی تواند هر گونه علائم در همه حال بی دقتی و اجازه می دهد خود را دریافت کنید آنها در حال تبدیل شدن به یک بخشی از انتشار شیوع. آنها با قرار دادن افراد دیگر در معرض خطر توسط خود آلوده شدن. این پیامی است که ما باید در سراسر: شما رو به برخی از مسئولیت اجتماعی است.

به نظر می رسد که وجود دارد یک خصومت نسبت به علوم و شواهد مبتنی بر تفکر است. چقدر که شما نگران?

آن می کند. بدیهی است که یک بیت از یک ضد علم روند در ایالات متحده یک هل دادن به عقب در اختیار شما گفتن چه باید بکنید. گاهی در یک راستا است که می تواند روح مستقل از مردم آمریکا است. که بخشی از شخصیت ما است. اما از سوی دیگر آن را علیه شما کار می کنند. و هنگامی که شما فشار پشت در کسی که به شما گفتن چه باید بکنید و شما مخلوط است که با یک روند ضد قدرت و ضد علم و سپس شما را به دردسر دریافت کنید. سپس شما را به وضعیت ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر که در آن مردم اقدام در راه است که حفاظت از سلامت خود.

دیروز یکی از محبوب ترین پست ها در Facebook مرتبط است که تصویری از یک گروه از پزشکان ادعا هیدروکسی کلروکین یک درمان برای Covid-19. (آن نیست.) آن را بیش از 20 میلیون بازدید و بازتوییت شده توسط رئیس جمهور و یکی از فرزندان خود را. آیا شما فکر می کنم رسانه های اجتماعی مانع است پاسخ ما به همه گیر?

بله. خبر خوب وجود دارد و وجود اخبار بد در مورد رسانه های اجتماعی. خبر خوب این است که هنگامی که این اطلاعات درست است می توانید آن را به طور گسترده ای منتشر. خبر بد این است که هنگامی که این اطلاعات نادرست است و آن را واقعا می تواند بسیار گمراه کننده برای بسیاری از مردم است. و وجود دارد هیچ راهی برای چک کردن آن. هیچ سرمقاله نظارت از آنچه که در رسانه های اجتماعی. بنابراین هر چیزی می تواند وجود دارد. و هنگامی که این نوع از مسائل در رسانه های اجتماعی می توان آن را بسیار مضر است.

آیا شما فکر می کنم رئیس جمهور می داند که چگونه علم کار می کند ؟

آره من باور دارم ، من باور دارم ،

اما آنچه که می رود از طریق ذهن خود را هنگامی که شما شنیدن استدلال او باعث می شود که تعداد بالا از عفونت های ناشی از تست ؟

آن را نمی تواند مفید باشد و یا تولیدی برای آنچه که من نیاز به انجام نقش من به عنوان یک بهداشت عمومی رسمی و یک دانشمند و یک پزشک را امتحان کنید و به ما سلاح در اطراف این شیوع و برای انجام انواع کارها و نوع کاری که ما انجام می دهیم اگر من شروع به رفتن یک بر یک و در تناقض با آنچه رئیس جمهور گفت:. من نمی خواهم برای رفتن وجود دارد به دلیل این است که تنها مفید نیست. آن را برای رفتن به مخل به تلاش من. بنابراین من نمی خواهم به بحث در مورد آن.

می توان تصور کرد که یک نقطه که در آن شما احساس می کنید صدای شما را بیشتر تحت تاثیر زبان از خارج از دولت ؟

هیچ. آنچه مردم درک نیست این است که یک بخش بسیار مهم از آنچه من انجام است و در حال توسعه واکسن و درمان است که به اعتقاد من در نهایت این پایان است. من بخشی از Coronavirus نیروی کار است اما من کار اصلی. من کار اصلی است که به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که منجر بودجه سازمان برای انجام و حمایت از تحقیقات بیماری های عفونی در جهان است. به طوری که هیچ ربطی به با هر چیزی که من و شما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر. به دلیل آنچه که من واقعا در تلاش برای انجام بسیاری از زمان است که توسعه واکسن. در واقع شما ممکن است به یاد بیاورید که دیروز یک واکسن است که توسعه یافته توسط گروه من رفت به فاز سوم.

چقدر زمان شما صرف در این آزمایشگاه است ؟ چه نقش خود را در آن انجام دهد ،

من اجرا موسسه. من اجرای 6 میلیارد دلار موسسه.

هنگامی که شما حدس می زنم در مورد زمانی که این واکسن در دسترس خواهد بود به ما ؟

احتمالا تا پایان سال جاری آغاز 2021.

آیا شما فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک واکسن برای همه ؟

من فکر می کنم که وجود دارد رفتن به چند موفقیت آمیز واکسن نامزدها. وجود دارد حداقل پنج یا بیشتر است که ما در حال حمایت از NIH و کشورهای دیگر نیز با داشتن یک تلاش قابل توجهی در توسعه واکسن. من امیدوار هستم که وجود خواهد داشت بیش از یک موفق واکسن چرا که ما نیاز به واکسن نه تنها برای ایالات متحده ما به آن نیاز دارید برای بقیه جهان است.

در ضمن ما هنوز در تلاش برای درک اثرات این رمان ویروس. چه چیزی شما بیشتر می خواهید برای یادگیری در مورد چگونه این ویروس عمل می کند?

من فکر می کنم ما در حال یادگیری زیادی در مورد آن. من فکر می کنم آنچه که ما واقعا می خواهم به دانستن این است که چه اثرات طولانی مدت در افرادی که بازیابی از coronavirus. آنها واقعا کاملا عادی پس از آن و یا انجام آنها در دراز مدت پیامدهای منفی داشتن بدست آلوده می شود ؟

این یک نام تجاری جدید بیماری است. ما فقط با تجربه آن را برای چند ماه. ما واقعا نمی دانم آنچه در آن معنی است که اگر شما واقعا بیمار و بهبود می یابند. چگونه شما می رویم به یک, دو, سه سال از در حال حاضر ؟ تنها زمان به ما پاسخ به آن است.

به عنوان تعدادی از موارد—و به خصوص مرگ و میر—افزایش حفظ مردم باید تمایل به دریافت بی حس به آن است. چگونه شما را از توجه است که به عنوان یک انتزاع?

من اصلا بی حس به این. این است که بسیار چالش جدی که با آن مواجه هستیم. منظورم این است که من یک بیماری عفونی پزشک من درگیر شده ام با پاسخ—در اوایل 40 یا بیشتر سال پیش 39 سال پیش—با HIV. و پس از آن بود که حمله سیاه زخم. و پس از آن وجود دارد ابولا و Zika. و پس از آن وجود دارد همه گیر آنفلوآنزا. شما می دانید این نوع از چیزهایی که شما رو به نگه داشتن چشم خود را بر روی توپ. و شما باید به تمرکز بر روی آن را مانند یک لیزر است که آنچه که ما انجام دهد.

آیا شما فکر می کنم که ما آموخته اند که ما درس است و پس از این ویروس رام ما صرف میلیاردها دلار در هر سال هزینه آن را به آماده شدن برای آینده همه گیر? و یا آن را به محو شدن از حافظه ؟

خوب, من امیدوارم که من امیدوارم که آن را محو کند از حافظه ما. این است که بسیار درس بسیار مهم است که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر. این است که توانمند ترین بیماری همه گیر شیوع است که ما تا به حال در بیش از یک صد سال است. من امیدوارم که زمانی که ما بهبود یافتن از این که ما این را به پایان خواهد رسید برای اطمینان حاصل کنید—ما را به یاد داشته باشید این است. و ما لازم نیست که یک حافظه جمعی است که از بین می رود پس از 10 سال و یا تا آنجا که ما را یکی دیگر از چالش است. وجود خواهد داشت یکی دیگر از شیوع بیماری است. دیگر همه گیر ممکن است به عنوان بد به عنوان این یا آن ممکن است بدتر از این. اما این اتفاق خواهد افتاد چرا که در حال ظهور عفونت رخ می دهد. آنها رخ داده است برای همیشه لطفا برای.

یک سوال: آیا شما نگه داشتن یادداشت های یک کتاب است ؟

آره من نگه داشتن یادداشت ها اما در حال حاضر من قصد دارم به تمرکز بر روی کار من به جای یک کتاب است. اما من قطعا نگه داشتن یادداشت من می توانم به شما بگویم که.

من مشتاقانه منتظر خواندن آن کتاب است. من فکر می کنم شما در حال رفتن به outsell مریم مغلوب ساختن پیشی جستن.

[می خندد] شاید. شاید نه. اما من نگران نیستم که در مورد حق در حال حاضر. من فقط با تمرکز بر کار من است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • خنده در Quibi راه بیشتر سرگرم کننده تر از تماشای Quibi
  • یک Crispr گوساله متولد شده است. آن را قطعا یک پسر
  • آیا یک فرد نوشتن این تیتر و یا یک ماشین ؟
  • واکسن با “عوارض جانبی جزئی” هنوز هم می تواند خیلی بد
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountkorsan taksiOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahis