کوچک آیفون SE پشت در پاییز سال 2018 در سمت چپ آن افرادی که می خواستند کوچکتر کمتر از گران قیمت آیفون بدون گزینه های بسیاری شد و به عنوان بخشی از یک استراتژی بزرگتر به مردم فشار نسبت به بیشتر گوشی های گران قیمت و درایو آی فون سود و حتی بالاتر. در حال حاضر آی فون SE است.

اپل به تازگی راه اندازی آنچه در آن خواستار نسل دوم آی فون SE. آن را قرار است برای چک کردن سه جعبه در آی فون صف—کوچکتر و ارزان تر و هنوز هم سازگار—اما “کوچکتر” بخشی است که چه چیزی تغییر کرده است. زمانی که آی فون اصلی SE راه اندازی 4-اینچ قطر صفحه نمایش محبوب ترین آیفون اندازه صفحه نمایش. در حال حاضر به عنوان مردم بدست عادت به تلفن های بزرگتر که میانگین بدست بزرگتر است. پس این آی فون جدید SE 4.7 اینچ صفحه نمایش و به نظر می رسد یکسان به آی فون 8.

آن شروع می شود در $399 برای یک مدل با 64 گیگابایت حافظه داخلی است و می رود تا از آنجا (128 گیگابایتی و 256 گیگابایت نسخه نیز در دسترس هستند). Preorders شروع مارس 17 و آن شروع می شود حمل و نقل یک هفته بعد.

pThe new iPhone SE is a spitting image of Apple's iPhone 8 with newer components.p

آی فون جدید SE یک تف تصویر از اپل آیفون 8 با قطعات جدیدتر.

عکس: سیب

مهم ترین فن آوری های این آی فون جدید است که آن تراشه سیستم. اپل decked از نسل دوم آی فون SE با همان چیپ ست که در آن از بالا از خط 2019 آی فون 11 نرم افزار گوشی های. که A13 مصنوعی که دارای هشت هسته ای عصبی موتور و هر دو CPU و GPU است که به طور قابل توجهی سریعتر از تراشه اصلی کمی آیفون SE. این چیپ ست نیز بخش بزرگی از آنچه را به عکس گرفته شده بر روی آی فون SE نگاه خیلی خوب است. اما در غیر این صورت این آیفون SE کمی شیشه-و-آلومینیوم بسته نرم افزاری از تکنولوژی و اپل است wagering است که بسیاری از مردم نمی خواهد ذهن با توجه به قیمت پایین.

برخی از صرفه جویی در هزینه عناصر این گوشی واضح است. آن 4.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی چیزی اپل تماس آن با صفحه نمایش شبکیه چشم است که نه کاملا به عنوان درخشان به عنوان صفحه نمایش OLED در گل سرسبد گوشی های. این مدرسه قدیمی دکمه صفحه اصلی با TouchID اما دیگر هیچ زیستی-احراز هویت امکانات—اگر چه بازگشت به صفحه اصلی دکمه لزوما یک چیز بد برای افرادی که از دست لامسه احساس از آن بر روی گوشی های. آن نیز لمسی لمسی newish از ویژگی های است که با راه اندازی آی فون XR در سال 2018 است. این اجازه می دهد تا شما را لمس و نگه دارید و یک برنامه برای دسترسی به گزینه های منو برای آن برنامه و آن در نظر گرفته شده توسط برخی به کمتر-tech جایگزینی برای 3D Touch technology Apple معرفی شده در سال 2015.

این آیفون جدید دوربین سیستم یکی از بزرگ دیفرانسیلی بین این گوشی جدید اپل و گل سرسبد اپل. جلوی, دوربین, در حالی که قادر به گرفتن یک شات در اپل پرتره حالت فاقد TrueDepth دوربین. این به این معنی که گوشی با استفاده از FaceID به باز کردن قفل گوشی و هر عمق جلوه در عکس ها اعمال شده توسط نرم افزار.

آیفون SE عقب دوربین تک لنز سیستم در حالی که آی فون 11 دارای دو ماژول دوربین و آی فون 11 Pro یک دوربین سه گانه. شبیه به گوگل ساخته عکاسی سحر و جادو اتفاق می افتد با محدود فیزیکی و سخت افزاری در آن صفحه گوشی های اپل دارای حق اعمال آن در نرم افزار ابزار برای اضافه کردن حالت پرتره هوشمند, HDR, مرحله, اثرات نور و خودکار سفید تعادل به آی فون SE دوربین عقب. اما آن را هنوز هم برخی از محدودیت های دیگر تک-دوربین اپل; پرتره حالت به عنوان مثال تنها کار خواهد کرد و بر عکس از مردم و نه حیوانات و یا اشیاء.

این گوشی دارای یک اختصاصی اتصال رعد و برق بخشی از اپل مداوم امتناع اضافه کردن USB-C به تلفن های. این نیز به اتهام به صورت بی سیم از طریق چی تکنولوژی و قادر است سرعت شارژ شدن. تلفن پشتیبانی از Wi-Fi 6 دو سیم کارت و e-SIM تکنولوژی و سریع LTE. اما یک 5G آی فون این است که تعجب آور نیست. اپل نبوده است به عنوان سریع به رول از 5G-آماده همراه, به عنوان برخی از رقبا مانند سامسونگ و تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که اپل نمی خواهد 5G معرفی گوشی تا اواخر سال 2020 و یا حتی 2021.

آیفون SE کشتی های در حال اجرا آخرین نسخه از نرم افزار iOS, iOS 13 و بسته بندی برخی از آن خدمات جدید با خرید گوشی—به طور خاص یک سال رایگان از تلویزیون اپل+ این شرکت نسبتا جدید اصلی سرویس ویدئو. (در حالی که گوشی قادر به در حال اجرا در اپل, گذرگاه طاقدار بازی ها که هنوز هم هزینه 5 دلار در هر ماه.) خدمات شده اند بخش مهمی از اپل کسب و کار در حال رشد در سال بیش از سال حتی به عنوان فروش آیفون کاهش یافته است. با توجه به ذخیره سازی کلاه بر روی آی فون جدید SE, آن را بی دلیل به فکر می کنم که مشتریان نیز ممکن است انتخاب کردن به iCloud ذخیره سازی برنامه بیش از حد.

اپل برای اولین بار معرفی آیفون خود را SE در بهار سال 2016 با استناد به محبوبیت قبلی آیفون 5S را به عنوان دلیلی برای بازگرداندن باریک pocketable فاکتور شکل. آن را نیز بسیار ارزان تر از گل سرسبد گوشی های اپل راه اندازی خواهد هر سقوط: اصلی 2016 آیفون SE شروع در $399 در مقایسه با نزدیک به 800 دلار شروع قیمت از آیفون 7 است که راه اندازی آن سال. یک سال بعد اپل تجدید آیفون SE. این یکی جدیدتر شامل دو ظرفیت ذخیره سازی قبل از مدل—یک چیز خوب از 16 گیگابایت و 64 گیگابایت گزینه های در سال 2016 تلفن ملال انگیز شد.

اما در سپتامبر سال 2018 اپل قطع آیفون SE ترک قیمت-مصرف کنندگان حساس مردم با دست های کوچک تر و یا فقط جان سخت 4-اینچ, آی فون, طرفداران نگران. در آوردن آن در این سال, این شرکت در نهایت ارائه به مردم دیگر کم هزینه گزینه البته با یک صفحه نمایش بزرگتر.

اپل در حال راه اندازی این آی فون جدید SE در طول زمان هنگامی که جهانی همه گیر شده است به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است ویران اقتصاد و ایجاد عدم اطمینان در اطراف هر دو جهانی زنجیره تامین و تقاضای مصرف کننده به صورت اختیاری کالاهای جدید الکترونیک است. تحلیلگران پیشنهاد کرده اند که با توجه اپل را طولانی منجر بار برای برنامه ریزی طراحی و ساخت تلفن های اکثر محصولات pegged به نیمه اول این سال هنوز هم باید کشتی. و خبری بلومبرگ فقط گزارش شده که اپل آیفون محموله در حال بازگشت به تولید در چین به آرامی رزومه. هر آی فون جدید راه اندازی در این نقطه کمک خواهد کرد را به نقطه ای که اپل قادر است حمل و نقل آن خیمه محصول حتی در وخیم ترین شرایط.

این بدان معنا نیست که مردم لزوما خرید گوشی های جدید در این سال در نرخ آنها قبل به ویژه از گوشی های هوشمند جایگزینی چرخه کند بود حتی قبل از Covid-19. در همان زمان اگر مردم هستند به دنبال خرید یک آی فون جدید در سال جاری می خواهید یک جامد (نرم افزار-پیشرفته) و می خواهید به صرف کمتر از $500, این, جدید, 4.7 اینچ صفحه نمایش آی فون ممکن است به آن نیاز دارید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im