یک تیم بین المللی از متخصصان به رهبری دانشگاه بریستول است و نزدیک به شکستن یک 5,000-سال-رمز و راز در اطراف باستان تجارت و تولید تزئین تخم شتر مرغ.

قبل از Fabergé مزین تخم شتر مرغ بسیار باارزش توسط نخبگان مدیترانه تمدن در طول برنز و آهن در سنین اما به تاریخ کمی شناخته شده در مورد پیچیده زنجیره تامین این کالاهای لوکس.

بررسی تخم شتر مرغ از مجموعه موزه این تیم به رهبری توسط بریستول را دکتر تامار Hodos قادر به فاش کردن اسرار خود را در مورد منشاء و چگونه و در کجا از آنها ساخته شد. با استفاده از دولت از هنر و ميکروسکوپ الکترونی روبشی Dr کارولین Cartwright, دانشمند ارشد در موزه بریتانیا قادر به بررسی تخم مرغ,’ ترکیب شیمیایی با دقت اشاره کردن ریشه های خود را مطالعه و دقیقه علائم است که نشان می دهد چگونه آنها ساخته شده است.

در مطالعه منتشر شده امروز در مجله Antiquity, محققان توصیف برای اولین بار با کمال تعجب سیستم پیچیده پشت شتر مرغ تولید تخم مرغ. این شامل شواهد در مورد که در آن تخم شتر مرغ منابع شد اگر شترمرغ اسیر بودند و یا وحشی و چگونه تولید روش ها می تواند مربوط به تکنیک ها و مواد مورد استفاده توسط صنعتگران در مناطق خاص.

“کل سیستم تزئین تخم شترمرغ تولید شد بسیار پیچیده تر از تصور ما بود! ما همچنین شواهد نشان می دهد جهان باستان بود خیلی بیشتر به هم پیوسته از آنچه قبلا فکر می کردم گفت:” دکتر Hodos خواننده در مدیترانه باستان شناسی در بریستول مدرسه هنر.

“مدیترانه شترمرغ بودند که بومی مدیترانه شرقی و شمال آفریقا است. با استفاده از انواع ایزوتوپی شاخص ما قادر به تشخیص تخم مرغ های گذاشته شده در مناطق مختلف آب و هوایی (اپن, کولر, مرطوب تر و گرم تر, خشک کن). چیزی که بیش از همه تعجب آور به ما این بود که تخم مرغ از هر دو منطقه پیدا شد در سایت های دیگر منطقه مطرح و از گسترده تر مسیرهای تجاری.”

Dr Hodos و همکاران بر این باورند تخم مرغ گرفته شده از پرندگان وحشی لانه با وجود شواهد شترمرغ که در اسارت نگهداری می شود در طول این دوره است. این هیچ عادی تخم مرغ-شکار — شترمرغ می تواند بسیار خطرناک وجود دارد فوق العاده ای بود خطر درگیر در مصرف تخم مرغ از پرندگان وحشی.

“ما همچنین تخم مرغ نیاز به زمان برای خشک قبل از این پوسته می توان حک شده و در نتیجه نیاز به ذخیره سازی امن. این اتحاد اقتصادی پیامدهای پس از ذخیره سازی مستلزم یک سرمایه گذاری بلند مدت و همراه با این خطر درگیر خواهد اضافه کردن به یک تخم مرغ لوکس ارزش” گفت: Dr Hodos.

این مطالعه بخشی از یک تحقیقات در حال انجام پروژه به باستان کالاهای لوکس Globalising تجملات.

Dr Hodos توضیح می دهد: “ما در حال ارزیابی نه تنها چگونه باستان تجملات تولید شد اما همچنین چگونه آنها استفاده می شود توسط مردم مختلف. این سوال فوق العاده مهم برای خود ما در جامعه امروز است که در آن همان جسم ممکن است متفاوت اجتماعی و یا معانی نمادین برای گروه های مختلف. چنین دانش و درک کمک می کند تا ترویج تحمل و احترام متقابل در یک جامعه چند فرهنگی. اگر ما می توانیم درک این مکانیسم در گذشته برای ما که در دراز مدت نتایج از نظر توسعه اجتماعی ما می توانیم با استفاده از این دانش برای اطلاع رسانی بهتر جامعه خود ما را در تعدادی از راه.”

دکتر کارولین Cartwright, دانشمند ارشد گروه تحقیقات علمی موزه بریتانیا گفت:

“موزه بریتانیا خوشحال به همکاری با همکارانش در دانشگاه بریستول و دورهام در این تحقیقات در حال انجام. با استفاده از دولت از هنر ميکروسکوپ الکترونی امکانات در موزه بریتانیا بخش تحقیقات علمی کارشناسان ما قادر به مطالعه این اشیاء زیبا و جدید بازیگران نور بر اهمیت آنها در تاریخ است. ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با دانشگاه شرکای خود و گسترش دانش و درک از مجموعه موزه.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریستول. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im