اگر چه سلول های خورشیدی کار می کرد در شب ؟ که هیچ شوخی با توجه به Jeremy Munday, استاد گروه مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه UC Davis. در واقع یک ویژه طراحی سلول های فتوولتائیک می تواند تولید به 50 وات در هر متر مربع تحت شرایط ایده آل در شب در حدود یک چهارم از آنچه متعارف پانل های خورشیدی تولید می کند در طول روز با توجه به مفهوم, مقاله های Munday و دانشجوی کارشناسی ارشد تریستان Deppe. این مقاله در منتشر شد و به ویژه در پوشش ژانویه 2020 موضوع ACS فوتونیک.

Munday که به تازگی به عضویت UC دیویس از دانشگاه مریلند در حال توسعه نمونه های اولیه از این شب سلول های خورشیدی است که می تواند به تولید مقدار کمی از قدرت است. محققان امید به بهبود قدرت خروجی و بهره وری از دستگاه های.

Munday گفت که این فرایند شبیه به راه عادی سلول های خورشیدی کار می کند اما در جهت معکوس. یک شی است که داغ در مقایسه با محیط اطراف خود خواهد تابش گرما به نور مادون قرمز. معمولی سلول های خورشیدی سرد است نسبت به خورشید پس از آن جذب نور است.

فضایی است که واقعا سرد, بنابراین اگر شما یک گرم شی و اشاره آن را در آسمان آن را تابش گرما نسبت به آن است. مردم شده اند با استفاده از این پدیده برای شب های خنک کننده برای صدها سال. در پنج سال گذشته Munday گفت, شده است وجود دارد مقدار زیادی از علاقه در دستگاه های است که می تواند این کار را در طول روز (با فیلتر کردن نور خورشید و یا با اشاره به دور از خورشید).

تولید برق توسط تابش گرما

وجود دارد نوع دیگری از دستگاه به نام thermoradiative همراه است که تولید قدرت توسط تابش گرما به محیط اطراف آن است. محققان بررسی کرده اند با استفاده از آنها را به تصرف اتلاف گرما از موتور.

“ما فکر می کردند که اگر ما در زمان یکی از این دستگاه و قرار دادن آن در یک منطقه گرم و اشاره آن را در آسمان” Munday گفت.

این thermoradiative همراه اشاره کرد و در آسمان شب خواهد تابش نور مادون قرمز به دلیل آن است که گرمتر از فضای بیرونی است.

“به طور منظم سلول های خورشیدی تولید برق با جذب نور خورشید که باعث می شود یک ولتاژ به نظر می رسد در سراسر دستگاه و برای جریان. در این دستگاه های جدید نور است به جای آن ساطع شده و جریان و ولتاژ در جهت مخالف اما شما هنوز هم تولید قدرت” Munday گفت. “شما باید به استفاده از مواد مختلف اما فیزیک همان است.”

دستگاه کار می کنند در طول روز و همچنین, اگر شما گام خود را به یکی از دو بلوک و یا نور مستقیم خورشید اشاره کرد و آن را دور از خورشید است. چرا که این نوع جدیدی از سلول های خورشیدی می تواند به طور بالقوه کار در سراسر ساعت, آن است که یک از گزینه های جذاب برای تعادل شبکه برق در طول چرخه روز و شب.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس. Original نوشته شده توسط اندی کاهش یافت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de