آیا مغز ما سخت سیمی برای اشتیاق?

وقتی که می آید به شکل پایدار پیوند ما اشتیاق برای یک شریک ممکن است به عنوان مهم به عنوان — اگر نه مهم تر از — ما چگونه واکنش نشان می دهند زمانی که ما با آنها نشان می دهد شگفت انگیز جدید تصویربرداری از مغز مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم این هفته است.

“به منظور حفظ روابط در طول زمان وجود دارد به برخی از انگیزه بود که فرد زمانی که شما دور از آنها گفت:” منجر نویسنده زو دونالدسون استادیار رفتاری, علوم اعصاب در دانشگاه کلرادو بولدر. “ما اولین بار است که مقاله را با دقت اشاره کردن پتانسیل عصبی پایه و اساس است که انگیزه برای دوباره.”

مقاله علائم آخرین کشف در Donaldson سال مطالعه از دشت موشهای صحرایی یکی از تنها حدود 3% تا 5% از گونه های پستانداران (از جمله انسان) که تمایل به همسر برای زندگی است. با مشاهده رفتار و فعالیت مغز تک همسری و جوندگان او به دنبال درک بهتر آنچه که در مغز مناطق — به سطح سلولی — درایو غریزه به شکل پایدار اوراق قرضه.

در نهایت این یافته ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه روش های درمانی برای کسانی که مبتلا به اوتیسم افسردگی شدید و اختلالات دیگر که ایجاد چنین ارتباط عاطفی سخت به آمده است. اما در حال حاضر او گفت: این تحقیق همچنین آشنایی بینش به همین دلیل اجتماعی فاصله بسیار دشوار است.

“ما منحصر به فرد متصل به دنبال روابط نزدیک به عنوان یک منبع آسایش و است که اغلب می آید از طریق فیزیکی اعمال لمسی,” او گفت:.

برای مطالعه دونالدسون با استفاده از دوربین های کوچک و برش لبه تکنولوژی به نام in-vivo-کلسیم تصویربرداری برای جاسوسی بر روی مغز ده ها تن از موشهای صحرایی در سه زمان امتیاز: زمانی که آنها فقط جلسه یکی دیگر از موش صحرایی; سه روز پس از آنها تا به حال جفت و 20 روز پس از آنها تا به حال اساسا نقل مکان کرد و در کنار هم. محققان همچنین مشاهده حیوانات در تعامل با موشهای صحرایی بودند که نه جفت خود است.

قبلی تصویربرداری از مغز تحقیقات در انسان نشان داده است تغییر فعالیت مغز در یک منطقه به نام نوکلئوس اکومبنس همان پاداش مرکز که چراغ ها در طول هروئین یا کوکائین استفاده از زمانی که پژوهش برگزار شد از سوی یک شریک رمانتیک در مقابل یک غریبه. بنابراین در ابتدا دونالدسون تیم را به عهده گرفت موشهای صحرایی’ فعالیت مغز می تواند به طور قابل توجهی متفاوت زمانی که آنها در ازدحام با همسر خود را در مقابل تصادفی موش صحرایی.

“جای تعجب است که آنچه ما در بر داشت” او گفت:.

غریبه یا عاشق موشهای صحرایی’ مغز نگاه اساسا همان زمانی که آنها با هم بودند.

این تنها زمانی بود که موشهای صحرایی دور از شریک زندگی خود را و در حال اجرا برای دیدار با آنها — تصور کلاسیک رمانتیک مراسم-صحنه در فرودگاه و یا موضوع هر تعداد از اشعار-که منحصر به فرد مجموعه ای از سلول ها را در هسته اکومبنس به طور مداوم اخراج کردن.

دیگر حیوانات زوج شده است نزدیک خود پیوند شد و بزرگتر و درخشان مجموعه ای از سلول ها — لقب “شریک رویکرد گروه” — بر روی تصویر صفحه نمایش.

مهمترین آنها کاملا متفاوت خوشه ای از سلول های روشن تا زمانی که موش صحرایی با نزدیک شدن به یک غریبه.

“این نشان می دهد که شاید استخدام از این سلول ها برای این هدف مهم است که برای تشکیل و حفظ یک پیوند” دونالدسون گفت.

او مظنون است که مواد شیمیایی مغز مانند اکسی توسین دوپامین و وازوپرسین که نشان داده شده است در هر دو حیوانی و انسانی و مطالعات به نقش بازی در پرورش اعتماد و نزدیکی درگیر در این فرآیند است. اما او نمی داند برای مطمئن شوید که آنچه که خوشه ای از سلول ها می کند.

این نیز روشن نیست که آیا خاص “نورونی کد” در ارتباط با تمایل به دوباره در موشهای صحرایی الهام بخش همان احساسات در مردم است. بیشتر تحقیقات در جریان است.

آنچه در این مطالعه تایید می کند این است که همسری پستانداران منحصر به فرد سخت سیمی با دیگران است.

“این احساسات منفی بسیاری از ما در حال تجربه در حال حاضر ممکن است در نتیجه از یک عدم تطابق: ما یک سیگنال عصبی به ما گفتن که بودن با عزیزان ما را احساس بهتر در حالی که محدودیت های عملی معنی این نیاز در حال رفتن برآورده نشده,” دونالدسون گفت. “این احساسی معادل خوردن هنگامی که ما گرسنه هستند به جز در حال حاضر به جای پرش یک وعده غذایی ما به آرامی گرسنه.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کلرادو در بولدر. Original نوشته شده توسط لیزا مارشال. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de