زمانی که گوشی من هشدار داده که مرا Arlo Q دوربین تا به حال شناسایی یک فرد از من نگران بود. من تا به حال قرار است این دوربین در اتاق خواب پنجره رو به یک فیدر پرنده—نه یک مکان شما می خواهم انتظار و یا می خواهید برای دیدن افرادی که در حال عبور.

خوشبختانه این “فرد” فقط یک پرنده کوچک با بهره گیری از آن ناهار. دوربین های امنیتی-ساز Arlo ارائه می دهد اطلاعیه های هوشمند است که می تواند تشخیص حیوانات از انسان ها اما آنها در دسترس نیست در Arlo Q. من اتفاق می افتد به تست جدیدتر Arlo فوق العاده در یک اتاق دیگر که از آنها حمایت می کند اما مخلوط کردن این دو در یکی از خانه ارائه برخی از نتایج ضعیف مانند اشتباه یک پرنده برای یک فرد است.

این Arlo Q آمد در نوامبر 2015 و یکی از این شرکت قدیمی ترین مدل های. با وجود لحظه وحشت است که آن را یک چشم چران محله تام آن را نگه می دارد خود را در میان جدیدتر Wi-Fi دوربین های امنیتی حتی فوق العاده, a $400 hub متصل داخل سالن/فضای باز ،

آن را یکی از ارزان ترین دوربین های دیجیتال در Arlo اما پرسش این است که هنوز هم گران اعم از 130 دلار به 200 دلار بسته به خرده فروش. اما اگر شما در حال حاضر سرمایه گذاری در Arlo جهان و یا شما می خواهید چیزی است که شما می توانید اعتماد Q است که هنوز هم یک گزینه خوب است.

چشم به جایزه

عکس: Arlo

راه اندازی این دوربین سریع و آسان با Arlo برنامه و آن را نیاز ندارد hub بنابراین وجود یک چیز کمتر به تنظیم و پیدا کردن یک محل برای. (فوق العاده توپی است که قابل مقایسه در اندازه به روتر Wi-Fi را که در حال حاضر eyesore در اتاق نشیمن من.) بهترین ویژگی آن تصویری هشدار های سفارشی سازی. اگر به شما پرداخت اشتراک ماهانه شما می توانید انتخاب کنید بخش دوربین را به نمایش شما می خواهید آن را به طور خاص برای نظارت بر حرکت. برای مثال اگر دوربین نظارت اتاق نشیمن خود را, شما می توانید آن را تمرکز بر روی درب جلو بنابراین شما نمی دریافت هشدار هر زمان که حیوان خانگی خود را میپرد روی مبل.

شما همچنین می توانید مجموعه ای که چگونه شما آن را می خواهم برای ضبط رویدادهای زمانی که آن را تشخیص حرکت از 15 ثانیه تا دو دقیقه و یا تنظیم آن را به رکورد “تا زمانی که فعالیت متوقف می شود” هر چند که maxes در پنج دقیقه. این نیست کاملا جلوگیری از مخوف شکاف در فیلم است که استاندارد در رایگان ردیف از اکثر دوربین های امنیتی, اما وجود دارد یک شانس ابتلا به بسیاری از عمل.

وجود دارد سه ردیف از سرویس اشتراک: رایگان هوشمند برتر و هوشمند نخبگان. در حالی که سرویس رایگان هنوز هم می شود شما هفت روز از ثبت حوادث در 1080p, یک غذای زنده و دو طرفه صوتی شما را مجبور به پرداخت برای تماس با مشتری خدمات پس از 90 روز اگر شما به یک مشکل اجرا کنید. به روز رسانی را دریافت خواهد کرد شما را نجات داد ضبط یک رزولوشن بالاتر و مداوم ضبط ویدئو.

نقطه شکستن

این دوربین ممکن است آسان به راه اندازی, اما آن را نیز گهگاه قطع شده; یک جستجوی سریع در گوگل نشان می دهد من تنها کسی است که به این مشکل است. Arlo به من گفت چند وجود دارد بالقوه دلایل این. Wi-Fi سیگنال نور چشمک می زند در دوربین من که به معنی آن می تواند بیش از حد دور از روتر. همچنین من Verizon FiOS و ورایزون شبکه خانگی برنامه حفاظت گاهی اوقات می تواند بلوک های خانه خود را از دوربین های امنیتی. معمولا آن را انجام اگر شما به آن زمان, اما این می تواند مایه تاسف است اگر شما رو سرقت در آن پنجره کوتاه.

توانایی به سرعت بررسی کنید در غذای زنده است یک عامل مهم برای هر دوربین های امنیتی. این Arlo را 1080p feed روشن است حتی در مقایسه با فوق العاده را واضح 4K. اما در آن طول می کشد چند ثانیه برای اتصال و خوراک است چند ثانیه پشت زمان واقعی است. اگر من هر چیزی به دور از تماشای جیغ حداقل یک بار در سال پس از تولد: تصویری خوراک تاخیر می تواند به شما هزینه. امیدوارم شما نمی شود در حال اجرا به بسیاری از زندگی یا مرگ مواقع در خانه خود را, اما شما نمی خواهید به این عمل اگر چیزی جدی است اتفاق می افتد.

فقط کمی پشت سر یک موضوع است. اساسی حرکت اطلاعیه های هشدار (نه فوق smart notifications) می رسند نشانه اما حتی پس از گرفتن یک اعلان در آن طول می کشد چند دقیقه برای این ویدئو کلیپ برای نمایش در کتابخانه بنابراین شما در واقع می توانید بررسی آنچه اتفاق افتاده است. کسانی که دقیقه می توانید مانند قرن ها هنگامی که شما در حال وحشت در مورد یک هشدار.

شما نمی توانید بحث در مورد دوربین های امنیتی بدون صحبت کردن در مورد امنیت از آن دسته از دوربین ها. هیچ کس دوست دارد از شنیدن در مورد نقض اما آن را تقریبا با خاک می آید در این نقطه است. که گفت:, ما توصیه می کنیم خرید دوربین از مارک های معتبر است که به وضوح طرح خود را به سیاست حفظ حریم خصوصی و آن را آسان به راه اندازی پروتکل های امنیتی. انتخاب گذرواژههای قوی و همیشه راه اندازی دو فاکتور مجوز—Arlo باعث می شود این آسان در ورود به بخش تنظیمات برنامه.

Arlo رایگان کلیپ های ویدیوئی نیز به طور دائم حذف شده از ابر اگر اشتراک شما اجرا می شود (شما می توانید به صورت دستی حذف آنها بیش از حد) و این شرکت ادعا می کند آن را نمی کند به اشتراک گذاری فیلم های خود را با اجرای قانون بدون رضایت یک حکم جستجو و یا به دستور دادگاه. ویدئوها رمزگذاری شده هستند و همچنین. مطمئن باشید برای بررسی به طور منظم برای به روز رسانی نیز به طوری که دوربین خود را در حال اجرا است آخرین نرم افزار.

این Arlo Q ممکن است یک جانباز دوربین های امنیتی, اما آیا تعداد این سگ فقط هنوز برای براق اسباب بازی جدید است. آن را به دوربین های امنیتی برای پایان دادن به تمام دوربین های امنیتی, اما آن را یک جامد مجموعه ای از ویژگی های و به نظر من هر تکنولوژی که هنوز خوب بعد از چهار سال باید از نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de