استفاده از علائم ردیابی به COVID-19 مراقبت سرپایی و با استفاده از فاموتیدین

یک بیمار-گزارش نشانه روش ردیابی استفاده می شود برای بیماران مبتلا به سرطان در حال حاضر با اقتباس شده است برای بیماران مبتلا به COVID-19. بررسی تاثیر فاموتیدین یک درمان بالقوه برای COVID-19 در غیر بستری بیماران با COVID-19 پزشکان در Northwell سلامت و سرطان محققان در Cold Spring Harbor Laboratory (CSHL) توسعه یافته از این روش برای استفاده در علاوه بر این به تست های آزمایشگاهی. این سرپایی رویکرد آدرس نیاز به مراقبت برای اکثریت COVID-19 بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. اولین مورد بالینی سری نشان داد که فاموتیدین ممکن است کمک به بیماران مبتلا به خفیف تا نسبتا شدید علائم از COVID-19. آینده این تیم را تست مواد مخدر در یک کارآزمایی بالینی تصادفی.

منتشر شده در مجله GUTبه Northwell-CSHL مورد مجموعه منحصر به فرد در انطباق آن با کمی پیگیری بیمار-گزارش نتیجه اقدامات است. روش مناسب برای تست مواد مخدر در بیماران به خوبی به اندازه کافی به مدیریت در خانه و اجازه می دهد تا استخدام افراد گوناگون از طریق مبتنی بر جامعه سازمان بهداشت فردی و پزشکان.

نویسنده سرب از مطالعه CSHL استاديار Tobias Janowitz است یک متخصص پزشکی و سرطان پژوهشگر است که به بررسی کل بدن علل و عوارض بیماری است. “تجربه یک بیمار در یک نقطه در زمان بسیار ارزشمند است اما یادگیری در مورد تغییر در خود را تجربه در طول زمان است و حتی مهم تر می گوید:” Janowitz. “تغییر نشان می دهد اگر بيماران وضعیت بهتر شده است یا بدتر. مدرج علامت نمره را قادر می سازد پزشک و بیمار برای پیگیری علائم با استفاده از اعداد است.”

مشاهده است که برای COVID-19 ترین علامتی مردم نیازی به بستری Janowitz و همکاران توسعه 4-مقیاس نقطه برای شش مشترک COVID-19 علائم همراه است که بیماران نمره در هر روز است. Janowitz ساده چگونه مقیاس می تواند کمک به پیگیری این دوره از بیماری یک بیمار:

“شما ممکن است تماس بگیرید تا پزشک خود را و می گویند من سردرد و تنگی نفس هستم و تنها قادر به انجام اصول اولیه برای مراقبت از خود است که می تواند درجه 3 علائم. اگر شما هنوز هم به حال علائم دو روز بعد اما در حال حاضر قادر به انجام کار نور این علائم در حال حاضر خواهد بود به ثمر رساند در درجه 2. این رویکرد باعث می شود آن را بسیار آسان را برای شما و دکتر خود را به سند است که علائم خود را بهبود هستند. ارزش این رویکرد از یک چشم انداز پژوهش این است که تجربیات بسیاری از بیماران تبدیل شده قابل مقایسه است و می تواند هم مخلوط برای تجزیه و تحلیل.”

اگر یک دارو سرعت بهبودی پس از آن بسیاری از بیماران گزارش خواهد شد سریع تر بهبود علائم.

نوآوری در این پژوهش محصول از دانشمندان و پزشکان که هرگز انتظار می رود به کار در یک بیماری همه گیر عفونت است. اما مشارکتی رویکرد چند رشته ای است که مشخصه تحقیقات استراتژیک وابستگی بین CSHL و علمی پزشکان در Northwell سلامت. رئیس عمومی طب داخلی Northwell بهداشت و استاد در فاینستاین موسسات و شرکت-نویسنده در این مطالعه یوسف Conigliaro می گوید:

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند که به خوبی کار می کرد در چگونه ما آدرس این بیماری همه گیر. من خدمات بهداشت و درمان اعتیاد محقق. من فکر نمی کنم من همیشه می خواهم به فرد خواهد بود که مطالعه این بیماری همه گیر و این ویروس. و توبیاس می کند تحقیقات سرطان. آنچه ما انجام دادیم این است که ما ابزارهای موجود و استعدادهای که به طور خاص بشود تحصیل ویروسی همه گیر اما ما از آن استفاده می شود و اصلاح آن را در راه است که بسیار مفید است.”

CSHL پروفسور دیوید Tuveson مدیر CSHL مرکز سرطان و یکی دیگر از co-نویسنده علاقه مند است در سوئد از بیمار محور پژوهش از روش به عنوان یک راه برای اتصال بهتر علوم و بهداشت و درمان. CSHL تعهد به پل زدن شکاف بین تحقیقات و کلینیک مشهود است در ابتکار و پشتیبانی توسط Janowitz به مطالعه و بررسی چگونگی اثرات بیماری کل بدن است. Tuveson می گوید:

“شما در حال تلاش برای علمی ارزیابی یک علامت است که آنچه شما واقعا انجام می دهند. توبیاس و همکاران خود را می تواند در کل بدن در حالی که آنها در مطالعه سرطان است. و بنابراین Tobias کسی است که فکر می کند در مورد تصویر بزرگ سلامت است. او اساسا تغییر رویکرد خود را به حل مشکلات پیچیده به COVID-19 و او در آغاز گفت: “چگونه می تواند ما را در توصیف یک بیمار نسبت به آینده?'”

Janowitz موافق “به نظر می رسد معقول و منطقی به من را که فرمت به این بحران بهداشت و درمان و اذعان به این که ما می توانند یاد بگیرند که بسیاری از فردی که به این بیماری تا زمانی که ما پیدا کردن یک راه به آن را سنجش.”

هنگامی که اعتبار بیمار-گزارش نشانه روش ردیابی خواهد بود یک جزء کلیدی در یک کارآزمایی بالینی است که “دو سو کور” به این معنی که نه بیمار و نه پزشک دانم که آیا بیمار گرفتن تست دارو یا دارونما تا محاکمه کامل شده است. بدون یک کارآزمایی بالینی و دقیق علمی بررسی مکانیسم عمل مواد مخدر و عوارض آن, آن است که غیر ممکن است برای رد کردن که یافته های اولیه بودند با توجه به عوامل دیگر از مواد مخدر است. این یافته های اولیه از این مورد سری ارتباط برقرار شد و به همکاری نویسنده دکتر تیموتی وانگ در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. جالب است که دکتر وانگ و همکاران نیز قادر به پیدا کردن یک ارتباط بین فاموتیدین استفاده و بهبود نتایج حاصل از بيماران بستری برای COVID-19. بر اساس این یافته ها در مورد سری یک کارآزمایی بالینی از فاموتیدین گام بعدی در طرح های مشترک از Northwell-CSHL تیم. درمان های دیگر نیز ممکن است مورد بررسی قرار گیرد.

Conigliaro توضیح می دهد که چرا او امیدوار است که این مطالعه به عنوان طراحی شده برای پیدا کردن مواد مخدر موثر خواهد بود که در برابر COVID-19:

“ما تا به حال در حدود یک هزار نفر است که ما به دنبال در شیوه های ما فقط در زن و شوهر از شیوه های علمی که هرگز از آن ساخته شده به بیمارستان. و Doc را خواستار شدند آنها را هر روز و پرسیدن این سوالات: ‘آیا شما درد و درد? آیا شما تب امروز ؟ چگونه تنفس خود را امروز؟’ ما نمی دانیم که چه خون شد. ما نمی دانیم که چه سطح اکسیژن از آنجا که ما دسترسی ندارد به آن است. بنابراین این جانشین اقدامات بسیار شایع هستند و بهترین راه برای ارزیابی آنچه که در این سرپایی. من در واقع بسیار با اعتماد به نفس. من فکر می کنم وجود خواهد داشت یکی دیگر از افزایش, اما من فکر می کنم ما خواهید بود بسیار بهتر آماده شده و من فکر می کنم که امیدوارم زندگی ذخیره خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de