بررسی فروشگاه App اپل سیاست های گرم به عنوان شرکت سر به سالانه خود نرم افزار کنفرانس.

دیوید Heinmeier Hansson به یاد لحظه ای او تصمیم گرفت او تغذیه با ایمیل. این دو سال پیش بود و Hansson از مؤسسین و CTO از Basecamp شد کار با همکار مؤسسین Jason سرخ شده در شرکت ابزار برای مدیریت روابط با مشتری. Basecamp باعث می شود مدیریت پروژه و نرم افزار ارتباطی و Hansson متوجه آنچه او می خواست نبود لزوما یک نسخه بهتر از این برنامه اما بیشتر به سادگی یک ایمیل بهتر برنامه. “من در ارسال و دریافت حداقل یک صد ایمیل در روز و انجام تمام این احمقانه هک مارک همه چیز به عنوان خوانده نشده مطمئن شوید که من به عقب بر گردیم به آن را بعد از شکار و سلسله مراتب آن در پایان روز” Hansson می گوید. “این روند فقط نیاز به بهتر شود.”

بنابراین Basecamp مدیران وظیفه یک تیم R&D با ساخت یک ایمیل جدید برنامه. آنها آن را به نام “سلام.” نه ماه پیش Hansson شروع به استفاده از هی و تمام وقت در حال اجرا آن را در کنار جیمیل و ایمیل اپل به مقایسه تجربه است. این دوشنبه هی راه اندازی شد به تعداد محدودی از کاربران است. آن را در اطراف محور چیزی به نام “Imbox” به جای صندوق—این ایده که آن را به یک محل برای important یا imواسطه ایمیل. هر ایمیل از یک فرستنده به پذیرش خود را به Imbox اول و یا برای همیشه لطفا برای بازیگران به عنوان درهم و برهمی. برنامه طرح پاک است (سپس دوباره آن را با نام تجاری جدید صندوق) و slickness از یک وب مدرن داشبورد به جای نفخ از یک کهنه نرم افزار ایمیل. آن نیز هزینه 99 دلار در هر سال است که بلافاصله حذف یک بخش خاصی از جمعیت که پذیرش آگهی خود را پر از اما ایمیل رایگان سرنوشت.

عکس: هی

هی راه اندازی روز دوشنبه نیز آن رد روز. در حالی که نسخه 1.0 از هی نرم افزار تلفن همراه به نظر می رسد در فروشگاه App اپل در نسخه 1.0.1 بود با سرعت رد کرد. Hansson که فعال در توییتر به سرعت توییتی در مورد انکار از جمله یک تصویر از اپل تا حدودی کلی رد توجه داشته باشید. (Hansson به نظر می رسد که هر دو دنج و ناراحت کننده در رابطه با تکنولوژی; او آشکارا انتقاد بیشتر به شیوه های انحصاری از شرکت هایی مانند اپل و گوگل و آمازون اما او نیز خود توصیف از طرفداران محصولات اپل, کسی است که داده می شود یک کار از راه دور سمینار برای کارکنان اپل در دستور این شرکت است.)

چه خارج از غرفه را در مورد رد اپل فرستاده Basecamp است و هر آنچه در آن بود و نمی گویند. Hansson می گوید Basecamp را مشاهده کنید این برنامه به روز رسانی به دلیل رفع اشکال مورد نیاز—یک در خاص است که نمی خواهد اجازه دهید با سلام کاربران آپلود چندین فایل های عکس به ایمیل پیش نویس—و که وجود دارد هیچ دیگر تغییرات عمده. و در عین حال اولین نسخه از این برنامه تلقی می شد خوب در حالی که نسخه دوم شد.

Hansson می گوید این سمبل اپل “دمدمی مزاج و متناقض بررسی روند” برای برنامه های شخص ثالث و او را به سختی اولین برنامه ساز به ادعا می کنند این. در پاییز گذشته توسعه دهنده Steve Troughton-Smith شماره-چیدن برنامه لوتو ماشین رو پتو رد” از اپل زمانی که او سعی کردم به آن را راه اندازی برای MacOS با وجود این واقعیت است که “همان برنامه در iOS است که به شدت و از 10 ، 000 کاربران” Troughton-Smith اشاره کرد. “فروشگاه App رد: خاطرات,” iOS توسعه دهنده حرکت Shabazz کنایه آمیز در توییتر در اواخر سال 2018 است.

این توسعه دهندگان بگویید سیمی که از برخی جهات فروشگاه App فرآیند تصویب در واقع بهبود یافته در سال های اخیر به خصوص وقتی که می آید به زمان چرخش. “به مرور زمان در حال حاضر حدود 24 ساعت به جای دو هفته” Shabazz می گوید. “که تغییر زمانی که فیل شیلر در زمان بیش” با اشاره به شیلر را تعمیرات اساسی از فروشگاه App سیاست در سال 2016 زمانی که اپل نیز معرفی شده جستجو تبلیغات در برنامه های زده و مطلوب تر در مقابله با برنامه سازان است که می تواند به حفظ دراز مدت اشتراک. لی کولور سیتی که اجرا می شود, شکن, پادکست برنامه موافق است که به روز رسانی نرم افزار بررسی سرعت بسیار بیشتری در حال حاضر معمولا در عرض چند روز.

هنوز اپل نقد و بررسی فرآیندهای تا حدودی مات و این شرکت به طور معمول نمی نظر در فروشگاه app مصوبات فراتر از آنچه که سهام آن با توسعه دهندگان در آن آنلاین “قطعنامه مرکز.” در برخی از موارد توسعه دهندگان می گویند که آنها دریافت و رد تماس های تلفنی از, اپل, به جای چیزی که ایجاد یک متن دنباله. همه از این منجر به “برخی از عجیب و غریب, نتایج” Shabazz می گوید.

در Basecamp را مورد رد توجه داشته باشید از اپل به نظر می رسید نشان می دهد که این موضوع ممکن است در راه توسعه است و دست زدن به “IAP” و زمان نمی تواند بیشتر apt. به عنوان نرم افزار جامعه به خوبی آگاه است این غرفه برای در برنامه خریدهای راه ما خرید و یا اشتراک به خدمات دیجیتالی در داخل نرم افزار. Basecamp است ترغیب مشتریان خود به آن پرداخت 99 دلار هزینه سالانه برای دسترسی به هی ایمیل; اپل می خواهد که معامله به اتفاق می افتد در داخل دیوار از فروشگاه خود را نه در خارج از آن شرکت اپل به اندازه 30 درصد کاهش دهد.

اپل نقد و بررسی دستورالعمل به وضوح دولت که برنامه های که فروش خدمات در سراسر سیستم عامل های مختلف مجاز به ترویج آن کالا در وب سایت خود را, اما اپل تصریح می کند که این موارد را نیز برای خرید در دسترس در iOS یا MacOS برنامه. اپل صاحب بازار و بدون آن توسعه دهندگان می خواهم که تقریبا هیچ راهی برای گرفتن برنامه های خود را در مقابل میلیون ها نفر از آی فون و کاربران مکینتاش. در نظر اپل کاهش هزینه برای امتیاز, برای, بازاریابی, برنامه, برای پشتیبانی. اما برنامه سازان بیشتر تیز این تماس بگیرید “اپل مالیات.” کسانی که شامل رسانه های غول Spotify که ثبت یک شکایت رسمی با تنظیم کننده های اروپایی در برابر اپل در بهار گذشته گفت که کمیسیون 30 درصد یک بار در برنامه سازان و شرکت ناعادلانه پا تا زمانی که این هر دو فروش نرم افزار خود و کنترل بازار برای رقابت با نرم افزار. Netflix مبارزه کرده است این هزینه. شرکت Rakuten ژاپنی e-commerce شرکت اتحاد پیوست و در تشکیل پرونده شکایت.

و در صبح روز سه شنبه یک روز پس از هی ایمیل برنامه به روز رسانی رد شد کمیسیون اروپا باز تحقیقات ضد تراست به فروشگاه برنامه اپل و اپل پرداخت خدمات. “به نظر می رسد که اپل به دست آمده ‘دروازه بان’ نقش وقتی که می آید به توزیع نرم افزار و محتوا برای کاربران اپل دستگاه های محبوب” گفت: Magrethe بازرگانی, معاون اجرایی رئیس جمهور از اتحادیه اروپا ضد تراست کمیسیون. “ما نیاز به اطمینان حاصل شود که قوانین اپل نیست تحریف رقابت در بازار که در آن اپل در رقابت با دیگر توسعه دهندگان نرم افزار.”

“منظورم این است که ما علاقه مند هستید در حال تغییر ما کل حسابداری و مدیریت راه اندازی. اگر ما آن را تغییر دهید, اپل طول می کشد 30 درصد از کسب و کار ما” Hansson می گوید: در مورد هی برنامه. “کسانی که نرخ کاملا ظالمانه است—زمانی که ما لایحه مشتریان از طریق سیستم بانکی از طریق کارت اعتباری و سیستم های پرداخت ما بین دو تا سه درصد است.” که یک بازار رقابتی Hansson استدلال می کند در حالی که اپل نیست. بعد از آن در روز سه شنبه اپل دو برابر کردن بر روی خواسته های خود این بار با یک تماس تلفنی به Basecamp. به عنوان Hansson توییتی “مانند هر خوب مافیایی آنها پرداخت می شود به ما مراجعه با تلفن. بیان کرد که اولا که فوق العاده ویندوز ما (با انکار ما توانایی رفع اشکالات) بود و نه یک اشتباه. سپس بدون حتی به اندازه یک curtesy [sic] تعبیری گفت: آنها می خواهم رایت کردن فروشگاه ما (حذف برنامه ما!), مبادا ما پرداخت می شود.”

اپل کاهش یافته است به نظر رکورد در هنگام تماس توسط سیمی. همه از این می آید تنها چند روز پیش از اپل غول نرم افزار WWDC, کنفرانس, سالانه, تنگ, رویداد برای هزاران نفر از توسعه دهندگان در سراسر جهان است. با توجه به کروناویروس همه گیر WWDC پتانسیل را دارد که بزرگتر از همیشه در این سال آن را به طور کامل آنلاین و بدون هیچ کلاه شماره مجازی شرکت کنندگان. فقط دیروز اپل قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام کرد که برنامه آن بازار, پشتیبانی از بیش از $519 میلیارد دلار فروش در سال گذشته ساخت یک نقطه به نقطه می گویند که حدود 85 درصد از آن به شخص ثالث توسعه دهندگان نرم افزار و کسب و کار از تمام اندازه ها.

اینها اعداد بزرگ با هر اندازه گیری. اپل چه چیزهای بزرگ است. و آن را در راه بزرگ مردم چگونه ساخت, فروش و مصرف نرم افزار هنگامی که آن را راه اندازی فروشگاه App بیش از 10 سال پیش. حال سؤال این است که بیش از حد بزرگ است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • نمی توانید بیرون بروید و اعتراض ؟ در اینجا چگونه برای کمک به از صفحه اصلی
  • این بیماری همه گیر تبدیل اجاره اقتصاد
  • Covid-19 تست گران است. آن را ندارد به
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de