اگر شما رفت و آمد مکرر به حذف نرم افزار هنگامی که گوشی خود را در فضای ذخیره سازی کامل است محققان یک راه حل است.

نرم افزار جدید “جریان” داده ها و کد منابع به یک برنامه از یک ابر سرور در صورت لزوم اجازه می دهد این برنامه تنها به استفاده از فضا به آن نیاز دارد بر روی یک تلفن در هر زمان داده شده.

“آن را مانند Netflix movies نیست در واقع ذخیره شده بر روی کامپیوتر. آنها جریان را به شما به عنوان شما در حال تماشای آنها گفت:” Saurabh بگچی یک دانشگاه استاد مهندسی برق و کامپیوتر و علوم کامپیوتری و مدیر مرکز انعطاف پذیر زیرساخت سیستم ها و فرآیندهای.

“در اینجا این نرم افزار قطعات سنگین مانند تصویری یا گرافیک و یا کد مسیرهای در حال جریان فورا با وجود اشتباهات و slowdowns که ممکن است در یک شبکه تلفن همراه.”

بگچی تیم نشان داد در یک مطالعه چگونه نرم افزار به نام “AppStreamer,” کاهش ذخیره سازی مورد نیاز حداقل 85% بازی محبوب نرم افزار بر روی آندروید.

نرم افزار یکپارچه shuffles داده ها بین یک نرم افزار و یک ابر سرور بدون تاخیر انداختن بازی. اکثر شرکت کنندگان در مطالعه را متوجه هر گونه تفاوت در تجربه بازی خود را در حالی که نرم افزار مورد استفاده AppStreamer.

پس AppStreamer با این نسخهها کار برای این ذخیره سازی-گرسنه, بازی, برنامه, آن می تواند کار را برای برنامه های دیگر که معمولا تا کنون کمتر فضای بگچی گفت. این نرم افزار همچنین اجازه می دهد تا خود نرم افزار برای دانلود سریع تر به یک تلفن.

پژوهشگران به ارائه یافته های خود را Feb. 18 در 17 کنفرانس بین المللی تعبیه شده در سیستم های بی سیم و شبکه ها در لیون فرانسه است. سازمان کنفرانس انتخاب شده اند این مطالعه به عنوان یکی از سه برترین مقالات.

AppStreamer یک نوع از نرم افزار شناخته شده به عنوان میان واقع بین برنامه بر روی یک دستگاه و سیستم عامل.

در این میان به طور خودکار پیش بینی کرد که به واکشی داده ها از یک سرور ابر. AT&T Labs تحقیقات ارائه اطلاعات از شبکه های تلفن همراه برای این مطالعه برای کمک به ارزیابی که پهنای باند AppStreamer استفاده بود و چقدر انرژی آن را مصرف می کند.

AppStreamer می تواند کمک گوشی بهتر جای 5G اتصال — بی سیم با سرعت بالا شبکه های تلفن همراه است که اجازه می دهد دستگاه به دانلود فیلم در ثانیه و رسیدگی به داده های دیگر-سنگین وظایف بسیار سریع تر از شبکه های 4G در حال حاضر در دسترس برای اکثر گوشی های.

با استفاده از AppStreamer در یک شبکه 5G به آن معنا است که یک برنامه محبوبیت فورا اجرا می شود سریع تر و طول می کشد تا حداقل فضا بر روی یک گوشی.

محققان همچنین طراحی AppStreamer به استفاده از “لبه محاسبات” است که فروشگاه ها و ارسال داده ها از لبه سرور. این سرور واقع در نقاط مانند برج های تلفن همراه هستند و نزدیک به یک دستگاه در مقایسه با ابر. این فاصله کوتاه را کاهش داده و زمان دانلود.

بگچی آزمایشگاه تحقیقات راه هایی برای ایجاد لبه محاسبات قابل اطمینان تر است. بگچی نوشت: چالش های آن در یک مقاله که اخیرا منتشر شده در ارتباطات ACM.

محققان بر این باورند که AppStreamer می تواند خوب برای بیش از فقط تلفن. در سفارش برای خودروهای بدون راننده برای پاسخ به محیط اطراف خود بیشتر با خیال راحت آنها نیاز به قابل اعتماد کشیدن اطلاعات از سرور در میلی ثانیه است. میان جمله AppStreamer در نهایت می تواند عرضه این قابلیت از طریق لبه محاسبات در یک شبکه 5G.

این پژوهش با پشتیبانی شده توسط AT&T و بنیاد ملی علوم (اعطای شماره CNS-1409506 و CNS-1527262).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه. Original نوشته شده توسط Kayla Wiles. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی