پررونق است. مردم صرف 1.2 میلیارد ساعت تماشای Twitch در سه ماهه اول سال 2020 با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت StreamHatchet و پخش نرم افزار شرکت Streamlabs. زمان صرف مشاهده زنده-خدمات جریان یک واحد از آمازون شروع به پریدن کرد و 23 درصد از فوریه تا مارس و تعداد منحصر به فرد کشش کانال های افزایش 33 درصد بیش از سه ماهه قبلی است. دیگر زنده جریان سیستم عامل های مانند YouTube, Facebook و مایکروسافت میکسر نیز شاهد استفاده بیشتر.

آن را نه فقط در بازی های ویدئویی. مردم میزبان پخت و پز نشان می دهد. نوازندگان در حال پخش زنده کنسرت. برنامه نویسان با استفاده از کشش جریان به عنوان یک راه برای مبادله راهنمایی.

“من فکر می کنم از آن زمان به سعی کنید جریان می گوید:” جاستین ترنر یک بازاریاب دیجیتال در پورتلند اورگان که به تازگی آغاز شده جدید پخش زنده نشان می دهد بحث در مورد سیاه چال و اژدها و دیگر میز بازی. “این یک راه عالی برای ارتباط برقرار کردن با مردم است. فقط دانستن برخی از دوستان من در حال تماشای و چت واقعا کمک می کند تا با اجتماعی فاصله.”

مانند بسیاری دیگر از streamers ترنر با استفاده از یک جریان ویدئو و ضبط نرم افزار به نام Open Broadcaster Software Studio که بر خلاف تجاری گزینه های مانند Camtasia, است رایگان و منبع باز است.

کشش خود را ارائه میدهد streaming نرم افزار آن را آسان تر برای مبتدیان اما OBS استودیو کاربران می گویند که آنها ترجیح می دهند از نرم افزار برای ویژگی های پیشرفته آن و چه مقدار از آن می تواند سفارشی. “این هنوز هم نسبتا آسان به استفاده از اما وجود دارد مقدار زیادی از سرهم بند شما می توانید انجام دهید اگر شما به آن نوع از چیزی که می گوید:” ترنر.

این برنامه همچنین مفید برای افرادی که نمی جریان زندگی می کنند. Bastian Bechtold تدریس علوم کامپیوتر در جید دانشگاه در آلمان و مانند بسیاری از معلمان در سراسر جهان تولید تصویری درس برای دانش آموزان خود را. او تبدیل به OBS استودیو برای ضبط درس زیرا این برنامه باعث می شود آن را آسان برای مخفی کردن و آشکار کردن قطعات از روی صفحه نمایش را قادر می سازد که او را به دانش آموزان نشان می دهد یک مشکل و پس از آن پرده راه حل بدون انجام هر گونه ویرایش ویدئو, صرفه جویی در زمان. “من به این نمی دانستن اینکه چه چیزی ممکن بود و زنان با این نسخهها کار واقعا خوب,” او می گوید. “حتی یک مجتمع راه اندازی شد و نسبتا ساده برای ایجاد.”

OBS استودیو خالق هیو “جیم” بیلی تخمین می زند که این نرم افزار است که احتمالا مورد استفاده توسط ده ها میلیون نفر از مردم بر اساس تعدادی که دانلود به روز رسانی. این بیماری همه گیر است و به احتمال زیاد دو برابر بهره در ابزار بیلی می گوید با حدود 320,000 بازدید کنندگان منحصر به فرد در روز در حال حاضر آمدن به OBS, استودیو, وب سایت است. که شمارش انواع OBS استودیو مانند Streamlabs OBS است که بر اساس اصلی پروژه کد اما توسعه یافته به طور جداگانه. جریان سیستم عامل, حرکت یا کشش ناگهانی Facebook و YouTube شامل لینک به OBS استودیو در منابع خود را برای زنده streamers.

بیلی ایجاد OBS استودیو در سال 2012 پس از سال ها تلاش برای شکستن به توسعه صنعت بازی های ویدئویی فایده ای نداشت. “آن کار نمی کند” او می گوید. “صنعت راه بیش از حد رقابتی و بی رحمانه است. من 30 سال زندگی با پدر من و نیاز به سعی کنید چیزی جدید است.”

بیلی یک فن از تبادل نظر و عاشق تماشای مردم بازی بازی در حرکت یا کشش ناگهانی. او می خواست برای شروع خود را تبادل جریان زندگی می کنند اما می توانم هر گونه منبع آزاد و باز زنده جریان ابزار. “من این نوع از کسی که خواهد ساخت خود را ابزار فقط برای تفریح” او می گوید. “من فکر کردم آن را یک فرصت خنک برای فراموش منبع باز برای اولین بار چون من واقعا عاشق نرم افزار منبع باز.”

بیلی توسعه یک نمونه اولیه از OBS استودیو و ارسال آن به ق و تبادل نظر در فروم. به زودی دیگر برنامه نویسان شد, تبادل نظر در برای کمک به توسعه نرم افزار است.

OBS استودیو رشد در کنار زنده جریان جنبش است. امروز این پروژه به ارمغان می آورد به اندازه کافی از کمک های مالی و حمایت های مالی از شرکت هایی مانند کشش و Facebook که بیلی است که قادر به کار در این نرم افزار تمام وقت. “حرکت یا کشش ناگهانی ارزش های ما توسعه دهندگان شخص ثالث است و همیشه به دنبال راه هایی برای حمایت از streamer ابزار” یک حرکت یا کشش ناگهانی سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما حامی زنان برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها را پشتیبانی برای حفظ مدیریت پروژه و کار بر روی ویژگی های مهم است.”

این واقعیت که زنان استودیو است که هر دو رایگان است و کسی که کار تمام وقت برای حفظ آن از جنبه های مهم این نرم افزار می گوید: Suz Hinton یک توسعه دهنده نرم افزار که جریان زنده خود را منبع باز برنامه نویسی کار می کنند. “آنها به انجام بسیاری از کار در طول سال به آن را آسان تر به استفاده از” او می گوید. “و من می خواهم که آن را به طور فعال توسعه یافته تکه از نرم افزار که ندارد adware.”

وجود دارد گزینه های رایگان به صورت تصویری streamers امروز نسبت به زمانی که OBS استودیو شروع کردم اما کاربران می گویند که آنها آن را دوست دارم برای سهولت سفارشی سازی و حتی اگر وجود دارد دیگر ابزار است که آسان تر برای شروع با. برای مثال OBS استودیو فراهم می کند ابزار برای تنظیم طرح بندی سفارشی از عناصر مختلف مانند وب کم, جریان, جریان از کامپیوتر شما و یا کشش را در چت روم. (انقباض خود ابزار اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن طرح بندی های خود را, اما نه به حدی که OBS استودیو می کند.)

OBS استودیو ویژگی های سفارشی فعال Hinton به راه اندازی و سوئیچ بین طرح بندی های چندگانه. برای مثال او ممکن است تعویض عقب و جلو بین یک طرح است که بر او کم خوراک و یک است که بر این ویرایشگر کد در کامپیوتر است. او همچنین دارای یک “آماده به کار” طرح پنهان است که هر دو دسکتاپ و وب کم خوراک است. سفارشی طرح بندی نیز به Hinton را نشان می دهد یک نگاه متفاوت. “من می خواهم آن را به نگاه مانند من قرار دادن برخی از کار به آن” او می گوید.

در میان ویژگی های کمتر, کاربران, OBS استودیو شهرت بودن سخت برای شروع با. این چیزی است که بیلی می خواهد به تمرکز بر روی رفع در آینده در حال حاضر که مجموعه ای از ویژگی های این نرم افزار است که به خوبی تاسیس شده است. “آن تقریبا همه چیز من می خواهم آن را به انجام در حال حاضر است,” او می گوید. “اما همیشه وجود دارد چیزهایی که من می خواهم به اضافه کردن و بهبود تجربه کاربر.”

در ضمن او را به استخدام کسی برای کمک به زنان استودیو به صورت رایگان تا زمان برای او به کار در رویای خود را از ساخت بازی های ویدئویی است. اما او هیچ برنامه ای برای ترک این پروژه منبع باز برای یک شغل در صنعت بازی حتی اگر او در حال حاضر ارتباطات در کسب و کار. “صنعت بازی است که کمی بیش از حد اشباع شده و رقابتی” او می گوید. “ساخت یک بازی برای پول است در معرض خطر. جای من می خواهم را به یک بازی سرگرم کننده با یک بودجه بسیار محدود و دامنه بنابراین من می توانم بگویم من داستان های کوچک و ساخت تا از وجود دارد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im