لطفا آنها را به نظر می رسد بیشتر از حالت عادی هستند.

برای کسانی از ما که شده اند پس ممکن است هر اندازه گیری ایمنی—شستن دست ما تا زمانی که پوست ما شروع به کرک, دوخت تی شرت به صورت پوشش هدایت محله ما راه می رود به زودی به عنوان ما می بینیم کسی که نزدیک شدن به یک بلوک دور در نتیجه گیج کننده جهنم از سگ ما—صحنه های ضد قرنطینه تظاهرات در اخبار بوده است حقیقی. آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه مردمی این جنبش واقعا; گزارش نشان می دهد که بزرگترین Facebook گروه های معترض پناهگاه در محل محدودیت های در حال اجرا توسط یک خانواده از فعالان طرفدار تفنگ شناخته شده برای خود را هماهنگ دستکاری تلاش. اما اینکه آیا آنها در حال astroturfed کمی یا زیادی واقعی تظاهرات شده اند اغلب با بزرگ سینمایی eeriness. آن را حس می کند که ما—ما روزنامه نگاران ما اثرگذارندهها ما روزمره شهروندان—آیا می خواهید برای دریافت به پایین چه اتفاقی می افتد و احساس می کنم مجبور به ابراز انزجار و نگرانی و ناامیدی است.

اما ما باید مراقب باشید. صرف نظر از ما در حرفه یا اندازه مخاطبان ما چگونه ما در پاسخ به این اعتراضات تبدیل خواهد شد بخشی از داستان خود را. آشکار است که داستان را گسترده زندگی و مرگ عواقب.

غریزه البته—به خصوص در روزنامه نگاری است—برای منافذ بیش از هر جزئیات. ما نیاز به نگه داشتن این زشتی تا به نظارت عمومی برای درک بهتر آن و رد آن. در جناح چپ و میانه رسانه ها این بوده است که روش استاندارد به طیف وسیعی از MAGA اتفاقات از ظهور به اصطلاح alt سمت راست به انفجار راست توطئه میدهد. در نگاه اول چنین به نظر می رسد موقعیت کاملا معقول است. اما این گرایش عجیب و غریب برای جدا کردن داستان از گفتن آن است. مفسران رسانه—آیا روزنامه نگاران حرفه ای و یا روزمره اجتماعی-رسانه ای کاربران را در رابطه با نقش حیات وحش عکاسان به عنوان اگر آن را شغل خود را برای رفتن به بیابان و ضبط آنچه آنها را بدون تعصب و یا مداخله.

البته محیط طبیعی نیست منطقه عجیب و غریب جمعیت تنها توسط حیوانات وحشی. محیط زیست طبیعی subsumes همه چیز از جمله عکاسان. همان درست است آنلاین. ما ممکن است فکر می کنم ما می توانیم از نظر هدف “از هیچ جا.” در عمل, اما وجود دارد هیچ جا در خارج از داستان را به نمایش بگذارد. ما هر یک از ما اساسا تعبیه شده در درون ما محیط. هر چیزی که ما تحت تاثیر جهان اطراف ما.

در مورد ضد قرنطینه تظاهرات حتی ما بیشتر حسن نیت پاسخ می توانید Covid-19 طوفان قوی تر و مخرب تر در طول زمان.

اولین بار, پخش كردن, تصاویری از معترضین—به خصوص زمانی که این تصویر را قاب پر از مردم—می توانید ایجاد توهم بسیار بزرگتر و پیچیده تر حرکت از واقع وجود دارد. این بر اساس مشاهدات ساخته شده توسط رنه DiResta که اشاره شد در مصاحبه ای که گروه مانند یک مسئول پناهگاه در محل اعتراض صفحات در Facebook با استفاده از دستکاری های رسانه ای به “شبیه سازی ظاهر بسیار بزرگتر جنبش است.” ما سهوا کمک به آنها در این تلاش زمانی که ما گچ تصاویر از تظاهرات خود در سراسر رسانه های اجتماعی. آن را آسان به متهم فاکس نیوز از معاونت در جرم در این راه; آن را کمتر و راحت به اذعان کرد که شدید مخالفان همچنین توابع به عنوان یک ابزار استخدام برای برخی از مخاطبان است.

بسیاری از روزنامه نگاران شده اند مراقب باشید به نیمکت اندازه این اعتراضات به اشتراک گذاری تصاویر از کم-پر مربع عمومی و یا گسترده تر-لنز زاویه در تظاهرات. اما حتی این مسئول تر framings می توانید قوی پایین دست عواقب.

عمل صرف پاسخ به معترضین’ استدلال—در برابر یک پس زمینه است که در آن هر کس دیگری پناه در محل—خطرات positing هر دو طرف هم ارزی. ما مخاطبان در نظر گرفته شده ممکن است نقطه دریافت و درک کنند که در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات و در واقع ماندن در خانه هستند به همان اندازه معتبر بهداشت عمومی موقعیت. اما حاضر ما مخاطبان در نظر گرفته شده است یکی در میان تعداد بی شماری از مخاطبان است. دیدن مردم را به خیابان ها به دلیل آنها می خواهند به بازگشت به کار و بازگشت زندگی به حالت عادی نگه دارید ممکن است درخواست تجدید نظر بزرگ برای تعداد فزاینده ای از مردم است. وجود ندارد و طبیعی برای بازگشت به, اما به انتشار این باور است که وجود دارد ایجاد یک توهم از بحث—فقط به عنوان تنگ-شات عکس از معترضین ایجاد توهم از یک جنبش بزرگتر است. که “بحث” و سپس فشار بر مقامات منتخب که در حال حاضر غارنوردی به این مطالبات است که ما “باز کردن اقتصاد است.”

پخش این استدلال که تنها چیزی که ایستاده بین ما و زندگی عادی یک فرماندار اجازه برم بستنی با دوستان ما نیز خطرات بدتر شدن نامتقارن قطبش کمک کرد که ما را به این ظروف سرباز یا مسافر. زمانی که دانشمندان و دیگر مقامات بهداشت عمومی شروع به هشدار در مورد خطر Covid-19 ژانویه کسانی که هشدارهای تغذیه دیرینه توطئه metanarrative که در آن دموکرات ها و اعضای جعلی رسانه های خبری در حال طرح ریزی برای از بین بردن برگ برنده را در انتخابات ریاست جمهوری. پس از آن تلاش در روزنامه نگاری و بخش خصوصی به تاکید است که این واقعی استو نه تنها موفق به متقاعد کردن کسانی که در MAGA درست است که Covid-19 ارزش مصرف به طور جدی; آنها همچنین تایید کرد که برای بسیاری از Covid-19 بخشی از wiley دموکرات’ طرح.

فریم در اینجا مهم است. مردم در سمت چپ مرکز و هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن حق را به سادگی نمی دیدن آنچه که مردم در MAGA مدار را ببینید. همه تجربه های فیلتر شده از طریق لنز است که می تواند تبدیل به همان اطلاعات را جداگانه استدلال ارسال آلودگی خروشان به انواع مکان های غیر منتظره. برای مثال ضد Trumpers است که در سراسر ویروسی تصاویر از یک قاره در ایالات متحده آمریکا تی شرت رو به پایین یک پرستار در scrubs خواهد شد در ابتدا توسط خود قاب برای دیدن یک درگیری میان عمیق MAGA پریش و اول پاسخگوی قهرمانی. برای کسانی که قرار است در پشت یک Trumpian منظره یاب تصویر می کند همان چیزی که در معکوس: در حال حاضر این مرد در مالش و استقرار آرمان های او نشان دهنده است که ایستادگی در برای پریش; در حالی که قاره آمریکا-تی شرت قهرمان است. مخاطبان مختلف هستند جسارت در راه های مختلف زمانی که تصاویر مانند آن گسترش یافته است.

با توجه به این آب و هوا شدید قطبش پاسخ به اعتراضات با تمرکز بر دوربین های ما در این معترضان زوم در خود علامت و تفنگ و گفت: meanest چیزهایی که ما می تواند از فکر می کنم نمی خواهد آنها را متقاعد به رفتن به خانه. اما این درایو می تواند عمیق تر گوه بین چپ و مردم در حق کسی که آماده نیست برای شروع اعتراض—هنوز. ما در معرض خطر توسط این حاشیه گروه حضور در خیابان. ما خواهد بود با نمایی بیشتر در معرض خطر اگر خود را ضد قرنطینه تظاهرات تبدیل به یک جریان اصلی راه به دریچه نا امیدی.

است که می گویند ما می توانیم یا باید چشم پوشی از این نمایش و منفعل باقی می ماند در این صورت روشن و در حال حاضر تهدید برای بهداشت عمومی است. ضد قرنطینه تظاهرات وحشتناک است. ضد قرنطینه معترضین مردم را کشته. ترفند پیدا کردن راه هایی برای پاسخ دادن به آنها که به حداقل می رساند آلودگی coursing از طریق شبکه های ما به نوبه خود به حداقل رساندن عفونت های ویروسی coursing از طریق محله های ما. این مهم به یاد داشته باشید که وجود دارد خارج از داستان در مورد بیماری همه گیر. ما در حال داستان.

عکس: ست هرالد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ; مگان Jelinger/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ; براد لی/Anadolu Agency/گتی ایماژ


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im