آنتی بیوتیک از بین بردن ژن های گسترده در باکتری های موجود در خاک و مردم

آخرین نسل از تتراسیکلین — یک کلاس از قدرتمند خط اول آنتی بیوتیک ها — طراحی شده برای خنثی کردن دو راه شایع ترین باکتری مقاومت در برابر مواد مخدر. اما یک مطالعه جدید از محققان در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و موسسه ملی بهداشت (NIH) نشان داده است که ژن نمایندگی در عین حال یکی دیگر از روش مقاومت گسترده در باکتری که در خاک و مردم است. برخی از این ژن مشورت قدرت برای نابود کردن تمام تتراسیکلین از جمله آخرین نسل از این آنتی بیوتیک ها.

محققان ایجاد یک ترکیب شیمیایی است که سپر تتراسیکلین را از نابودی. هنگامی که ترکیب شیمیایی داده شد در ترکیب با تتراسیکلین به عنوان بخشی از این مطالعه جدید آنتی بیوتیک ها’ کشنده اثرات ترمیم شدند.

یافته های آنلاین در دسترس در ارتباطات زیست شناسینشان می دهد یک تهدید در حال ظهور به یکی از پر استفاده ترین کلاس از آنتی بیوتیک — اما همچنین امیدوار کننده راه برای محافظت در برابر آن تهدید.

“ما برای اولین بار در بر داشت تتراسیکلین-از بین بردن ژن پنج سال پیش در بی ضرر محیط زیست باکتری و ما در آن زمان گفت که یک خطر وجود دارد ژن می تواند به باکتری است که باعث بیماری منجر به عفونت است که می تواند بسیار دشوار است به درمان گفت:” همکاری نویسنده ارشد Gautam Dantas, دکترا, استاد پاتولوژی و ایمونولوژی و میکروب شناسی مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “هنگامی که ما شروع به دنبال این ژن در نمونه های بالينی ما در بر داشت آنها را بلافاصله. این واقعیت است که ما قادر به پیدا کردن آنها به سرعت در حال به من می گوید که این ژن ها گسترده تر از ما فکر. این دیگر یک نظری خطر خواهد شد که این یک مشکل در درمانگاه. آن را در حال حاضر یک مشکل است.”

در سال 2015 دنتس همچنین یک استاد مهندسی پزشکی و تیموتی Wencewicz دکترا استادیار شیمی در هنر و علوم در دانشگاه واشنگتن کشف 10 ژن مختلف که هر یک به باکتری توانایی تاس تا سمی بخشی از مولکول تتراسایکلین در نتیجه غیرفعال نمودن مواد مخدر است. این ژن کد برای پروتئین محققان دوبله تتراسیکلین destructases.

اما آنها نمی دانند که چگونه گسترده از جمله ژن بودند. برای پیدا کردن دنتس و اولین نویسنده اندرو Gasparrini دکترا-سپس یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دنتس آزمایشگاه’ — نمایش 53 خاک 176 انسان مدفوع دو حیوان مدفوع و 13 latrine نمونه برای ژن های شبیه به 10 آنها می خواهم در حال حاضر یافت می شود. این بررسی به همراه داشت 69 اضافی ممکن است تتراسیکلین-destructase ژن.

سپس آنها کلون برخی از ژن به باکتری E. coli باکتری هایی است که تا به حال هیچ مقاومت به تتراسیکلین و آزمایش اینکه آیا اصلاح ژنتیکی باکتری ها جان سالم به در قرار گرفتن در معرض مواد مخدر. E. coli که دریافت کرده بود قرار است destructase ژن از باکتری های خاک ، برخی از تتراسایکلین. E. coli است که تا به حال دریافت ژن از باکتری ها در ارتباط با مردم تمام 11 تتراسیکلین.

“ترسناک ترین چیزی است که یکی از تتراسیکلین destructases ما در بر داشت انسانی-ارتباط باکتری — Tet(X7) — ممکن است تکامل یافته از یک اجدادی destructase در خاک باکتری اما آن را به یک محدوده گسترده تر و افزایش بهره وری گفت:” Wencewicz که یک co-ارشد نویسنده در مطالعه جدید. “معمولا وجود دارد یک تجارت کردن بین چگونه گسترده یک آنزیم است و چگونه کارآمد است. اما Tet(X7) مدیریت می شود گسترده و کارآمد است که به طور بالقوه یک ترکیب کشنده است.”

در صفحه اول این محققان دریافته بودند تتراسیکلین-destructase ژن تنها در باکتری ها شناخته شده نیست به علت بیماری در افراد است. برای پیدا کردن اینکه آیا بیماری باعث می شود گونه ها نیز انجام چنین ژن دانشمندان اسکن شده ژنتیکی توالی نمونه های بالينی دنتس تا به حال جمع آوری شده در طول سال. آنها دریافتند Tet(X7) در یک باکتری که باعث عفونت ریه و ارسال به مراقبت های ویژه در پاکستان در سال 2016.

تتراسیکلین باید در اطراف بوده است پس از 1940s. آنها یکی از مهمترین و به طور گسترده ای استفاده می شود کلاس از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای بیماری اعم از ذات الریه به پوست یا عفونت های دستگاه ادراری به زخم معده و همچنین در کشاورزی و آبزی پروری. در دهه های اخیر, نصب آنتی بیوتیک مقاومت رانده است شرکت های دارویی به صرف صدها میلیون دلار در حال توسعه نسل جدیدی از تتراسیکلین است که غیر قابل نفوذ به دو رایج ترین استراتژی مقاومت: اخراج مواد مخدر از سلول باکتری قبل از آنها می توانند آسیب و تقویت بخش آسیب پذیر سلول باکتری.

ظهور یک سوم روش مقاومت آنتی بیوتیکی در باکتری های بیماری زا می تواند فاجعه آمیز برای سلامت عمومی است. برای درک بهتر Tet(X7) آثار co-نویسنده ارشد Niraj Tolia دکترا یک محقق ارشد در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در NIH و co-نویسنده Hirdesh Kumar, دکترا, یک پژوهشگر فوق دکترا در Tolia آزمایشگاه حل ساختار پروتئین است.

“من ثابت شده است که Tet(X7) بسیار شبیه به ساختارهای شناخته شده اما راه فعال تر و ما واقعا نمی دانیم چرا چون بخشی است که در تعامل با تتراسیکلین حلقه است که همان” کومار گفت. “من در حال حاضر در نظر گرفتن دینامیک مولکولی با رویکرد بنابراین ما می توانید ببینید پروتئین در عمل است. اگر ما می تواند درک و چرا از آن بسیار کارآمد طراحی می تواند حتی بهتر بازدارنده.”

Wencewicz و همکاران که قبلا طراحی شده یک ترکیب شیمیایی است که حفظ قدرت تتراسیکلین جلوگیری از destructases از جویدن آنتی بیوتیک ها. در مطالعه اخیر شرکت-نویسنده جانا L. Markley, دکترا, یک پژوهشگر فوق دکترا در Wencewicz آزمایشگاه ارزیابی که بازدارنده در برابر باکتری از بیمار در پاکستان و قدرتمند خود Tet(X7) destructase. اضافه کردن این ترکیب ساخته شده از باکتری ها دو تا چهار برابر بیشتر حساس به آخرین نسل از تتراسایکلین.

“تیم ما یک شعار گسترش حکیم سخنان بنجامین فرانکلین:” در این دنیا هیچ چیزی نمی توان گفت به طور خاص به جز مرگ و مالیات و مقاومت آنتی بيوتيکی,'” Wencewicz گفت. “مقاومت آنتی بيوتيکی در حال رفتن به اتفاق می افتد. ما نیاز به گرفتن پیش از آن و طراحی مهارکننده در حال حاضر برای حفاظت از آنتی بیوتیک چرا که اگر ما صبر کنید تا آن را تبدیل به یک بحران آن را خیلی دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>