یک گروه جدید از آنتی بیوتیک ها با یک رویکرد منحصر به فرد برای حمله به باکتری ها کشف شده است و آن را امیدوار کننده بالینی نامزد در مبارزه با مقاومت ضد میکروبی.

تازه یافت corbomycin و کمتر شناخته شده complestatin را هرگز قبل دیده می شود راه برای کشتن باکتری ها است که زمانی با مسدود کردن عملکرد سلول باکتری دیوار. کشف می آید از یک خانواده از آنتی بیوتیک به نام glycopeptides است که تولید شده توسط باکتری های خاک.

محققان همچنین نشان داد در موش هایی که این آنتی بیوتیک ها می تواند به جلوگیری از عفونت های ناشی از مواد مخدر استافيلوکوکوس اورئوس مقاوم است که یک گروه از باکتری ها است که می تواند باعث بسیاری از عفونت های جدی.

یافته های منتشر شده در طبیعت امروز.

“باکتری یک دیوار در اطراف خارج از سلول های خود است که به آنها شکل و منبع قدرت” گفت: در مطالعه اول نویسنده بث Culp یک دانشجوی دکترا در بیوشیمی و علوم پزشکی در مک مستر.

“آنتی بیوتیک ها مانند پنی سیلین کشتن باکتری ها جلوگیری از ساخت و ساز از دیوار اما این آنتی بیوتیک است که ما در واقع با انجام این کار مخالف — آنها جلوگیری دیوار از شکسته. این بسیار مهم است برای تلفن به تقسیم.

“برای اینکه یک سلول به رشد آن را به تقسیم و گسترش دهد. اگر شما به طور کامل جلوگیری از فروپاشی دیوار آن را مانند آن است که به دام افتاده در یک زندان و نمی توانید گسترش و یا رشد.”

به دنبال در درخت خانواده از اعضای شناخته شده glycopeptides محققان مورد مطالعه ژن از کسانی که فاقد شناخته شده مکانيسمهای مقاومت با ایده آنها ممکن است یک آنتی بیوتیک نشان دادن راه های مختلف برای حمله به باکتری است.

“ما فرض است که اگر ژن ساخته شده است که این آنتی بیوتیک ها متفاوت بود شاید راه آنها به کشته شدن باکتری ها نیز متفاوت” گفت: Culp.

این گروه تایید کرد که باکتری دیوار, سایت اکشن, از این آنتی بیوتیک ها با استفاده از سلول تکنیک های تصویر برداری در همکاری با ایو Brun و تیم خود را از دانشگاه مونترال.

Culp گفت: “این رویکرد را می توان به سایر آنتی بیوتیک ها و کمک به ما در کشف های جدید با مکانیسم های مختلف از عمل است. ما در بر داشت یکی کاملا جدید آنتی بیوتیک در این مطالعه اما از آن زمان به بعد ما در بر داشت چند نفر دیگر در همان خانواده است که این همان مکانیزم جدید.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مک مستر. Original نوشته شده توسط Tina Depko. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im