مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری های شایع در افراد, حیات وحش و آب در شمال شرقی تانزانیا, اما نه استفاده از آنتی بیوتیک به تنهایی رانندگی مقاومت است. در عوض محققان در دانشگاه ایالتی واشنگتن در بر داشت انتقال باکتری ها در محیط زیست است که مهم ترین عامل است.

این نتیجه گیری آمده از چهار سال مطالعه led توسط محققان از WSU را Paul G. Allen مدرسه جهانی بهداشت حیوانات. نتایج حاصل از این مطالعه فقط منتشر شده در طبیعت ارتباطات.

“ما شگفت زده برای پیدا کردن این میکروب در همه جا گفت:” داگلاس تماس یک رجنت استاد و مدیر دانشیار تحقیق در آلن مدرسه “اما به نظر می رسد که در جوامع فقیر وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای باکتری ها به گسترش بین حیوانات و مردم از طریق تماس با ضایعات و یا از طریق مصرف مواد غذایی آلوده و آب است.”

مطالعه بودجه توسط بنیاد ملی علوم آغاز شد و در مارس 2012 و درگیر بازدید 425 خانوار از 13 روستا در سراسر شمال شرقی تانزانیا.

در هر خانواده داده های جمع آوری شده در مورد فعالیت های روزانه مردم را پس از آن محققان با جمع آوری نمونه مدفوع از افراد داخلی دام و مرغ و سگ و زمانی که در حال حاضر حیات وحش است. آب نیز نمونه برداری.

روش های مورد استفاده توسط تیم منحصر به فرد از بسیاری از مطالعات امکان جمع آوری و تست از بیش از 61,000 جدايه باکتريايی. بسته به جامعه نمونه و بیش از 65 درصد از باکتری ها از مردم مقاوم بودند به حداقل یکی از نه آنتی بیوتیک ها تست شده است.

شيوع آنتی بیوتیک-باکتری های مقاوم بود بالاترین, برای مردم, اما آن را نیز بالا برای دیگر حیوانات اهلی و حتی زمانی که از این حیوانات بودند که هرگز در معرض آنتی بیوتیک است.

برای مثال در برخی جوامع تا 50 ٪ از باکتری ها از سگ شد, مقاوم در برابر آنتی بیوتیک.

“در این جوامع هیچ کس درمان سگ خود را با آنتی بیوتیک ها و در عین حال آنها را بالا شيوع مقاومت” تماس گفت. “این یک آنتی بیوتیک استفاده کنید مشکل آنها در حال آمدن به تماس با آنتی بیوتیک مقاوم در برابر باکتری ها در محیط زیست است.”

مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری ها نیز شایع در حیات وحش است.

بیش از 50 درصد از حیات وحش مدفوع حاوی آمپی سیلین مقاوم در برابر باکتری است که بالاتر از متوسط در سراسر, مردم, مرغ, احشام و سگ. شيوع مقاومت به هشت آنتی بیوتیک ها به شدت در ارتباط با نتایج حاصل از نمونه داخلی.

“ما تقریبا به همان اندازه مقاومت در حیات وحش سمت به عنوان داخلی طرف” تماس گفت. “این یکی از عوامل است که نشان می دهد چگونه باکتریایی انتقال چنین نقش مهم در این سیستم است.”

مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری ها نيز شايع در منابع آب است.

سازمان بهداشت جهانی به رسمیت می شناسد و مقاومت آنتی بيوتيکی به عنوان یک تهدید برای سلامت جهانی و برآورد 10 میلیون مرگ و میر در سراسر جهان تا سال 2050 اگر مداخلات موثر ساخته شده است.

در حالی که مقاوم در برابر آنتی بیوتیک باکتری های شایع در سراسر منطقه مورد مطالعه این یافته ها اولین گام برای رسیدگی به خطرات بالقوه بهداشتی.

“بهداشت و بهداشت باید به شکل برجسته تر در تلاش برای مبارزه با مقاومت آنتی بيوتيکی گفت:” علامت گذاری Caudell اول نویسنده از این کار. Caudell سابق WSU محقق و در حال حاضر منطقه ای علوم اجتماعی هماهنگ کننده ضد میکروبی مقاومت در مواد غذایی و کشاورزی سازمان ملل متحد است.

“تا زمانی که بهداشت و زیرساخت ها را بهبود می بخشد و انتقال و شروع به کاهش آنتی بیوتیک نظارت به تنهایی بعید است که تاثیر زیادی,” او گفت:.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی واشنگتن. Original نوشته شده توسط جاش Babcock. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de