محققان دانشگاه استنفورد با انجام آزمایش خون در شهرستان سانتا کلارا در نزدیکی لس آنجلس به فاش شيوع آنتی بادی به همه گیر coronavirus.

ری چاوز/MediaNews گروه/جیوه اخبار از طریق گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

نقشه برداری بزرگ عصری برای آنتی بادی به کروناویروس جدید به وعده نشان می دهد که چگونه گسترده تشخیص داده نشده عفونت, چگونه مرگبار ویروس واقعا است و این که آیا به اندازه کافی از جمعیت تبدیل به ایمنی اجتماعی فاصله اقدامات کاسته شود. اما دسته اول از نتایج تولید شده بیشتر بحث از وضوح.

نتایج این تحقیق از آلمان و هلند و مکان های مختلف در ایالات متحده را پیدا کنید که در هر نقطه از 2 درصد به 30 درصد از جمعیت های خاص در حال حاضر شده است با این ویروس آلوده. این اعداد حاکی از آن است که تایید COVID-19 موارد حتی کوچکتر کسری از تعداد واقعی افراد آلوده از بسیاری تا به حال تخمین زده می شود که اکثریت قریب به اتفاق از عفونت های خفیف هستند. اما بسیاری از دانشمندان سوال دقت تست آنتی بادی و شکایت دارند که چند تا از گروه های تحقیقاتی اعلام کرد یافته های خود را در مطبوعات و نه در preprints و یا مقالات منتشر شده که در آن اطلاعات خود را می تواند در ادامه میخوانید. منتقدان نیز با احتیاط به دلیل برخی از محققان بر ضبط دفاع از پایان زود هنگام به مستندات و سایر اقدامات کنترل و ادعای جدید شيوع چهره های پشتیبانی که تماس بگیرید.

برخی ناظران هشدار می دهند coronavirus’ مارس از طریق جمعیت فقط و فقط آغاز شده و که حتی اگر آنتی بادی نتایج را می توان بر این باور نیست و هیچ توجیه کاهش کنترل. “شما می خواهم که برای امیدوار 45 درصد و یا حتی 60% مثبت می گوید:” مارک پرکینز یک تشخیص متخصص در سازمان بهداشت جهانی است. “این بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از سکوت و انتقال و بسیاری از ایمنی در جامعه است. آن را در حال حاضر به نظر می رسد مانند, متاسفانه, این درست نیست. حتی تعداد بالا نسبتا کوچک است.”

بسیاری از های مختلف علمی و تجاری آزمایشات coronavirus آنتی بادی هنوز در حال تصفیه شده و دارای اعتبار. آنها می تواند نشان دهد که آیا کسی سیستم ایمنی بدن مواجه می شوند ویروس. اما از آنجا که هیچ کس نمی داند چه سطح آنتی بادی اگر هر اعطا حفاظت در برابر ویروس جدید, آزمون نمی توانید بگویید که آیا یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به یک آینده عفونت است. و هیچ کس نمی داند چه مدت از جمله ایمنی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

یک آنتی بادی بررسی شد و برای اولین بار در خارج از دروازه چند هفته پیش. در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 9 آوریل virologist هندریک Streeck از دانشگاه بن با اعلام نتایج اولیه از یک شهر در مورد 12,500 در هاینزبرگ منطقه در آلمان است که تا به حال ضربه سخت شده توسط COVID-19. او به خبرنگاران گفت: تیم خود را پیدا کرده بود آنتی بادی ها به ویروس در 14 درصد از 500 نفر تست شده است. با مقایسه این تعداد با ثبت مرگ و میر در شهر, مطالعه نشان می دهد این ویروس جان تنها 0.37% از افراد آلوده. (نرخ به آنفلوانزای فصلی است که در مورد 0.1%.) این تیم به این نتیجه رسیدند در یک یا دو صفحه خلاصه که “15% از جمعیت دیگر نمی تواند مبتلا به SARS-CoV-2 و روند رسیدن به گله ایمنی است که در حال حاضر در جریان است.” آنها توصیه می شود که سیاستمداران شروع به بلند کردن برخی از مناطق محدودیت.

Streeck استدلال کرده بود و حتی قبل از مطالعه است که این ویروس کمتر جدی تر می ترسید که اثرات طولانی خاموش شدن ناگهانی ممکن است فقط به عنوان بد اگر نه بدتر از آسیب این ویروس می تواند انجام دهد. اما مسیحی Drosten یک virologist در Charité بیمارستان دانشگاه در برلین به خبرنگاران گفت: بعد از آن روز که هیچ معنی داری نتیجه گیری می توان از آنتی بادی مطالعه بر اساس اطلاعات محدود Streeck ارائه شده است. Drosten ذکر شده عدم اطمینان در مورد آنچه که سطح آنتی بادی فراهم می کند حفاظت و اشاره کرد که این مطالعه نمونه برداری کل خانواده. که می تواند منجر به تخمین بیش عفونت, چرا که مردم با هم زندگی می کنند اغلب آلوده کردن هر یک از دیگر.

Streeck و همکارانش ادعا تجاری آزمایش پادتن آنها استفاده کرده است “بيش از 99 درصد و ويژگی” اما یک کرون گروه پیدا تست تولید سه مثبت کاذب در یک نمونه از 82 کنترل برای یک ویژگی تنها 96%. که بدان معنی است که در هاینزبرگ نمونه از 500 تست تولید می شود می تواند بیش از یک دوجین مثبت کاذب خارج از حدود 70 تیم در بر داشت.

کالیفرنیا سرولوژی مطالعه از 3300 نفر در هفته گذشته منتشر شد در یک preprint نیز جلب قوی انتقادات. مولفان این مطالعه جی باتاچاریا و Eran Bendavid که مطالعه سیاستگذاری سلامت در دانشگاه استنفورد مشغول به کار با همکاران به جذب ساکنان شهرستان سانتا کلارا از طریق تبلیغات در Facebook. پنجاه و تست آنتی بادی مثبت بودند—در حدود 1.5%. اما پس از تنظیم این آمار را بهتر منعکس شهرستان جمعیت محققان به این نتیجه رسیدند که بین 2.49% و 4.16% از شهرستان ساکنان مجبور به احتمال زیاد آلوده شده است. که نشان می دهد آنها می گویند که تعداد واقعی عفونت شد به عنوان بسیاری از 80,000. که بیش از 50 بار به عنوان بسیاری به عنوان ویروسی ژن آزمون تایید کرده بود و به معنی پایین مرگ و میر—یک دلیل برای در نظر گرفتن که آیا سخت مستندات ارزشمند هستند استدلال می کنند Bendavid و co-نویسنده جان Ioannidis که مطالعات بهداشت عمومی در دانشگاه استنفورد.

در روز قبل از مطبوعات نوشته co-نویسنده اندرو Bogan—یک سرمایه گذار با زیست شناسی مولکولی دکتری—انتشار یک op-ed در وال استریت ژورنال میپرسند: “اگر سیاست گذاران آگاه بودند از همان ابتدا که Covid-19 مرگ و میر خواهد بود و نزدیک به آنفلوانزای فصلی … خواهد آنها را به خطر انداخته اند ده ها میلیون شغل و معیشت?” او را فاش نمی کند نقش خود را در مطالعه است.

هنوز توییتر موضوعات و پست های وبلاگ مشخص مناجات مشکل ظاهری سانتا کلارا مطالعه است. استخدام از طریق Facebook به احتمال زیاد جذب مردم با COVID-19–مانند علائم که می خواستم به آزمایش می شود, افزایش ظاهری مثبت رای دادن. از آنجا که تعداد مطلق از تست مثبت بودند آنقدر کوچک مثبت کاذب ممکن است تقریبا به عنوان مشترک به عنوان عفونت های واقعی. این مطالعه همچنین تا به حال تعداد نسبتا کمی از شرکت کنندگان کم درآمد و جمعیت اقلیت معنی آماری تنظیمات محققان ساخته شده می تواند راه. “من فکر می کنم نویسندگان این مقاله ما مدیون همه عذرخواهی” نوشت: دانشگاه کلمبیا امار شناس و دانشمند علوم سیاسی اندرو Gelman در تفسیر. شماره “اساسا محصول یک خطای آماری.” باتاچاریا می گوید او در حال آماده سازی یک پیوست است که آدرس انتقادات. اما او می گوید: “این استدلال که آزمون خاص به اندازه کافی برای تشخیص مثبت واقعی است عمیقا ناقص است.”

باتاچاریا و Bendavid نیز با همکاری Neeraj Sood, سلامت, سیاست متخصص در دانشگاه جنوب کالیفرنیا به انجام یک مطالعه مشابه در لس آنجلس. آنها با استفاده از همان آزمایش پادتن در 846 نفر انتخاب شده توسط یک شرکت بازاریابی به نمایندگی از شهرستان جمعیت. در یک بیانیه مطبوعاتی صادر شده در این هفته آنها تخمین زده است که حدود 4 درصد از شهرستان و جمعیت دارای آنتی بادی ها به ویروس—به عنوان بسیاری از 300,000 مردم است. (Sood گفت: علم است که 35 نفر تست مثبت است.)

یکی دیگر از سرولوژی مطالعه در هلند تولید شده مشابه شکل برای بادی های فراوانی است که نشان داد در این کشور مجلس نمایندگان در 16 مارس. هانس Zaaijer یک virologist در Sanquin هلندی ملی, بانک خون کمک کرد که رهبری این مطالعه می گوید این تیم با استفاده از یک تجاری تست که “به طور مداوم نشان می دهد نتایج برتر” در مطالعات اعتبار, اما نمی, ارائه جزئیات بیشتر. نتایج روشن ساخته است که این کشور هنوز در نزدیکی “گله ایمنی” که برخی برای امیدوار بود. با این وجود دولت گفت: در 21 مارس که آن را شروع به بلند کردن برخی از محدودیت ها در هفته های آینده افتتاح مدارس ابتدایی و اجازه می دهد کودکان را به تیم های ورزشی برای تمرین.

یک مطالعه کوچک در حومه بوستون از چلسی پیدا کرده است بيشترين شيوع آنتی بادی است. باعث شده که تعداد قابل توجه از COVID-19 بيمار از چلسی همکاران تا به حال دیده می شود, بیمارستان عمومی ماساچوست پاتولوژیست جان Iafrate و ویوک Naranbhai به سرعت سازماندهی محلی سرولوژی بررسی. در عرض 2 روز آنها جمع آوری نمونه خون از 200 رهگذران در یک گوشه خیابان. آن شب آنها پردازش نمونه ها—به اشتراک گذاشته شده و نتایج با یک خبرنگار از بوستون گلوب. شصت و سه مثبت بودند—31.5%. نتیجه حمل چند بزرگ و هشدارهای. این تیم با استفاده از یک آزمون که ساز BioMedomics می گوید: این ویژگی تنها در حدود 90% هر چند Iafrate می گوید: MGH خود اعتبار سنجی آزمون پیدا ويژگی بالاتر از 99.5%. و عبور و مرور در یک گوشه “نیست یک نمونه” از شهر Naranbhai اذعان دارد.

این جفت ارز می گوید یک کاغذ توصیف این تیم نتایج ارائه شده به مجله, اما آنها به اشتراک گذاری داده ها با بوستون گلوب اول به دلیل “ما احساس وجود دارد فوری کنترل عفونت موضوع در چلسی که موجه گرفتن اطلاعات.” این محققان بوستون فراموش نمی کنم قرنطينه باید کاسته شود. بهتر مهار ضروری و مورد نیاز در چلسی, آنها می گویند برای کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر هر دو در درون جامعه و در بزرگتر در منطقه بوستون.

حتی اگر آنتی بادی نظرسنجی ها نشان می دهد یک COVID-19 مرگ و میر و زیر 1% می گوید: مایکل Osterholm, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا دوقلوها شهرستانها اقدامات کنترلی مورد نیاز خواهد بود برای یک مدت زمان طولانی برای جلوگیری از غرق بیمارستان. “به سرمی داده ها تنها تایید چالش مواجه هستیم. داده ها [این مطالعات] در حال تولید … فقط نشان دادن چقدر سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im