تولید کنندگان دارویی باید ramped تا تولید کلروکين در میان امیدوار است که داروی ضد مالاریا را به اثبات موثر در برابر COVID-19.

FeatureChina از طریق AP تصاویر

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در 19 مارس به عنوان بسیاری از ایالات متحده تعطیل شامل جدید coronavirus ژنتیکی متخصص قلب و عروق مایکل آکرمن و همسرش سوار 7.5 ساعت برای بازیابی پسر خود را از کالج. در رادیو آنها شنیده کارشناسان پزشکی بحث کلروکين و هیدروکسی کلروکین دو داروهای ضد مالاریا که رئیس جمهور تهمت به حال فقط تبلیغ در یک نشست خبری با وجود هیچ شواهد قطعی است که آنها می توانند درمان COVID-19. یک پزشک در این نمایش اظهار داشت که مواد مخدر به اثبات رسانده اند به طور کامل امن است چرا که آنها استفاده شده است در برابر مالاریا و برای چندین دهه نیز استفاده می شود به اهلی از سلول های ایمنی در لوپوس و آرتریت روماتوئید.

“من نوع رفتن دیوانه در ماشین” اکرمن به یاد. “همسر من بود ‘حل و فصل به پایین حل و فصل کردن.'” در کلینیک مایو, Ackerman بیماران مستعد به قلب آریتمی به دلیل شرایط ژنتیکی. کلروکين و هیدروکسی کلروکین او می داند که یک برنامه به طور بالقوه کشنده عوارض: آنها می تواند باعث یک نوع نامنظم ریتم قلب است که گاهی اوقات منجر به ایست قلبی. “عوارض جانبی نادر است—که این خبر بزرگ” اکرمن می گوید. اما پزشکان نمی توانم بگویم چقدر خطرناک این داروها به شدت بیمار COVID-19 بيمار بر اساس داده ها از دیگر گروه های از مردم که آنها گرفته اند بیش از چند دهه. این کارشناس در رادیو بود که در مقایسه با “نه سیب را به پرتقال اما سیب و هندوانه به,” او می گوید.

Ackerman به زودی شنیده دیدگاه دیگری که مشکل او را: در جنگ علیه COVID-19 خطر آریتمی بود “آتش دوستانه” است که پزشکان فقط می خواهد را بپذیرد. بنابراین او و همکارانش پیش نویس آنچه آنها به نام “فوری هدایت” منتشر شده 25 مارس در مایو کلینیک رسیدگی بهتوضیح است که پزشکان می تواند به جلوگیری از مرگ و میر با شناسایی و نظارت بر افراد در معرض بیشترین خطر—و اگر آریتمی به نظر می رسد خروج مواد مخدر یا مصرف دیگر اقدامات برای ایجاد ثبات در قلب است.

درمان COVID-19 اختراع ثبت شده با هیدروکسی کلروکین مشتق از کلروکين به طور کلی فکر به کمتر عوارض جانبی شدید تبدیل شده استاندارد در بسیاری از بیمارستان ها. این دارو اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین که برخی مطالعات نشان می دهد همچنین دارای اثرات ضد ویروس. سازمان غذا و دارو مجاز است استفاده از هر دو کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 بيمار. اما هیچ بزرگ تصادفی در دادگاه ثابت شده است این داروها را به تنهایی یا در ترکیب با آزیترومایسین—موثر در برابر این بیماری است.

“شما هرگز نمی تواند هر گونه خطر صفر” می گوید: آتنا Poppas یک متخصص قلب و عروق در دانشگاه براون است. “اگر منافع حاصل شد و به وضوح نشان داده شده است به بالا باشد سپس ما ممکن است یک x% خطر مرگ ناگهانی” او می گوید: “اما ما حتی نمی باید [شواهد] بهره مند شوند. ما باید تئوری.”

شواهدی از آسیب بالقوه از این داروها شروع به چکه کردن. یک کارآزمایی بالینی در برزیل که به کلروکين و آزیترومایسین به 81 نفر بستری برای COVID-19 متوقف شد بعد از محققان بیشتر مرگ و میر در این گروه گرفتن بالاتر از دو دوز با توجه به preprint این تیم منتشر شده در 16 مارس در medRxiv. الکتروکاردیوگرافی (EKG) زیادتری نشان می دهد افزایش خطر آریتمی نیز شایع تر در دوز بالا ، محققان با انجام آزمایشی تهدید به مرگ دریافت در رسانه های اجتماعی و رسانه های محافظه کار متهم آنها را از دادن بیماران دوز بیش از حد بالا به عمد لام مواد مخدر است.

تجزیه و تحلیل داده ها از 368 آمریکا جانبازان برای درمان COVID-19 ارسال شده در preprint امروز یافت می شود خطر مرگ ناشی از هر گونه باعث شد بیشتر برای کسانی که دریافت هیدروکسی کلروکین از برای کسانی که نمی حتی پس از پژوهشگران تنظیم شده برای این واقعیت است که بیماران مبتلا شدید بیماری با احتمال بیشتری برای دریافت مواد مخدر است. و یک زن در نیویورک درگذشت این ماه بعد از کلی پزشک تجویز هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین برای coronaviruslike علائم NBC News در گزارش هفته گذشته است. (هیچ مدرکی وجود دارد که ناشی از مواد مخدر آریتمی ناشی از مرگ او Ackerman می گوید: “اما بدجور بوی ماهی.”) در حال حاضر محققان در تلاش هستند تا پین کردن نرخ این عوارض در COVID-19 بيمار و خواستار سخت کوش قلب نظارت در طول درمان.

“زمانی که رسانه ها می گوید: این به نظر می رسد امن مواد مخدر در برخی زمینه درست است که می گوید:” وسلی خود پزشک اورژانس در دانشگاه وندربیلت انجام یک کارآزمایی بالینی از هیدروکسی کلروکین. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد به طور بالقوه درمان میلیون ها نفر از بیماران حتی عوارض جانبی نادر تبدیل شده است بسیار مهم است.”

پزشکان فکر می کنم کلروکين و هیدروکسی کلروکین ممکن است کمک به COVID-19 بيمار با مهار coronavirus از ورود به سلول و توسط رام کردن یک برنامه به طور بالقوه مرگبار واکنش افراطی از سیستم ایمنی بیمار. اما یک دادگاه کوچک در فرانسه است که لنت های اولیه حمایت از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک COVID-19 درمان شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از نقص روش از جمله عدم تصادفی مورد مطالعه قرار گرفتند. و پس از آن کوچک trials—از جمله یک مطالعه تصادفی از 150 نفر در چین, ارسال شده در هفته گذشته به عنوان یک preprint—یافت نشد شواهد اثربخشی است.

پتانسیل برای آریتمی در ضمن به خوبی مستند شده است. کلروکين و هیدروکسی کلروکین بلوک کانال بر روی سلول های عضله قلب است که کنترل جریان یونهای که حاکم الکتریکی قلب شارژ بین می تپد. پزشکان سنج قلب توانایی به درستی شارژ با یک EKG بازخوانی به نام QT interval. اگر این مرحله از فعالیت الکتریکی می رود بیش از حد طولانی—بیش از حدود نیم دوم—قلب می تواند وارد یک ریتم است که می تواند آن را برای جلوگیری از ضرب و شتم در دسترس نباشد.

آزیترومایسین نگرانی به دلیل آن را هم می توانید بلوک کانال های یونی و سرهم بندی کردن با قلب الکتریکی الگوی. منطق برای اضافه کردن آن به هیدروکسی کلروکین تیره است بسیاری از محققان می گویند. اما فرانسه مطالعه نشان داد که بيماران پاک ویروس سریع تر با دو کوکتل مواد مخدر در مقایسه با هیدروکسی کلروکین به تنهایی. “این مطالعه با این حال ضعیف و طراحی و انجام شده می گوید:” دانیل Prieto-الحمرا یک pharmacoepidemiologist در دانشگاه آکسفورد. “مردم شروع به استفاده از این اطلاعات برای تصمیم گیری است.”

در یک preprint ارسال شده در 10 مارس در medRxiv, Prieto-الحمرا و همکاران به دنبال سرنخ در مورد ایمنی این ترکیب در سوابق پزشکی نزدیک به 1 میلیون نفر در شش کشور مصرف هیدروکسی کلروکین برای آرتریت روماتوئید. بیش از 300,000 از آنها نیز در زمان آزیترومایسین در برخی از نقطه برای درمان عفونت. محققان دریافتند که یک فرد خطر ابتلا به نارسایی قلبی در ماه پس از شروع هیدروکسی کلروکین بود و قابل مقایسه با خطر از شروع یکی دیگر از شایع آرتروز داروی سولفاسالازین. اما در ماه بعد از اضافه کردن آزیترومایسین به هیدروکسی کلروکین خطر مرگ قلبی عروقی بیش از دو برابر شده است.

و هیچ دلیلی برای فکر می کنم عوارض قلبی بیشتر خواهد بود شایع در افراد مبتلا به یک عفونت کرونا ويروسی از کسانی که با بیماری خود ایمنی می گوید: Lior Jankelson های قلبی electrophysiologist در دانشگاه نیویورک (NYU). بستری COVID-19 بیماران تمایل دارند و برخی از در حال حاضر مصرف مواد مخدر دیگر است که می تواند خود را گسترش QT interval. چون از قبل موجود شرایط قلب به نظر می رسد برای افزایش شدت COVID-19 بسیاری از بیماران در حال حاضر ممکن است در خطر ابتلا به آریتمی. و این ویروس به خودی خود می تواند بسیاری از اعضای بدن از جمله قلب و کلیه آسیب است که می تواند دست انداز آریتمی خطر بالاتر به عنوان یک بیمار رو به وخامت است.

Jankelson و همکارانش به تازگی اندازه گیری تغییرات در QT interval برای 84 COVID-19 بيمار که دریافت هیدروکسی کلروکین و آزيترومايسين در دانشگاه نیویورک را Langone Medical Center. اگر چه هیچ یک رفت و به ایست قلبی در این مطالعه 11 درصد QT فواصل خیلی طولانی مدت است که آنها در نظر گرفته شد در معرض خطر آریتمی محققان گزارش شده در 3 مارس در medRxiv preprint. (آنها در حال حاضر پس این نتایج در یک گروه بزرگتر از COVID-19 بيمار.) آنها همچنین دریافتند که نرمال QT interval قبل از شروع داروهای نیست نشان می دهد که یک فرد می خطرناک اجتناب از طولانی شدن QT. به عبارت دیگر, آن را فقط به افراد با خطر آشکار arrythmia که می تواند عوارض جانبی قلبی هنگامی که آنها دریافت کوکتل مواد مخدر.

که پیدا کردن نشان می دهد هوشیاری خواهد بود کلید Jankelson می گوید. “من احتمالا نمی خواهد تجویز دارو اگر من نمی تواند اطمینان مستمر … [روزانه EKG] نظارت است.” بسیاری از بیمارستان ها از جمله Jankelson را تکیه بر تله متری—قلب مستمر نظارت و در کنار تخت. و فن آوری است برای گرفتن EKG خواندن در خانه و انتقال آن به پزشک او اشاره می کند هر چند مشخص نیست که چگونه به طور معمول آنها استفاده می شود برای نظارت بر COVID-19 بیماران در خارج از بیمارستان.

بیماری های عفونی جامعه آمریکا و کالج آمریکایی قلب و عروق و ایالات متحده موسسه ملی سلامت به همه توصیه می کنند که بیماران تنها دریافت کلروکين یا هیدروکسی کلروکین در زمینه کارآزمایی بالینی تا زمانی که شواهد بیشتری است که این داروها موثر هستند. دقیق غربالگری و نظارت مشترک هستند در چنین محاکمات است. برای مثال یک 510-بیمار مطالعه هیدروکسی کلروکین شناخته شده به عنوان ارکیده بودجه ملی قلب ریه و خون موسسه شامل COVID-19 بیمارانی که غیر طبیعی طولانی QT interval یک تاریخچه از QT طولانی بیماری و یا به طور بالقوه QT طولانی مواد مخدر.

“ما صرف چندین ساعت فکر کردن در مورد چگونه ما با خیال راحت مانیتور همه از این در زمینه تحقیقات بالینی می گوید:” متی Semler مهم مراقبت پزشک در واندربیلت که با خود و دیگران کمک طراحی رنگ ارغوانی روشن در پروتکل. “و در عین حال همان منافع و خطرات ناشی … به عنوان بخشی از عملکرد بالینی و است که اساسا هیچ مقررات و به طور گسترده ای متغیر است.”

وضعیت فعلی با هیدروکسی کلروکین “دقیقا چیزی است که ما را امتحان کنید و جلوگیری از در پزشکی—صدها نفر از هزاران نفر از بیماران در حال تجویز این دارو در خارج از چارچوب تحقیقاتی که در آن ما می توانید در مورد خود ایمنی و کارآمدی” Semler می افزاید. “این یک وضعیت خطرناک بود.”

با گزارش Herton Escobar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de