آنتی هیستامین ها و داروهای مشابه می تواند کاهش سرعت بیماری هانتینگتون

دانشمندان توصیف یک پتانسیل درمانی جدید استراتژی برای کاهش پایین در مراحل اولیه بیماری هانتینگتون در یک مطالعه جدید منتشر شده امروز در eLife.

تحقیق در موش ها نشان می دهد که هدف قرار دادن هیستامین H3 گیرنده (H3R) — خوبی تاسیس با مواد مخدر هدف برای شرایط دیگر مانند تب یونجه — می تواند کمک به جلوگیری از عدم تعادل دوپامین سیگنالینگ که منجر به مغز و مرگ سلولی و اختلال در حرکت و حافظه است.

“این در حال حاضر به خوبی شناخته شده است که دوپامین سیگنالینگ بین می رود در بیماری هانتینگتون اما ما و دیگر تیم های تحقیقاتی نشان داده اند اخیرا که گیرنده های دوپامین و هیستامین گیرنده ها با هم یافت می شود و کنترل سیگنالینگ در مغز” توضیح می دهد که منجر نویسنده David Moreno-Delgado که فوق دکتری پژوهش های دانشمند در دانشگاه بارسلونا اسپانیا در زمان تحقیقات انجام شد و در حال حاضر زیست شناسی رهبر تیم در NovAliX بلژیک. “از آنجا که گیرنده های دوپامین در بر داشت در بسیاری از سلول های طبیعی در سراسر سیستم عصبی مرکزی ما پیشنهاد کرد که با هدف قرار دادن دوپامین سیگنالینگ از طریق گیرنده هیستامین ممکن است یک استراتژی موثر برای کاهش سرعت پیشرفت بیماری هانتینگتون.”

این تیم نگاه کرد که آیا این پروتئین همکاران ما در بر داشت با هم در موش های مبتلا به بیماری هانتینگتون و به طور بالقوه می تواند اهداف درمان است. آنها دریافتند که در دو – چهار-ماه-پیر هر دو موش سالم و افراد مبتلا بدون علامت بیماری هانتینگتون دارای گيرنده های دوپامينی D1 (D1R)-H3R پیچیده است. اما زمانی که تیم نگاه در موش سن شش و هشت-ماه-پیر موش با بیماری هانتینگتون (در حال حاضر علامتی) تا به حال به طور کامل از دست داده D1R-H3R مجتمع. فرد گیرنده بودند و هنوز هم در حال حاضر در پیشرفته ترین مرحله بیماری این پروتئین ها بودند دیگر بازیگری هم به عنوان شرکای.

برای تایید نقش D1R-H3R مجتمع تیم آزمایش اثر از یک آنتی هیستامین مواد مخدر به نام thioperamide در جنبش یادگیری و حافظه در موش های مبتلا به بیماری هانتینگتون. موش تحت درمان با thioperamide شد فقط به عنوان به احتمال زیاد به سقوط به عنوان موش سالم از همان سن در حالی که کسانی که تحت درمان با شور و قادر به حفظ تعادل خود را. علاوه بر این در یک آزمون حافظه موش های درمان شده با سالین نشان داد هیچ اولویت برای اشیاء آشنا در حالی که کسانی که تحت درمان با thioperamide تا به حال هیچ گونه کمبود حافظه.

تیم بعدی به بررسی این که آیا این نتایج با توجه به درمان حفظ D1R-H3R مجتمع. مطالعات بافت از درمان و عدم درمان موش ها نشان داد که تنها درمان حیوانات هنوز هم تا به حال H3R/D1R مجتمع در شش و هشت ماه سن. علاوه بر این, زمانی که آنها موش های تحت درمان با بیماری هانتینگتون که در حال حاضر رسیده و هفت ماه سن (زمانی که این پروتئین شرکای دیگر یافت می شود با هم) thioperamide تا به حال هیچ تاثیری بر جنبش یادگیری یا اختلال حافظه. این تایید می کند که اثر حفاظتی thioperamide رخ می دهد از طریق D1R-H3R مجتمع است و این نیاز به در حال حاضر برای مواد مخدر به کار می کنند.

در نهایت این تیم نگاه انسانی نمونه بافت مغز برای حضور D1R-H3R مجتمع. آنها دریافتند که در افراد سالم و افراد مبتلا به مراحل اولیه بیماری هانتینگتون این D1R-H3R مجتمع حضور داشتند. در مقابل در افراد با پیشرفته تر بیماری D1R-H3R مجتمع بودند تقریبا وجود ندارد.

“تعادل دوپامین سیگنالینگ در پیشرفت بیماری نشان دهنده پتانسیل” نقطه بدون بازگشت “برای بیماری هانتینگتون بیماران به عنوان آن می تواند در نهایت منجر به عصبی-اختلال در عملکرد سلول و مرگ” توضیح می دهد که نویسنده ارشد پیتر مک کورمیک ارشد مدرس دانشگاه کوئین مری دانشگاه لندن, انگلستان. “در این مطالعه ما نشان می دهد که D1R/H3R مجتمع های موجود در این مغز در اوایل اما دیر نیست-بیماری مراحل و که هدف قرار دادن این مجتمع به طور بالقوه می تواند سرعت پیشرفت در مراحل اولیه بیماری است.

“علاوه بر این داده های ما کمک به توضیح دهید که مطالعات قبلی اقدام به هدف قرار دادن H3R با نشان دادن وابستگی D1R/H3R مجتمع برای این داروها به کار می کنند. این مهم است که وجود دارد چند H3R ترکیبات یا در کلینیک و یا شده اند که از طریق فاز دو و سه دادگاه است که می تواند فرصت هایی برای مبارزه با مواد مخدر repurposing.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط eLife. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im