آنتی بیوتیک برای درمان COVID-19 عوارض می تواند سوخت مقاوم در برابر باکتری ها

COVID-19 بیماران در بخش های مراقبت ويژه مانند این یکی در بروکلین بیمارستان مرکز در شهر نیویورک اغلب دریافت مقادیر زیادی از آنتی بیوتیک برای مبارزه با عفونت های ثانویه باکتریایی.

Victor J. آبی/نیویورک تایمز/Redux

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در کار منظم پریا نوری اجرا می شود فیور مرکز پزشکی آنتی بیوتیک پاسداشت برنامه و بیشتر وقت خود را صرف حصول اطمینان از برانکس مبتنی بر بیمارستان نیست و استفاده بیش از حد مواد مخدر و اجازه می دهد باکتری های مقاوم به آنها به رشد است. اما مانند بسیاری از پزشکان و نوری است در حال حاضر صرف تمام وقت خود را برای کمک به درمان COVID-19 بيمار در شهر نیویورک بیمارستان که مانند دیگر مراکز درمانی در این بیماری همه گیر نقطه داغ شلوغ است با 50 درصد بیماران بیشتر از حد نرمال است. به عنوان بخشی از آن, مراقبت از او و دیگر پزشکان تجویز بسیاری از آنتی بیوتیک ها از حالت طبیعی است که یک دستور العمل برای افزایش سریع و یا گسترش باکتریهای مقاوم به خصوص با توجه به شرایط شلوغ.

آنتی بیوتیک ها نه به طور مستقیم تحت تاثیر قرار SARS-CoV-2 تنفسی ویروس مسئول COVID-19 اما عفونت های ویروسی دستگاه تنفسی اغلب منجر به پنومونی باکتریایی. پزشکان می تواند در تلاش برای گفتن که پاتوژن است و باعث یک فرد است مشکلات ریه. “ما تمایل به عقب نگه آنتی بیوتیک ها در این بیماران” نوری می گوید: به خصوص وقتی که تصمیم می تواند به معنای زندگی یا مرگ. “این است که چیزی بد در حال حاضر ؟ من مشکل و گفت که در آن است.” اما او و دیگران نگران افزایش COVID-19 بیماران می تواند در نهایت منجر به افزایش آنتی بیوتیک-باکتری—یک نگرانی جدی به اندازه کافی که U. s. Department of Defense (DOD) است که نصب و راه اندازی یک گروه از حداقل 10 مراکز پزشکی به مطالعه “ثانویه” عفونت های باکتریایی و قارچی در این بیماران و آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای جلوگیری از آنها را.

بیمارستان به خصوص بخش مراقبت های ويژه, هستند باغ از مقاومت ضد میکروبی و آنها مدت طولانی است که تلاش برای مهار استفاده از آنتی بیوتیک است. اما COVID-19 قرار داده است بسیاری از این تلاش ها در خود نگه دارد. اگر چه مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیاز به مراکز درمانی برای گزارش خود استفاده از آنتی بیوتیک و میزان عفونت به دست آورد در مرکز نوری و دیگر پزشکان می گویند انطباق کاهش یافته است, در این بیماری همه گیر.

برخی از محققان نشان می دهد این بیماری همه گیر می تواند سرعت گسترش هر دو باکتری و مقاومت آنتی بيوتيکی در داخل بيمارستان. عمل جراحی است که برای بسیاری از عفونت های بيمارستانی را تا حد زیادی لغو شده است برای حفظ تخت باز برای COVID-19 بیماران و کارکنان بیمارستان به طور معمول پوشیدن روپوش و ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در مراقبت از بیمار است. “هیچ چیز توجه مردم را به مانند یک جدید پاتوژن است که خطر ابتلا به گسترش در یک بیمارستان می گوید:” نیل کلنسی یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه پیتسبورگ.

اما بو Shopsin یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه نیویورک Langone مرکز بهداشت است که در وزارت دفاع برنامه ریزی شده است مطالعه اشاره می کند که برخی از بیمارستان ها هستند که مجبور به استفاده مجدد از PPE و به اشتراک گذاری هواکش بین بیماران. “این کاملا روشن است که COVID است انتقال در بيمارستان و اگر آن است [مقاوم در برابر باکتری ها هستند] بیش از حد.”

مهم تر از آنتی بیوتیک استفاده به نظر می رسد به طور فزاینده. مطالعات اخیر از چین نشان می دهد که تقریبا تمام موارد جدی از COVID-19 درمان با آنتی بیوتیک ها و قول بسیاری از ایالات متحده و اروپا پزشکان می گویند همین است. اما اغلب آنتی بیوتیک ها ضروری است, محققان می گویند. بسیاری از COVID-19 بيمار مرگ از عفونت های ثانویه به جای ویروس خود را در حال رشد نشان میدهد. مقاله اخیر در لانست جزئیات نتایج 247 بستری COVID-19 بيمار در ووهان چین یافت می شود که 15 درصد از آنها را — و نیمی از کسانی که فوت کرد—به دست آورد و عفونت های باکتریایی. عمده شیوع بیماری های تنفسی دیگر ویروس ها و نشان دادن نگرانی: p به نیمی از 300,000 افرادی که درگذشت از سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای و اکثر مرگ و میر ناشی از آنفلوآنزای 1918 در واقع در اثر پنومونی باکتریایی.

“ما برخی از دستورالعمل در زمانی که برای درمان و هنگامی که به درمان می گوید:” لئوپولد سگال یک ریه در Langone.” اما در وضعیت فعلی آن را سخت به تصور کنید که این دستورالعمل کاملا قابل اجرا است.” چند تا از COVID-19 بيمار او می گوید: باید آنتی بیوتیک-عفونت های مقاوم و تقریبا همه در حال دریافت آزیترومایسین: به طور گسترده ای استفاده می شود آنتی بیوتیک است که جان هر دو از دو طبقه عمده از باکتری است.

در ترکیب با ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین, آزیترومایسین تبدیل به یک محبوب برای درمان COVID-19 بيمار پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران برجسته کوچک و مطالعات کنترل نشده است که به نظر می رسد برای نشان دادن ترکیب موثر بود. آن است که غیر ممکن است بدانید که چگونه اغلب ترکیبی تجویز می شوند اما رای به اندازه کافی بالا است که باعث آزیترومایسین کمبود در ایالات متحده است.

بیماری های عفونی پزشک Marisa Holubar از دانشگاه استنفورد می گوید هنوز خیلی زود به می دانم که تا چه حد COVID-19 تاثیر می گذارد جهانی مقاومت آنتی بيوتيکی نرخ. اما در برخی از نقاط ایالات متحده 30% به 40% از مشترک برخی از انواع باکتری ها در حال حاضر مقاوم به کلاس از مواد مخدر که شامل آزیترومایسین و استفاده بیش از حد می تواند ارائه آن و یا سایر آنتی بیوتیک ها حتی کمتر موثر است. “از نظر سناریو کابوس آن را کاملا ترسناک” Clancy می گوید.

این DOD مطالعه بررسی خواهد شد فقط چگونه به طور گسترده ای به آنتی بیوتیک ها هستند که با توجه به COVID-19 بيمار و چگونه اغلب آنها عفونت های ثانویه که حکم آنتی بیوتیک استفاده کنید. نتایج باید به کمک کارشناسان توسعه دستورالعمل برای وقتی که و چگونه پزشکان باید در تجویز آنتی بیوتیک ها به COVID-19 بیماران و همچنین ارائه یک مجموعه داده ها بر روی هزاران نفر از بیماران برای کمک به محققان در درک بهتر چگونگی گسترش عفونت در بیمارستان و به همین دلیل عفونت های باکتریایی و ویروسی مرتبط هستند. “افراد مطالعه شده است [ثانویه] عفونت دهه با آنفولانزا” Shopsin می گوید. “همه چیز سریع تر حرکت خواهد کرد با COVID.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>