به یاد داشته باشید اپل “Batterygate” بازگشت در سال 2017? آن را قابل فهم اگر بیشتر قریب الوقوع اخبار مانند Covid-19 و ما انتخابات ریاست جمهوری را تحت فشار قرار دادند iPhone مجادلات به گوشه های دور از مغز خود را. اما اگر شما اتفاق افتاده است خود را به یک آیفون 6, 7, و یا SE, و در برخی از نقطه شما به روز شده آن دسته از گوشی به نسخه خاص از نرم افزار iOS قبل از دسامبر 2017, اپل ممکن است شما را مدیون پول حل و فصل.

اپل به توافق اولیه برای حل و فصل 500 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک کلاس که ادعا شده این شرکت منتشر شد نرم افزار که عمدا آهسته پیری اپل. در حالی که حل و فصل هنوز هم نیاز به تصویب نهایی پیشنهاد شده از نظر افشا جمعه نشان می دهد که اپل ممکن است تا پایان پرداخت کاربران آیفون 25 دلار در هر متاثر دستگاه.

اپل هنوز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در کجا و چگونه مصرف کنندگان می توانند فایل های خود را ادعا می کند و به گفته یکی از کلاس اقدام وکیل است که با وابسته نیست و در این مورد آن می تواند هفته قبل از اپل مجبور به پرداخت. در حال حاضر چند پیشنهاد حل و فصل به نظر می رسد مانند یکی از عادلانه با توجه به جاناتان Selbin یک وکیل برای Lieff Cabraser Heimann و برنشتاین و صندلی شرکت اقتصادی آسیب و نقص در محصول عمل است.

“این دشوار موارد به خصوص هنگامی که شما یک محصول است که نه تنها موفق به کار در دسترس نباشد” Selbin می گوید و اشاره کرد که محصولات است که به طور کامل خرابی هستند راحت تر به ساخت موارد در اطراف. “این به نظر می رسد برای من مثل یک نتیجه بسیار خوبی” برای شاکیان.

یک سخنگوی اپل کاهش یافته است به نظر و به جای آن اشاره کرد سیمی به دادگاه براده است که در آن اپل با شور و نشاط هرگونه تخلف است. رویترز گزارش داد که اپل “مستقر در سراسر کشور مورد برای جلوگیری از مشکلات و هزینه های دادخواهی.”

آهسته

بازگشت در ماه دسامبر 2017 کاربران در Reddit شروع به نشان می دهد ارتباط بین پیری آیفون باتری و کاهش عملکرد در اپل. به عنوان Geekbench با اشاره به اختلاف در عملکرد شد و بعید به نظر می رسد صرفا یک عملکرد باتری بیماری بلکه به علت iOS ارتقاء از 10.2.0 به 10.2.1 پیشرو سایت به این نتیجه که “اپل معرفی یک تغییر برای محدود کردن عملکرد زمانی که باتری بیماری کاهش می یابد در گذشته یک نقطه خاص.”

مدت کوتاهی پس از آن اپل تایید مشتریان سوء ظن اعتراف است که آن را به حال شده است کاهش عملکرد از اپل برای جبران باتری تخریب است. اپل شکست بسیاری از مردم معتقد بودند وضع نه در ناتوانی خود را برای تغییر محدودیت های فیزیکی از باتری های لیتیوم یون اما در تصمیم خود را به سادگی خودداری اطلاعات از مشتریان در مورد عملکرد-throttling نرم افزار. اپل در پاسخ به سازماندهی یک باتری برنامه جایگزینی در $29 باتری و دادن صاحبان آیفون گزینه ای برای خاموش کردن “گرفتن گلوگاه” در آینده به روز رسانی نرم افزار. این شرکت پس از آنكه در آن باور است که این عملکرد سیستم مدیریت شد رویکرد مناسب برای پیری آیفون باتری است که آن را بعد از آن گفت: این امر ادامه throttling تمرین با جدیدتر اپل.

اما آسیب انجام شده بود—هر چند اپل نیست مسئولیت خسارت و اپل بود ضربه با یک سری از کلاس اقدامات و استعلام از وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2017 و 2018. مصرف کنندگان ناراحت شدند که اپل عدم شفافیت رهبری در بسیاری از موارد مردم به خرید نام تجاری-گوشی های جدید به جای دانستن است که گزینه های دیگر وجود داشته برای بهبود عملکرد دستگاه های فعلی خود را; در ضمن DOJ و SEC بررسی شد که آیا اپل نقض قوانین اوراق بهادار.

در حال حاضر 66 کلاس اقدام شکایت 7 میلیون صفحه از مواد اپل و یک سری در فرد میانجی بعد اپل وکلا و شاکیان وکلا وارد شده اند در حل و فصل.

چه اتفاقی می افتد بعدی

پیشنهاد حل و فصل می آید با برخی از مقررات. به “حل و فصل کلاس” را شامل نمی شود همه اپل; به این معنی همه سابق و یا فعلی ما صاحبان آیفون 6, 6 پلاس 6s Plus, 7, 7 پلاس و آیفون SE. و آن را به طور خاص شامل دستگاه های در حال اجرا در iOS 10.2.1 یا بعد و یا در iOS 11.2 و یا بعد از آن اگر شما یک آیفون 7 یا 7 Plus ارائه این نسخه از iOS نصب شد قبل از 21 دسامبر 2017.

مقدار حل و فصل همچنین دارای یک طبقه از $310 میلیون, هر چند از آن می تواند به عنوان بالا به عنوان $500 میلیون. (اپل کاهش یافته است به نظر چرا سقف تعیین شد در $500 میلیون. آن را قطعا نه به این دلیل که شرکت نمی تواند بیشتر از آن; اپل دارای یک درپوش بازار بیش از 1 تریلیون دلار.) هر شاکی برخوردار است به 25 دلار در هر آی فون که Selbin می گوید یک نمایشگاه با توجه به این که تجزیه و تحلیل انجام شده در مورد برآورد خسارت در حدود 18 دلار به 46 دلار در هر آی فون. که 25 دلار حل و فصل پرداخت هر فرد می تواند کاهش می یابد و اگر تعداد ادعا می کند بیش از حداکثر کلاس مقدار حل و فصل.

نیز وجود دارد هیچ راه واقعی برای فایل ادعا فقط رتبهدهی نشده است از آنجایی که این پیشنهاد اولیه. ما قاضی فدرال Edward J. Davila خواسته خواهد شد که برای تصویب پیشنهاد حل و فصل در مارس 3, که در آن نقطه حل و فصل را به حرکت.

فراتر از آن است که وجود دارد گسترده تر سوال که آیا این نوع از کلاس اقدامات معنی دار ارائه امداد رسانی به مصرف کنندگان است. یک مطالعه جامع انجام شده در سال گذشته توسط کمیسیون تجارت فدرال نشان داد که متوسط ادعای رای ما در مورد کلاس اقدام است که حدود 9 درصد هر چند FTC نگاه تنها در موارد که در آن اعضای کلاس دریافت برخی از نوع مستقیم اطلاع از حل و فصل به عنوان رویترز گزارش. دور با لينک مستقيم اعلامیه و درصد ادعا می کند در میان کلاس اقدام اعضای قطره به طرز چشمگیری.

اساسا هر کسی نمی recoups. حتی اگر کلاس اعضای فایل آن ممکن است مدتی قبل از آنها دریافت هر گونه پرداخت و آنها ممکن است نیاز به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی به آن را به عنوان مورد با Equifax حل و فصل است.

Selbin اشاره می کند که اپل آن نشان داده است که استفاده از یک شرکت به نام Angeion گروه خود را به عنوان مدیر برای Batterygate حل و فصل است که او می گوید “اخرین” و راه های خلاقانه برای گرفتن مستقیم اعلامیه به اعضای کلاس حتی اگر افراد دیگر توجه خود را به پست الکترونیکی حلزون و یا صندوق خود را تنظیم برای فیلتر کردن هرزنامه ها. “وجود دارد در حال تحول راه های مطمئن شوید اعلامیه به مردم” Selbin می گوید. “هیچ کس خوشحال است با FTC یافته است.”

در پایان روز, عمومی علاقه و شیفتگی با اپل به عنوان یکی از مهم ترین شرکت های فن آوری فقط ممکن است چیزی است که همواره مردم را به درخواست برای پول خود را به عقب.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ،
  • می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره
  • مایکل بلومبرگ اصلی تکنولوژی bro
  • بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im