مناطقی از مغز که در آن به رسمیت شناختن و شناسایی رخ می دهد

با استفاده از “sub-میلیمتر” ایمپلنت مغز محققان در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون (UTHealth) شده اند قادر به تعیین این که کدام قسمت از مغز مرتبط هستند و صحنه را شناخت.

مطالعه منتشر شده امروز در زمان زیست شناسی.

“توانایی تشخیص چهره های آشنا و مکان بسیار مهم است و به زندگی روزمره” گفت: Nitin Tandon, MD نویسنده سرب از مطالعه و استاد جراحی مغز و اعصاب در McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth. “شناسایی کسی که اجازه می دهد تا شما را به برقراری ارتباط با آنها را و می دانم که آنها چه کسانی هستند و با داشتن این مهارت های اساسی کمک می کند تا یک فرد ضمیمه یک هویت به کسانی که در اطراف آنها را و آن را آسان تر برای افتراق این که چه و که در آن.”

به طور سنتی, هیپوکامپ و parahippocampal gyri واقع در لوب تمپورال داخلی (MTL), دخیل هستند به عنوان منطقه اصلی برای شناسایی فرآیندهای. اما به تازگی مشخص شده که به محققان حافظه شبکه مسئول شناسایی فراتر از MTL از جمله یک منطقه از مغز به نام میانی قشر جداری (MPC).

برای درک بهتر چگونه به رسمیت شناختن و شناسایی رخ می دهد, محققان, انجام, مستقیم داخل جمجمه ضبط شده در MPC و MTL سازه های که شناخته شده هستند و درگیر در چهره و صحنه های شناسایی. در یک گروه از 50 شرکت کننده تعداد زیادی برای این نوع از مطالعه محققان قرار داده شده stereoelectroencephalography (سیگ) الکترود ایمپلنت استفاده می شود برای شناسایی صرع در مغز و نظارت فعالیت مغز آنها در طول چندین آزمون. این روش با حداقل تهاجم که شامل درج خوب پروب به داخل جمجمه.

در طول این آزمایشات محققان نشان می دهد بیماران حدود 300 عکس از چهره های مشهور و معروف نشانه برای تعیین اینکه آیا یا نه آنها می تواند نام چه آنها دیدن.

“یکی از چیزهایی که ما قادر به تعیین این بود که MPC خاص مناطق درگیر در چهره و تشخیص صحنه گفت:” اسکار Char, دکترا, اولین نویسنده و محقق فوق دکترا در بخش جراحی مغز و اعصاب در McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth. “MPC بود ترجیحا فعال زمانی که بیماران به رسمیت شناخته شده مردم و مکان دقیقا همان سنتی حافظه مناطق در MTL. ما نیز قادر به دیدن چگونه MPC و MTL با هم کار کنند برای کمک به یک فرد تشخیص چهره و مکان است.”

تحقیقات نشان می دهد که این بخشی از لوب جداری که در آن MPC واقع شده است که منطقه ای از مغز است که شروع به خراب شدن زود هنگام در بیماران مبتلا به آلزایمر است. شناسایی آن را به عنوان یکی از نواحی از مغز که با حافظه و تشخیص محققان نشان می دهد که مناطق خارج از سنتی حافظه منطقه یعنی هیپوکامپ, مهم است به درک چگونه اختلالات مغزی مانند آلزایمر تاثیر می گذارد یک فرد است. Tandon امید این مطالعه می تواند کمک به با پیشرفت های آینده برای بیماری های دیگر.

“ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت ها در درک این بسیار اساسی در فرآیندهای مغز,” او گفت:. “این به ما یک فرصت برای ایجاد دستگاه ها و فن آوری های دیگر است که هدف اختلالات مغز فرآیندهای در آینده است. در اصل آنچه که ما در حال انجام است ایجاد درک درستی از این نرم افزار که مغز عمل در انجام این توابع اساسی. به عنوان پیشرفت تکنولوژی ما امیدواریم که قادر به پیاده سازی این نرم افزار اگر شما خواهد شد برای ایجاد راه حل برای اختلالات عملکرد مغز. در این مورد به طور خاص, عدم توانایی در تشخیص و یا بازیابی کسی نام.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون. Original نوشته شده توسط ژانت سانچز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de