کوه سینا محققان با طراحی یک مدل هوش مصنوعی است که می تواند تعیین کند که آیا کمر درد حاد یا مزمن با تمیز کاری پزشکان یادداشت در سوابق پزشکی الکترونیکی رویکردی است که می تواند کمک به درمان بیماران با دقت بیشتری با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی تحقیق در اینترنت در ماه فوریه است.

حدود 80 درصد از بزرگسالان تجربه کمر درد در طول عمر خود; آن است که شایع ترین علت از کار مربوط به از کار افتادگی. بسیاری استدلال می کنند که تجویز مواد مخدر برای کاهش درد کمر کمک به مصرف بحران; بنابراین تعیین کیفیت از کمر درد در عمل بالینی می تواند یک ابزار موثر نه تنها به بهبود مدیریت درد کمر, اما همچنین برای جلوگیری از غیر ضروری مواد مخدر نسخه.

حاد و مزمن کمر درد در شرایط مختلف با درمان های مختلف. آنها کدگذاری در پرونده الکترونیکی سلامت با همان کد و می تواند متفاوت تنها با گذشته نگر بررسی نمودار بیمار که شامل بررسی بالینی یادداشت ها.

یک کد برای دو شرایط متفاوت مناسب مانع از صدور صورت حساب و درمان توصیه های مختلف از جمله بازگشت به کار حالات. هوش مصنوعی در این مطالعه برای اولین بار از نوع خود می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود دقت و صحت برنامه نویسی, صدور صورت حساب و درمانی برای بیماران مبتلا به کمر درد.

این محققان با استفاده 17,409 بالینی یادداشت برای 16,715 بیماران به آموزش هوش مصنوعی و مدل برای تعیین شدت درد کمر.

“مطالعات متعددی مستند را افزایش می دهد در دارو نسخه و بازدیدکننده داشته است به پزشکان و درمانگران فیزیکی و کایروپراتیک برای کمر درد قسمت” گفت: اسماعیل نبیل, MD, MPH, دانشیار دانشکده محیط زیست, پزشکی و بهداشت عمومی در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای. “این مطالعه مهم است زیرا هوش مصنوعی به طور بالقوه می تواند با دقت بیشتری تشخیص اینکه درد حاد یا مزمن است که تعیین اینکه آیا بیمار باید بازگشت به فعالیت های عادی به سرعت و یا استراحت و برنامه پیگیری بازدیدکننده داشته است با یک پزشک. این مطالعه همچنین پیامدهای برای تشخیص و درمان و مقاصد حسابداری و مدیریت در دیگر شرایط اسکلتی عضلانی مانند زانو و آرنج و درد شانه که در آن کدهای پزشکی نیز نمی افتراق با ميزان درد و حدت.”

این پژوهش از بودجه پروژه های آزمایشی پژوهش و برنامه آموزشی از نیویورک و نیوجرسی آموزش و پژوهش مرکز (ERC) و موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی اعطای # T42 آه 008422, Hasso Plattner بنیاد و NVIDIA.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط این کوه سینا در بیمارستان / کوه سینا دانشکده پزشکی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im