ضد ویروسی remdesivir مانع از پیشرفت بیماری در میمون ها با COVID-19

درمان زودرس با تجربی داروی ضد ویروسی remdesivir به طور قابل توجهی کاهش می یابد بالینی بیماری و آسیب به ریه ها از rhesus macaques مبتلا به SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 با توجه به موسسه ملی سلامت دانشمندان است.

این مطالعه به دنبال دوز و روش درمان استفاده می شود برای بستری COVID-19 بیماران تجویز شود remdesivir در چند مرکز کارآزمایی بالینی رهبری NIH موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID). دانشمندان نوشته شده کار در preprint سرور bioRxiv. یافته نیست و در عین حال کارشناسی است و نباید در نظر گرفته بالینی مشاوره اما در حال به اشتراک گذاشته شده برای کمک به بهداشت عمومی در پاسخ به COVID-19. یک مطالعه جزئیات توسعه rhesus نوعی میمون دنیای قدیم مدل خفیف تا متوسط بیماری در انسان انجام شده توسط همان تیم NIAID دانشمندان نوشته شده بود به bioRxiv 21 مارس است.

مطالعه حاضر از remdesivir مواد مخدر طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences, Inc. و NIAID-پشتیبانی از محققان درگیر در دو گروه شش rhesus macaques. یک گروه از میمون ها دریافت remdesivir و حیوانات دیگر به عنوان گروه مقايسه درمان نشده. دانشمندان آلوده هر دو گروه با SARS-CoV-2. دوازده ساعت بعد از درمان در گروه دريافت کننده دوز remdesivir به صورت داخل وریدی و پس از دریافت روزانه تقویت کننده داخل وریدی با دوز پس از آن برای شش روز. دانشمندان بهنگام اولیه درمان به رخ می دهد در مدت کوتاهی قبل از این ویروس به بالاترین سطح خود در حیوانات’ ریه ها.

دوازده ساعت پس از درمان اولیه دانشمندان به بررسی تمام حیوانات و شش درمان حیوانات به طور قابل توجهی در سلامت بهتر از درمان گروه یک روند است که در ادامه داد: در طول هفت روز مطالعه است. آنها گزارش می دهند که یکی از شش درمان حیوانات نشان داد خفیف تنفس مشکل در حالی که تمام شش از حیوانات درمان نشده نشان داد سریع و تنفس دشوار. مقدار ویروس موجود در ریه ها به طور معنیداری کمتر از گروه درمان در مقايسه با گروه درمان نشده و SARS-CoV-2 باعث کمتر آسیب به ریه ها در درمان حیوانات از حیوانات درمان نشده.

محققان توجه داشته باشید که داده ها پشتیبانی از آغاز remdesivir درمان در COVID-19 بيمار به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است برای رسیدن به حداکثر اثر درمان. نویسندگان از NIAID کوه راکی آزمایشگاه در همیلتون مونتانا همچنین توجه داشته باشید که در حالی که remdesivir کمک به جلوگیری از پنومونی را کاهش نمی دهد ویروس ریختن توسط حیوانات. “این یافته از اهمیت زیادی برای بیمار و مدیریت آن بهبود بالینی باید به عنوان یک کمبود infectiousness,” آنها بنویسید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط NIH/موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im