باستان شناسان بررسی فلوریدا تپه کلید به عنوان محل گریزان اسپانیایی فورت

فلوریدا و گرجستان باستان شناسان کشف کرده اند این محل فورت سن آنتون د کارلوس خانه یکی از اولین ماموریت یسوعیون در شمال امریکا است. اسپانیایی قلعه ساخته شده بود در سال 1566 در پایتخت Calusa قدرتمند ترین قبیله بومی آمریکا در منطقه در حال حاضر روز موند کلید در مرکز استروئ خلیج در فلوریدا ساحل خلیج فارس.

باستان شناسان و مورخان را بلند مشکوک که قلعه به نام کاتولیک قدیس حامی همه چیز از دست رفته بود واقع در تپه های کلیدی. محققان شده اند جستجو برای شواهد بتن در منطقه از سال 2013.

“قبل از کار ما تنها اطلاعات ما تا به حال بود از اسناد و مدارک که نشان می دهد که Calusa سرمایه شد و در تپه های کلیدی و فورت سن آنتون د کارلوس وجود دارد بیش از حد” گفت: ویلیام Marquardt سرپرست بازنشسته از جنوب فلوریدا باستان شناسی و قوم نگاری در فلوریدا موزه تاریخ طبیعی. “باستان شناسان و مورخان در حال بازدید از سایت و سفال های جمع آوری شده از سطح اما تا زمانی که ما در بر داشت شواهد فیزیکی از Calusa خانه پادشاه و قلعه ما نمی تواند کاملا خاص.”

این Calusa شد یکی از مهمترین و سیاسی پیچیده گروه فیشر-جمع-شکارچیان در جهان و در برابر استعمار اروپا برای نزدیک به 200 سال Marquardt گفت. آنها اغلب از آن به عنوان اولین “پوسته جمع” با استفاده از پوسته به عنوان ابزار و ظروف و جواهرات و اپیدمیولوژیک قطعات در تپه. آنها همچنین احداث سازه های عظیم شناخته شده به عنوان watercourts که عمل به عنوان ماهی corrals ارائه مواد غذایی به سوخت در مقیاس بزرگ پروژه های ساخت و ساز و جمعیت در حال رشد.

این Calusa پادشاهی کنترل بسیاری از فلوریدای جنوبی قبل از اینکه ویران اروپایی بیماری است. محققان بر این باورند که در زمان های اسپانیایی تبدیل فلوریدا به انگلیسی, هر گونه باقی مانده Calusa در حال حاضر فرار به کوبا.

محققان در ادامه به سوال چگونه اسپانیایی جان سالم به در تپه های کلیدی و ملاقات نیازهای روزانه خود با وجود غیر قابل اعتماد حمل و نقل از حداقل منابع از کارائیب و روابط تیره با Calusa — که مازاد منابع آنها مورد نیاز برای زنده ماندن است. تنها اسپانیایی قلعه شناخته می شود ساخته شده بر روی یک پوسته تپه قلعه سن آنتون د کارلوس رها شده بود توسط 1569 پس از اسپانیایی ها’ مختصری داد با Calusa بدتر باعث Calusa به ترک جزیره و اسپانیا به دنبال به زودی پس از.

“با وجود اینکه قدرتمند ترین جامعه در فلوریدای جنوبی به Calusa بودند به طور اجتنابناپذیری کشیده شده به گسترده تر اقتصادی جهان سیستم توسط اسپانیایی ها” مارکوارت گفت. “اما با ماندن درست به ارزش های خود را و راه زندگی Calusa نشان داد یک حالت ارتجاعی بی نظیر توسط بسیاری دیگر از جوامع بومی در جنوب شرقی ایالات متحده است.”

محققان دانشگاه فلوریدا دانشگاه گرجستان و دانش آموزان از یوگا را در زمینه باستان شناسی مدرسه با استفاده از تلفيق سنجش از دور, معادن سنگ باز رادار نافذ زمین و حفاری برای کشف دیوار قلعه و چند آثار از جمله سرامیک ذرات و دانه های.

این قلعه نیز از قدیمیترین و شناخته شده در آمریکای شمالی به عنوان مثال از “نمام” معماری یک شکل پوسته بتن.

“نمام” نیز به نام “tabbi” یا “tapia” ساخته شده است با سوزاندن پوسته برای ایجاد آهک است که پس از آن مخلوط با شن و ماسه و خاکستر آب و پوسته شکسته. در تپه کلید اسپانیایی ها استفاده می شود بدوی نمام به عنوان یک ملات برای ایجاد ثبات در این پست در دیوارهای سازه های چوبی. نمام شد و بعد با استفاده از زبان انگلیسی در مستعمرات آمریکایی و در جنوب مزارع.

مارکوارت گفت که در حالی که تیم کشف مقدار قابل توجهی از دیوار آنها پیدا, آن است که هنوز هم تنها یک نمونه کوچک از کل قلعه و هنوز هم وجود دارد بسیار بیشتری برای یادگیری و خاک در اوردن.

کشف قلعه دارای پتانسیل برای کاهش باستان شناسان’ وابستگی به اسپانیایی گزارش برای اطلاعات در مورد باستان Floridian تاریخچه, او گفت:.

“دیدن مستقیم دیوار قلعه ظهور فقط اینچ زیر سطح بسیار هیجان انگیز به ما” مارکوارت گفت. “نه تنها این یک تایید از محل فورت اما آن را نشان می دهد وعده تپه کلیدی برای ریختن به نور در یک زمان در فلوریدا — و امریکا — تاریخ است که بسیار ضعیف شناخته شده است.”

فلوریدا موزه Karen Walker, Amanda رابرتز تامپسون از یوگا و لی Newsom از Flagler کالج همچنین همكاري مطالعه است.

National Geographic ارائه بودجه برای تحقیقات است. پشتیبانی اضافی برای این پروژه از دانشکده تحقیقات گرانت از دانشگاه گرجستان, John S. and James L. نایت وقف برای جنوب فلوریدا باستان شناسی و بنیاد ملی علوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>