داروی ضد ویروس می تواند سرعت بهبود COVID-19 بيمار مطالعه را نشان می دهد

یک تیم بین المللی از محققان به رهبری دکتر النور ماهی emerita دانشمند در تورنتو بیمارستان عمومی موسسه تحقیقات, دانشگاه, شبکه بهداشت و درمان و استاد در دانشگاه تورنتو بخش ایمونولوژی نشان داده شده است برای اولین بار است که یک داروی ضد ویروس می تواند کمک به سرعت بخشیدن به بهبود COVID-19 بيمار.

با توجه به مطالعه جدید منتشر شده امروز در Frontiers in Immunology, درمان با اينترفرون(IFN)-a2b ممکن است به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به ویروس ترخیص کالا و کاهش سطح التهابی پروتئین در COVID-19 بيمار.

این تیم تحقیقاتی دریافتند که درمان با این دارو مورد استفاده قرار گرفته است از نظر بالینی برای سال های بسیاری به طور قابل توجهی کاهش می یابد مدت زمان قابل تشخیص ویروس در دستگاه تنفسی فوقانی به طور متوسط حدود 7 روز است. همچنین کاهش سطح خونی اینترلوکین(IL)-6 و C-reactive protein (CRP) دو التهابی پروتئین موجود در COVID-19 بيمار.

دکتر ماهی می گوید که این تیم تحقیقاتی در نظر گرفته IFN-α درمانی برای COVID-19 پس از آنها نشان داده اینترفرون ارائه درمانی بهره مند شوند در طول شیوع سارس در سال 2002 و 2003.

“به جای توسعه یک ویروس خاص ضد ویروسی برای هر یک ویروس جدید شیوع من می خواهم استدلال می کنند که ما باید در نظر اینترفرون به عنوان “اولین پاسخ” در نظر درمان می گوید:” دکتر ماهی.

“اینترفرون شده اند برای استفاده بالینی مورد تایید برای بسیاری از سال پس از این استراتژی خواهد بود به repurpose’ آنها را به صورت شديد و حاد عفونت ویروس.”

افزایش یک مکانیسم دفاعی طبیعی

اینترفرون هستند یک گروه از سیگنالینگ پروتئین های منتشر شده توسط بدن انسان در پاسخ به همه ویروس ها. به عنوان دکتر ماهی توضیح می دهد که آنها یک “اولین خط دفاع است.”

آنها هدف مراحل مختلف یک ویروس چرخه عمر مهار آنها از ضرب. آنها همچنین افزایش پاسخ ایمنی با فعال کردن مختلف سلول های ایمنی برای پاک کردن عفونت است. برخی از ویروس ها می تواند جلوگیری از این مکانیسم دفاعی طبیعی.

“اما ممکن است به نادیده گرفتن این بلوک. اگر یک ویروس بلوک اینترفرون تولید و سپس درمان با اینترفرون می تواند جبران این.”

مطالعه جزئیات

محققان با انجام این مطالعه اکتشافی در یک گروه 77 بيمار مبتلا به COVID-19 در ووهان چین. این بیماران بستری شده بودند به اتحادیه بیمارستان Tongii پزشکی, کالج, بین 16 ژانویه و فوریه 20, 2020. آنها نشان داده متوسط مورد از این بیماری به عنوان هیچ یک از بیماران مورد نیاز مراقبت های ویژه و یا طولانی مدت اکسیژن مکمل یا لولهگذاری.

با وجود این پژوهش محدودیت های کوچک, غیر تصادفی گروه از بیماران کار می کنند فراهم می کند چند مهم و رمان بینش COVID-19 بیماری قابل توجه است که درمان با اينترفرون-a2b می توانید سرعت بخشیدن به ویروسی ترخیص از قسمت فوقانی دستگاه تنفسی و همچنین کاهش سطوح در گردش عوامل التهابی هستند که همراه با شدید COVID-19.

دکتر ماهی می گوید: یک کارآزمایی بالینی تصادفی بسیار مهم است ، به گفته او یک کارآزمایی بالینی با یک گروه بزرگتر از بیماران آلوده که به صورت تصادفی برای درمان و یا دارونما بیشتر این تحقیقات است.

در ضمن یافته های حاصل از این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد اثر درمانی ژن IFN-a2b به عنوان یک موجود ضد ویروسی مداخله برای COVID-19 که ممکن است به نفع سلامت عمومی اقدامات کوتاه مدت از ویروسی ترخیص و در نتیجه کاهش جزر و مد از این بیماری همه گیر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه در شبکه بهداشت و درمان. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de